Zespół

Psychoterapeuto, dołącz do nas!
Rób to, co naprawdę ważne i wartościowe. Pracuj z nami online lub gabinecie w Warszawie.  Wyślij CV – praca@sensity.pl.

Przede wszystkim skuteczni

To, co nas wyróżnia i na co zwracają uwagę nasi pacjenci to skuteczność. Naszym atutem jest nie tylko bogata wiedza teoretyczna i wieloletnie praktyczne doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim dojrzałość życiowa. Dobrym terapeutą może być tylko człowiek dojrzały, mający świadomość swoich wad, ale również akceptację dla siebie samego.

Terapia to droga do prawdy o samym sobie

Jesteśmy prawdziwi. Uczciwość i szczerość jest naszą zaletą, ale i wadą ;-) – mówimy prawdę, która może czasem uwiera, ale najszybciej prowadzi do celu!

Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj teraz

Nasz zespół

Marta Mauer-Włodarczak - psychoterapeuta par

Marta Mauer-Włodarczak – psycholog, psychoterapeuta par i małżeństw

Pracuje z problemem zdrady, zaniedbania, nadużycia, utraty zaufania, braku satysfakcji z życia rodzinnego, w tym seksualnego, braku szacunku i granic w związku. Wyjaśnia przyczynę problemów w komunikacji. Prowadzi terapię dorosłych dzieci uwikłanych w toksyczne relacje z rodzinami pochodzenia (rodzice, ale również teściowie). Osobom samotnym pomaga odnaleźć przyczynę trudności w nawiązaniu i utrzymaniu bliskich relacji.
Zuzanna Jędrzejczyk - psychoterapeuta

Zuzanna Jędrzejczyk – psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną. Specjalizuje się w walce ze stresem, zaburzeniami psychosomatycznymi, problemami na tle lękowym, wypaleniem zawodowym. Pomaga osobom, które mają trudność z kontrolowaniem własnych emocji, często "wybuchają", czym doprowadzają do kryzysów w relacjach z osobami bliskimi lub na gruncie zawodowym. Specjalizuje się w pracy z osobami o silnych cechach narcystycznych, antyspołecznych i borderline.
Wojciech Gorczyca - psychoterapeuta

Wojciech Gorczyca – psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego

Prowadzi terapię indywidualną i par, skoncentrowaną na wypracowaniu dojrzałych i odpowiedzialnych sposobów kontaktu. Pomaga zrozumieć i uwierzyć w siebie, a także poradzić sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi. Uczy kontaktu z emocjami oraz wykorzystania ich konstruktywnej siły. Wspiera rozwój otwartości i komunikacji potrzeb przy jednoczesnym respektowaniu granic.
Magdalena Hawrot-Krauze - psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień

Magdalena Hawrot-Krauze – psycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych jak również terapię par (w szczególności dotkniętych problemem alkoholowym). Specjalizuje się w leczeniu osób, które nie kontrolują swoich emocji, nie radzą sobie z agresją własną lub partnera, borykają się z lękiem, obniżonym nastrojem, niskim poczuciem własnej wartości. Pomaga osobom, które mają trudność z budowaniem zdrowych i bezpiecznych relacji ze swoimi dziećmi jak również ze swoimi partnerami.
Marta Jaroszewicz- psychoterapeuta

Marta Jaroszewicz – psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży oraz dorosłych. Specjalizuje się w terapii depresji, nerwic, zaburzeń osobowości (w szczególności narcystycznej i antyspołecznej).

Pomaga młodym rodzicom w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości i nie zatraceniu siebie oraz tym, bardziej doświadczonym, w ułożeniu życia pod jednym dachem z nastolatkami. Nastolatkom pomaga pokonać depresję, stanąć pewnie na nogach i patrzeć w przyszłość bez lęku.
Kacper Fic - psycholog, psychoterapeuta

Kacper Fic – psycholog, psychoterapeuta

Pomaga zrozumieć emocje oraz ich wpływ na komunikację w związku. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych i zaburzeń nastroju, ze szczególnym uwzględnieniem problemów związanych z długotrwałym stresem. Swoje działania koncentruje na budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi i szeroko pojętej profilaktyce zdrowia. Prowadzi także terapię par.
Monika Perdjon - psychoteraputa

Monika Perdjon – psychoterapeuta

Jest terapeutą i mediatorem rodzinnym. Prowadzi konsultacje, terapię indywidualną i par, oraz interwencje kryzysowe. Ma wieloletnie doświadczenie w przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.
Piotr Benedyk - psycholog, psychoterapeuta

Piotr Benedyk – psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidulaną osób dorosłych. Specjalizuje się w problemach dorosłych dzieci niedojrzałych, zawłaszczających rodziców. Pomaga w odnalezieniu wewnętrznej wolności w ramach dojrzałej odpowiedzialności.
Krzysztof Włodarczak psychoterapeuta-par-coach

Krzysztof Włodarczak – psycholog, coach rodzinny, trener rozwoju osobistego

Specjalizuje się w pracy z parami, które doświadczyły zdrady, mają problemy z komunikowaniem swoich potrzeb i rozwiązywaniem konfliktów w związku. Aktualnie nie przyjmuje nowych zapisów.

Dba o stronę finansową oraz techniczną Sensity.pl. "Manager do spraw różnych i niepotrzebnych ;-)"
Anna Skobiej - Psychoterapeuta

Anna Skobiej – psycholog, terapeuta uzależnień, psychoterapeuta par i małżeństw

Specjalizuje się w prowadzeniu terapii par pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych (przemoc psychiczna, fizyczna, alkoholizm DDA, chłód emocjonalny, nadmierna kontrola) oraz terapii par z problemem uzależnienia. Prowadzi również psychoterapię indywidualną, najczęściej osób z nasileniem cech narcystycznych, antyspołecznych i borderline.
Call Now Button