Zespół

Psychoterapeuto, dołącz do nas!
Rób to, co naprawdę ważne i wartościowe. Pracuj z nami online lub gabinecie w Warszawie.  Wyślij CV – praca@sensity.pl.

Przede wszystkim skuteczni

To, co nas wyróżnia i na co zwracają uwagę nasi pacjenci to skuteczność. Naszym atutem jest nie tylko bogata wiedza teoretyczna i wieloletnie praktyczne doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim dojrzałość życiowa. Dobrym terapeutą może być tylko człowiek dojrzały, mający świadomość swoich wad, ale również akceptację dla siebie samego.

Terapia to droga do prawdy o samym sobie

Jesteśmy prawdziwi. Uczciwość i szczerość jest naszą zaletą, ale i wadą ;-) – mówimy prawdę, która może czasem uwiera, ale najszybciej prowadzi do celu!

Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj teraz

Nasz zespół

Marta Mauer-Włodarczak - psychoterapeuta par

Marta Mauer-Włodarczak – psycholog, psychoterapeuta par

Pracuje z problemem zdrady, zaniedbania, nadużycia, utraty zaufania, braku satysfakcji z życia rodzinnego, w tym seksualnego (różnego rodzaju problemy natury intymnej), braku szacunku i granic w związku (zachowania przemocowe na płaszczyźnie emocjonalnej, fizycznej, ekonomicznej). Wyjaśnia przyczynę problemów w komunikacji. Prowadzi terapię dorosłych dzieci uwikłanych w toksyczne relacje z rodzinami pochodzenia (rodzice, ale również teściowie).

Prowadzi konsultacje trudności wychowawczych, a rodzicom nastolatków pomaga odzyskać emocjonalną stabilność i zdrową kontrolę sytuacji.
Kacper Fic - psycholog, psychoterapeuta

Kacper Fic – psycholog, psychoterapeuta rodzinny

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, terapię par, terapię młodzieży oraz konsultacje dla rodziców. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych i zaburzeń nastroju, ze szczególnym uwzględnieniem problemów związanych z długotrwałym stresem. Pomaga zrozumieć emocje oraz ich wpływ na komunikację w związku. Swoje działania koncentruje na budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi i szeroko pojętej profilaktyce zdrowia.
Marta Jaroszewicz- psychoterapeuta

Marta Jaroszewicz – psycholog, psychoterapeuta rodzinny

Prowadzi psychoterapię indywidualną młodzieży oraz dorosłych, jak również konsultacje dla rodziców. Specjalizuje się w terapii depresji, nerwic, zaburzeń osobowości (w szczególności narcystycznej i antyspołecznej).

Pomaga młodym rodzicom w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości i nie zatraceniu siebie oraz tym, bardziej doświadczonym, w ułożeniu życia pod jednym dachem z nastolatkami. Nastolatkom pomaga pokonać depresję, stanąć pewnie na nogach i patrzeć w przyszłość bez lęku.
Wojciech Gorczyca - psychoterapeuta

Wojciech Gorczyca – psychoterapeuta par, trener rozwoju osobistego

Prowadzi terapię indywidualną i par, skoncentrowaną na wypracowaniu dojrzałych i odpowiedzialnych sposobów kontaktu.
Pomaga zrozumieć i uwierzyć w siebie, a także poradzić sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi. Uczy kontaktu z emocjami oraz wykorzystania ich konstruktywnej siły. Wspiera rozwój otwartości i komunikacji potrzeb przy jednoczesnym respektowaniu granic.
Monika Perdjon - psychoteraputa

Monika Perdjon – psychoterapeuta par, interwent kryzysowy

Prowadzi terapię indywidualną i par oraz interwencje kryzysowe. Ma wieloletnie doświadczenie w przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Specjalizuje się w pomocy osobom pochodzącym z domów przemocowych i dysfunkcyjnych na wielu płaszczyznach, w tym DDA. Pomaga w radzeniu sobie z lękiem, spadkami nastroju oraz żałobą po utracie bliskiej osoby.
Skutecznie pracuje na poziomie poprawy komunikacji w związku.
Katarzyna Późniewska – psycholog kliniczny, specjalista psychoterapii uzależnień

Katarzyna Późniewska – psycholog kliniczny, specjalista psychoterapii uzależnień

Specjalizuje się w terapii indywidualnej osób dorosłych i terapii par. Wspiera w odzyskaniu równowagi, otacza opieką osoby dotknięte zaburzeniami depresyjnymi, lękowymi oraz obsesyjno – kompulsywnymi. Pomaga osobom uzależnionym zarówno od środków psychoaktywnych jak i szkodliwych zachowań. Pracuje z osobami współuzależnionymi, z syndromem DDA/DDD, zmagającymi się z PTSD, lękami społecznymi oraz napadami paniki.

Agnieszka Śmiechowska – psychoterapeuta par, psychoterapeuta dziecięcy, socjoterapeuta

Prowadzi terapię osób dorosłych, par oraz młodzieży (od 11 r.ż)

"Trudności w kontrolowaniu emocji, zaburzenia depresyjne, nerwicowe, natręctwa czy zaburzenia odżywiania - na sesji o wszystkim można porozmawiać bez poczucia winy czy wstydu".
Agnieszka Stępień - psycholog psychoterapeuta

Agnieszka Stępień – psycholog, psychoterapeuta, interwent kryzysowy, mediator rodzinny

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 16 r.ż.

Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń posttraumatycznych, nerwicowych, depresyjnych, zaburzeń osobowości. Pracuje zarówno z ofiarami jak i sprawcami przemocy. Uczy jak skutecznie stawiać granice oraz jak radzić sobie z wybuchami złości.
Pomaga budować zdrowe relacje w związku.
Krzysztof Włodarczak psychoterapeuta-par-coach

Krzysztof Włodarczak – psycholog, coach rodzinny

Specjalizuje się w pracy z parami, które doświadczyły zdrady, mają problemy z komunikowaniem swoich potrzeb i rozwiązywaniem konfliktów w związku.

Dba o stronę finansową oraz techniczną Sensity.pl. "Manager do spraw różnych i niepotrzebnych ;-)"
Joanna Kempinska - psychoterapeuta

Joanna Kempińska – psycholog, psychoterapeuta par, coach

Prowadzi terapię indywidualną oraz terapię par. Pomaga w radzeniu sobie ze złością, drażliwością, lękiem, smutkiem, wstydem, poczuciem winy, z nadmiernym krytycyzmem wobec siebie i innych, tendencją do brania na siebie nadmiarowej odpowiedzialności i poczuciem przeciążenia, z problemem wypalenia życiowego i zawodowego.

Podpowiada również, jak skutecznie się komunikować, aby osiągać swoje cele, szanując granice innych. Pracuje z parami zmagającymi się z problemem przemocy, nie tylko fizycznej.
Magdalena Hawrot-Krauze - psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień

Magdalena Hawrot-Krauze – psycholog, psychoterapeuta par, specjalista terapii uzależnień

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych, terapię indywidualną nastolatków (od 16 r ż.) jak również terapię par (w szczególności dotkniętych problemem alkoholowym). Specjalizuje się w leczeniu osób, które nie kontrolują swoich emocji, nie radzą sobie z agresją własną lub partnera, borykają się z lękiem, obniżonym nastrojem, niskim poczuciem własnej wartości. Pomaga osobom, które mają trudność z budowaniem zdrowych i bezpiecznych relacji ze swoimi dziećmi jak również ze swoimi partnerami.

Prowadzi terapię uzależnień od alkoholu, pornografii, internetu, zakupów itp
Piotr Benedyk - psycholog, psychoterapeuta

Piotr Benedyk – psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidulaną oraz terapię par. Pracuje z osobami dorosłymi pochodzącymi z rodzin dysfunkcyjnych, mającymi trudność z ochroną własnych granic.
Podpowiada jak komunikować się w związku aby rozwiązywać problemy zamiast je nieświadomie nasilać. Pomaga radzić sobie z nadmiernym stresem, problemami lękowymi czy obniżonym poczuciem własnej wartości.
Call Now Button