Przede wszystkim skuteczni

To, co nas wyróżnia i na co zwracają uwagę nasi pacjenci to skuteczność. Naszym atutem jest nie tylko bogata wiedza teoretyczna i wieloletnie praktyczne doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim dojrzałość życiowa. Dobrym terapeutą może być tylko człowiek dojrzały, mający świadomość swoich wad, ale również akceptację dla siebie samego.

Terapia to droga do prawdy o samym sobie

Jesteśmy prawdziwi. Uczciwość i szczerość jest naszą zaletą, ale i wadą ;-) – mówimy prawdę, która może czasem uwiera, ale najszybciej prowadzi do celu!

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Spróbuj swoich sił, choć nie będzie łatwo. Z nami zostają tylko najlepsi.

Nasz zespół

Marta Mauer-Włodarczak - psychoterapeuta par

Marta Mauer-Włodarczak – psychoterapeuta par i małżeństw

Najczęściej zajmuje się tematem zdrad i szeroko rozumianych patologii rodzinnych. Wyjaśnia przyczynę problemów w komunikacji między partnerami. Konsultuje problemy w relacjach dorosłych dzieci z ich rodzinami pochodzenia, jak również problemy wychowawcze. Osobom samotnym pomaga odnaleźć przyczynę problemów z utrzymaniem związku.
Krzysztof Włodarczak psychoterapeuta-par-coach

Krzysztof Włodarczak – psycholog, psychoterapeuta par i małżeństw, coach

Pomaga parom, które czują się bezsilne wobec braku wzajemnego zrozumienia. Specjalizuje się w pracy z brakiem poczucia bezpieczeństwa i zaufania w związku, jako konsekwencji zranień i zawodów, których para doznała. Indywidualnie pracuje z mężczyznami, którzy mają trudność w budowaniu oraz utrzymaniu związków.
Zuzanna Jędrzejczyk - psychoterapeuta

Zuzanna Jędrzejczyk – psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną. Specjalizuje się w walce ze stresem, zaburzeniami psychosomatycznymi oraz problemami na tle lękowym. Pomaga osobom, które mają trudność z kontrolowaniem własnych emocji, często "wybuchają", czym doprowadzają do kryzysów w relacjach z osobami bliskimi lub na gruncie zawodowym.
Paweł Jurczyk - psychoterapeuta

Paweł Jurczyk – psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi terapię indywidualną oraz terapię par. Specjalizuje się w pomocy osobom, które przeżywają trudności w relacjach rodzinnych i małżeńskich. Doradza w problemach wychowawczych.
Sylwia Miller - psychoterapeuta

Sylwia Miller – psycholog, psychoterapeuta

Specjalizuje się w problemach w relacjach małżeńskich, leczeniu depresji i nerwicy. Pracuje z osobami, które chcą odkryć swoje mocne strony, zbudować silne i prawdziwe "ja". Prowadzi terapię par.
Wojciech Gorczyca - psychoterapeuta

Wojciech Gorczyca – psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego

Specjalizuje się w rozwoju osobistym, pomaga w walce z niskim poczuciem własnej wartości i brakiem samoakceptacji. Uczy jak radzić sobie z niekontrolowanymi emocjami oraz jak dojść do siebie po trudnych doświadczeniach życiowych. Prowadzi terapię par oraz indywidualną terapię osób, które mierzą się z problemami w relacjach z bliskimi lub na gruncie zawodowym.
Dorota Braniewska - psychoterapeuta

Dorota Braniewska – psycholog, psychoterapeuta

Pomaga osobom z problemami na tle lękowym, o niskim poczuciu własnej wartości, unikającym konfrontacji, mającymi trudność z podejmowaniem decyzji. Pracuje także z osobami, które cierpią z powodu straty bliskiej osoby, depresji poporodowej, czy z powodu samotności. Prowadzi terapię par.
Marta Bereza - psycholog psychoterapeuta

Marta Bereza – psycholog, psychoterapeuta

Specjalizuje się w terapii nerwicy i depresji. Pomaga w przezwyciężeniu nieśmiałości, problemów lękowych i niskiego poczucia własnej wartości. Prowadzi terapię indywidualną oraz terapię par.
Anna Niziołek - psycholog psychoterapeuta

Anna Niziołek- psycholog, psychoterapeuta

Pomaga przeżyć straty takie jak bezpłodność, czy poronienie, pomaga w pokonaniu depresji poporodowej. Pracuje z parami dotkniętymi zdradą. Prowadzi terapię par i rodzin.
Sylwia Bartczak – psycholog, psychoterapeuta

Sylwia Bartczak – psycholog, psychoterapeuta

Pomaga osobom borykającym się z zaburzeniami nastroju, chwiejnością emocjonalną, poczuciem pustki i braku sensu życia. Pracuje także z tymi, którzy mają silne mechanizmy autodestrukcyjne np. problem z kontrolowaniem masy ciała, negatywne przekonania na swój temat, fizyczna autoagresja.
Anna Skobiej Psychoterapeuta

Anna Skobiej – psycholog, psychoterapeuta

Specjalizuje się w pracy z dorosłymi osobami pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych (przemoc psychiczna, fizyczna, alkoholizm, chłód emocjonalny, nadmierna kontrola).