fbpx

Zespół

Przede wszystkim skuteczni

To, co nas wyróżnia i na co zwracają uwagę nasi pacjenci to skuteczność. Naszym atutem jest nie tylko bogata wiedza teoretyczna i wieloletnie praktyczne doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim dojrzałość życiowa. Dobrym terapeutą może być tylko człowiek dojrzały, mający świadomość swoich wad, ale również akceptację dla siebie samego.

Terapia to droga do prawdy o samym sobie

Jesteśmy prawdziwi. Uczciwość i szczerość jest naszą zaletą, ale i wadą ;-) – mówimy prawdę, która może czasem uwiera, ale najszybciej prowadzi do celu!

Dołącz do naszego Zespołu! Aplikuj teraz

Nasz zespół

Marta Mauer-Włodarczak - psychoterapeuta par

Marta Mauer-Włodarczak – psycholog, psychoterapeuta par i małżeństw

Pracuje z problemem zdrady, zaniedbania, nadużycia, utraty zaufania, braku satysfakcji z życia rodzinnego, w tym seksualnego, braku szacunku i granic w związku. Wyjaśnia przyczynę problemów w komunikacji. Prowadzi terapię dorosłych dzieci uwikłanych w toksyczne relacje z rodzinami pochodzenia (rodzice, ale również teściowie). Osobom samotnym pomaga odnaleźć przyczynę trudności w nawiązaniu i utrzymaniu bliskich relacji.
Zuzanna Jędrzejczyk - psychoterapeuta

Zuzanna Jędrzejczyk – psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną. Specjalizuje się w walce ze stresem, zaburzeniami psychosomatycznymi, problemami na tle lękowym, wypaleniem zawodowym. Pomaga osobom, które mają trudność z kontrolowaniem własnych emocji, często "wybuchają", czym doprowadzają do kryzysów w relacjach z osobami bliskimi lub na gruncie zawodowym. Specjalizuje się w pracy z osobami o silnych cechach narcystycznych, antyspołecznych i borderline.
Anna Skobiej - Psychoterapeuta

Anna Skobiej – psycholog, terapeuta uzależnień, psychoterapeuta par i małżeństw

Specjalizuje się w prowadzeniu terapii par pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych (przemoc psychiczna, fizyczna, alkoholizm DDA, chłód emocjonalny, nadmierna kontrola) oraz terapii par z problemem uzależnienia. Prowadzi również psychoterapię indywidualną, najczęściej osób z nasileniem cech narcystycznych, antyspołecznych i borderline.
Anna Niziołek - psycholog psychoterapeuta

Anna Niziołek- psycholog, psychoterapeuta rodzinny

Prowadzi terapię par i rodzin, jak również terapię indywidualną. Pracuje z parami dotkniętymi zdradą, bezpłodnością, utratą dziecka. Pomaga w pokonaniu depresji poporodowej. Pracuje z osobami, które mierzą się z problemem samotności.
Wojciech Gorczyca - psychoterapeuta

Wojciech Gorczyca – psychoterapeuta, trener rozwoju osobistego

Prowadzi terapię indywidualną i par, skoncentrowaną na wypracowaniu dojrzałych i odpowiedzialnych sposobów kontaktu. Pomaga zrozumieć i uwierzyć w siebie, a także poradzić sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi. Uczy kontaktu z emocjami oraz wykorzystania ich konstruktywnej siły. Wspiera rozwój otwartości i komunikacji potrzeb przy jednoczesnym respektowaniu granic.
Magdalena Hawrot-Krauze - psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień

Magdalena Hawrot-Krauze – psycholog, psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych jak również terapię par (w szczególności dotkniętych problemem alkoholowym). Specjalizuje się w leczeniu osób, które nie kontrolują swoich emocji, nie radzą sobie z agresją własną lub partnera, borykają się z lękiem, obniżonym nastrojem, niskim poczuciem własnej wartości. Pomaga osobom, które mają trudność z budowaniem zdrowych i bezpiecznych relacji ze swoimi dziećmi jak również ze swoimi partnerami.
Kacper Fic - psycholog, psychoterapeuta

Kacper Fic – psycholog, psychoterapeuta

Pomaga zrozumieć emocje oraz ich wpływ na komunikację w związku. Specjalizuje się w terapii zaburzeń lękowych i zaburzeń nastroju, ze szczególnym uwzględnieniem problemów związanych z długotrwałym stresem. Swoje działania koncentruje na budowaniu pozytywnych relacji z ludźmi i szeroko pojętej profilaktyce zdrowia. Prowadzi także terapię par.
Marta Jaroszewicz- psychoterapeuta

Marta Jaroszewicz – psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. Specjalizuje się w terapii zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości (w szczególności osobowość narcystyczna i antyspołeczna). Wspiera klientów w procesie dążenia do równowagi psychofizycznej, polegającym na rozumieniu swoich emocji i potrzeb, umiejętności dbania o siebie oraz godzenia życia prywatnego z rozwojem zawodowym.
Krzysztof Włodarczak psychoterapeuta-par-coach

Krzysztof Włodarczak – psycholog, coach rodzinny, trener rozwoju osobistego

Pracuje z parami, które mają problemy z komunikowaniem swoich potrzeb i rozwiązywaniem konfliktów w związku. Pomaga w budowaniu zdrowych więzi na stabilnych fundamentach. Najczęściej pracuje z problemem zdrady i braku zaufania w związku.
Piotr Benedyk - psycholog, psychoterapeuta

Piotr Benedyk – psycholog, psychoterapeuta

Prowadzi psychoterapię indywidulaną osób dorosłych. Specjalizuje się w problemach z kontrolowaniem emocji, zaburzeniach nastroju, w tym w radzeniu sobie ze stresem i złością. W swojej pracy stosuje metody relaksacyjne.
Call Now Button