Marta Mauer-Włodarczak

Specjalizacja

Specjalizuje się w psychoterapii par i małżeństw oraz poradnictwie rodzinnym. Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem technik szkoły systemowej.

Od wielu lat zajmuje się problematyką relacji w związkach i rodzinie. Prowadzi wykłady i warsztaty dla par i małżeństw, które przeżywają kryzys w związku oraz dla tych, którzy takich kryzysów chcą uniknąć. Prowadzi także konsultacje dotyczące problemów wychowawczych oraz treningi umiejętności wychowawczych.

Lubi konkretną i efektywną pracę.

Marta Mauer-Włodarczak - psychoterapeuta par

Doświadczenie

Jest założycielką poradni psychologicznej Sensity w Warszawie. Przeprowadziła ponad 4000 sesji terapeutycznych, w tym ponad 2500 w ramach terapii par.

Ukończyła studia magisterskie na wydziale Psychologii klinicznej SWPS ze specjalizacją z Seksuologii oraz Mediacji. Później odbyła czteroletnie szkolenie do Certyfikatu Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego w podyplomowej szkole terapii poznawczo-behawioralnej Centrum CBT w Warszawie, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo Behawioralnej PTTPB .

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia pod kier. dr W. Czernikiewicza, w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Centrum CBT , w Poradni Dewajtis w Warszawie, a od 2008 roku w prywatnej praktyce psychoterapeutycznej.

Prowadziła wspólne projekty z różnymi fundacjami i organizacjami, a wśród nich m.in.: STS (Stowarzyszenie Twoja Sprawa), Fundacja Mamy i Taty, Tato.net, RodzinaPro. Ma na swoim koncie liczne wystąpienia w radio, telewizji, prasie.

Po pracy

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Ceni sobie aktywność fizyczną, szczególnie sporty wodne. Jest zapalonym majsterkowiczem i miłośnikiem antyków. Najlepiej czuje się w podróży, najchętniej do najdalszych zakątków świata. Nieustannie w poszukiwaniu nowych wyzwań.