Zespół

Psychoterapeuto, dołącz do nas!
Rób to, co naprawdę ważne i wartościowe. Pracuj z nami online lub gabinecie w Warszawie.  Wyślij CV – praca@sensity.pl.

Przede wszystkim skuteczni

To, co nas wyróżnia i na co zwracają uwagę nasi pacjenci to skuteczność. Naszym atutem jest nie tylko bogata wiedza teoretyczna i wieloletnie praktyczne doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim dojrzałość życiowa. Dobrym terapeutą może być tylko człowiek dojrzały, mający świadomość swoich wad, ale również akceptację dla siebie samego.

Terapia to droga do prawdy o samym sobie

Jesteśmy prawdziwi. Uczciwość i szczerość jest naszą zaletą, ale i wadą ;-) – mówimy prawdę, która może czasem uwiera, ale najszybciej prowadzi do celu!

Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj teraz

Nasz zespół

Marta Mauer-Włodarczak - psychoterapeuta par

Marta Mauer-Włodarczak – psycholog, psychoterapeuta par

Pracuje z problemem zdrady, zaniedbania, nadużycia, utraty zaufania, braku satysfakcji z życia rodzinnego, w tym seksualnego (różnego rodzaju problemy natury intymnej), braku szacunku i granic w związku (zachowania przemocowe na płaszczyźnie emocjonalnej, fizycznej, ekonomicznej). Wyjaśnia przyczynę problemów w komunikacji. Prowadzi terapię dorosłych dzieci uwikłanych w toksyczne relacje z rodzinami pochodzenia (rodzice, ale również teściowie).

Prowadzi konsultacje trudności wychowawczych, a rodzicom nastolatków pomaga odzyskać emocjonalną stabilność i zdrową kontrolę sytuacji.
Kacper Fic - psycholog, psychoterapeuta

Kacper Fic – psycholog, psychoterapeuta rodzinny

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, terapię par, terapię młodzieży oraz konsultacje dla rodziców. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych i zaburzeń nastroju, ze szczególnym uwzględnieniem problemów związanych z długotrwałym stresem. Pomaga zrozumieć emocje oraz ich wpływ na komunikację w związku. Swoje działania koncentruje na budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi i szeroko pojętej profilaktyce zdrowia.
Marta Jaroszewicz- psychoterapeuta

Marta Jaroszewicz – psycholog, psychoterapeuta rodzinny

Prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży oraz dorosłych, jak również konsultacje dla rodziców. Specjalizuje się w terapii depresji, nerwic, zaburzeń osobowości (w szczególności narcystycznej i antyspołecznej).

Pomaga młodym rodzicom w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości i nie zatraceniu siebie oraz tym, bardziej doświadczonym, w ułożeniu życia pod jednym dachem z nastolatkami. Nastolatkom pomaga pokonać depresję, stanąć pewnie na nogach i patrzeć w przyszłość bez lęku.
Piotr Benedyk - psycholog, psychoterapeuta

Piotr Benedyk – psycholog, psychoterapeuta par

Prowadzi psychoterapię indywidulaną oraz terapię par. Pracuje z osobami dorosłymi pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych, mającymi trudność z ochroną własnych granic.
Podpowiada jak komunikować się w związku aby rozwiązywać problemy zamiast je nieświadomie nasilać. Pomaga radzić sobie z nadmiernym stresem, problemami lękowymi czy obniżonym poczuciem własnej wartości.
Karolina Łobczowska – psycholog-psychoterapeuta

Karolina Łobczowska – psycholog, psychoterapeuta par

Prowadzi psychoterapię par oraz psychoterapię indywidualną dorosłych w nurcie poznawczo-behawioralnym. Specjalizuje się w psychoterapii zaburzeń lękowych oraz zaburzeń osobowości. Pomaga osobom dorosłym zmagającym się z kryzysami emocjonalnymi, wahaniami nastroju, lękiem, smutkiem, złością, stresem, bezsennością, poczuciem braku sensu życia.

Lidia Karasiewicz – psycholog, psychoterapeuta par, psychoterapeuta rodzinny

Prowadzi psychoterapię par oraz terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży.
Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń dwubiegunowych, depresyjnych, nerwicowych oraz zaburzeń osobowości. Najczęściej pracuje z osobami przygniecionymi codziennymi trudnościami, w przełomowych i kryzysowych momentach życia.
Agnieszka Śmiechowska - psychoterapeuta

Agnieszka Śmiechowska – psychoterapeuta par, psychoterapeuta dziecięcy, socjoterapeuta

Prowadzi terapię osób dorosłych, par oraz młodzieży (od 11 r.ż)

Trudności w kontrolowaniu emocji, zaburzenia depresyjne, nerwicowe, natręctwa czy zaburzenia odżywiania - na sesji o wszystkim można porozmawiać bez poczucia winy czy wstydu.
Monika Perdjon - psychoteraputa

Monika Perdjon – psycholog, psychoterapeuta par, psychoterapeuta dziecięcy, interwent kryzysowy

Prowadzi terapię indywidualną i par, psychoterapię dzieci od 13 r ż. oraz interwencje kryzysowe.
Posiada wieloletnie doświadczenie w przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Specjalizuje się w pomocy osobom pochodzącym z domów przemocowych i dysfunkcyjnych na wielu płaszczyznach, w tym DDA. Pomaga w radzeniu sobie z lękiem, spadkami nastroju oraz żałobą po utracie bliskiej osoby.
Skutecznie pracuje na poziomie poprawy komunikacji w związku.
Katarzyna Późniewska – psycholog kliniczny, specjalista psychoterapii uzależnień

Katarzyna Późniewska – psycholog kliniczny, specjalista psychoterapii uzależnień, terapeuta par

Specjalizuje się w terapii indywidualnej osób dorosłych i terapii par. Wspiera w odzyskaniu równowagi, otacza opieką osoby dotknięte zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi oraz obsesyjno – kompulsywnymi. Pomaga osobom uzależnionym zarówno od środków psychoaktywnych jak i szkodliwych zachowań. Pracuje z osobami współuzależnionymi, z syndromem DDA/DDD, zmagającymi się z PTSD, lękami społecznymi oraz napadami paniki.
Krzysztof Włodarczak psychoterapeuta-par-coach

Krzysztof Włodarczak – psycholog, coach rodzinny

Specjalizuje się w pracy z parami, które doświadczyły zdrady, mają problemy z komunikowaniem swoich potrzeb i rozwiązywaniem konfliktów w związku.

Dba o stronę finansową oraz techniczną Sensity.pl. "Manager do spraw różnych ;-)"
Joanna Kempinska - psychoterapeuta

Joanna Kempińska – psycholog, psychoterapeuta par, coach

Prowadzi terapię indywidualną oraz terapię par. Pomaga w radzeniu sobie z lękiem, smutkiem, wstydem, poczuciem winy, z nadmiernym krytycyzmem wobec siebie i innych, tendencją do brania na siebie nadmiarowej odpowiedzialności i poczuciem przeciążenia, z problemem wypalenia życiowego i zawodowego.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy coacha, pokazuje skuteczne techniki komunikacji, uczy jak rozmawiać, aby osiągać swoje cele, jednocześnie szanując granice innych. Pracuje z parami zmagającymi się z problemem braku wzajemnego zrozumienia w związku.
Call Now Button