Państwa opinia jest dla nas ważna

W Sensity bardzo dbamy o jakość świadczonych usług. Dotyczy to nie tylko jakości merytorycznej psychoterapii czy warsztatów, ale także wszystkiego, co wpływa na komfort pracy, np: wystroju naszych wnętrz i jakości obsługi.

Bardzo zależy nam, aby stworzyć Państwu jak najlepsze warunki do pracy. Dlatego za każdym razem, po zakończonej pracy, pytamy o Państwa opinię, o naszej poradni psychologicznej, o terapeutach, o trenerach. Wybrane recenzje publikujemy je poniżej.

92,5%

Klientów poleca nas znajomym

95,4%

Klientów chwali naszą obsługę

Wybrane opinie o naszej poradni psychologicznej

p. Oleg

Umiejętności Pani Zuzanny pomogły mi osobiście oraz uratowały nasze małżeństwo. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Zuzanną osobom takim jak ja, które twierdzą, że same sobie poradzą i że generalnie trzymanie “byka za rogi” to ich domena. Pani Zuzanna nie uzależnia, czyli nie wpadasz w ciągłe wizytowanie, bo “tam jest dobrze”. Czasami warto komuś zaufać, żeby nadal móc ufać sobie i przybywać w tym świecie świadomie :)

p. Olego Zuzannie Jędrzejczyk
p. Ola

Serdecznie polecam współpracę z Panią Zuzaną. Pomogła mi wiele zrozumieć, zmienić i poprawić. Teraz czuję się naprawdę sobą, bez ciągłych wyrzutów sumienia, strachu i niepewności. Terapia przebiegała w miłej atmosferze, plan pracy bardzo dobrze dobrany do moich możliwości i predyspozycji.

p. Olao Zuzannie Jędrzejczyk
p. Iwona
Pani Sylwia bardzo mi pomogła, otworzyła mi oczy na wiele spraw. Sprawiła, że zaczęłam lubić siebie. Trafiłam naprawdę w dobre ręce.
p. Iwonao Sylwii Miller
p. Patrycja

Dzięki terapii u Pani Sylwii znów się uśmiecham, czerpię radość z życia i jestem w stanie odczuwać szczęście – myślę, że to najlepszy dowód na to, że trafiłam do odpowiedniej osoby. Pani Sylwia umiała zdiagnozować moje problemy i zawsze reagowała na bieżąco na to, co działo się w moim życiu w czasie terapii. Zwracała uwagę na to, nad czym warto się zastanowić i dawała skuteczne narzędzia, pozwalające lepiej poznać siebie, pracować nad sobą. Dzięki jej spokojowi, otwartości i życzliwości łatwiej było się otworzyć i zmierzyć z niełatwymi sprawami. Na pewno zwrócę się jeszcze do Pani Sylwii w sytuacji, w której będę potrzebować pomocy czy konsultacji. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego zawodowo i prywatnie! :)

p. Patrycjao Sylwii Miller
p. Dawid
Człowiek pełen doświadczeń i dystansu do życia. Jest świetnym punktem odniesienia, aby zobaczyć swoje życie oraz doświadczenia z odpowiedniej perspektywy. Dzięki jego obecności w moim życiu mam moc do stawienia czoła wyzwaniom, mimo, że mierzę się z ekstremalnie trudną dla mnie sytuacją życiową.
p. Dawido Pawle Jurczyku
p. Marta

Pani Sylwia jest bardzo sympatyczną, otwartą, ciepłą osobą, szybko reagującą na problemy. Trafia w samo ich sedno i daje bardzo proste i skuteczne rozwiązania.

p. Martao Sylwii Miller
p. Katarzyna

Właściwie, to nigdy nie lubiłam i odnosiłam się z dużym dystansem do psychologów czy terapeutów, ale zdarzyło się i musiałam poprosić o pomoc, choć miałam z tym duży problem. Pani Zuzanna była tą osobą, która pomogła mi przejść ten fragment mojego życia. W czasie naszych spotkań miałam poczucie, że jest osobą, która rozumie, wie, tłumaczy, “zmusza” do przemyśleń, analizy, po każdym spotkaniu czułam się bardzo wzmocniona i wychodziłam z poczuciem, że wiem co mam robić. Dzisiaj jestem inna, małymi “kroczkami” zmieniam siebie, nie jest łatwo, to proces… ale wiem, że warto zawalczyć o siebie. Dziękuję Pani Zuzanno.

p. Katarzynao Zuzannie Jędrzejczyk
p. Aneta
Bardzo pozytywnie. Pan Wojtek jest profesjonalistą przez duże “P”. Prowadzi rozmowy w sposób zdecydowany, pilnuje, aby nie zbaczać z wyznaczonych torów, rozmowa jest żywa i interesująca. Współpraca zakończyła się powodzeniem.
p. Anetao Wojciechu Gorczycy
p. Katarzyna

Właściwie, to nigdy nie lubiłam i odnosiłam się z dużym dystansem do psychologów czy …terapeutów, ale zdarzyło się i musiałam poprosić o pomoc, choć i z tym miałam duży problem.
Pani Zuzanna była tą osobą, która pomogła mi przejść ten fragment mojego życia. W czasie naszych spotkań miałam poczucie, że jest osobą, która rozumie, wie, tłumaczy, “”zmusza’ do przemyśleń, analizy, po każdym spotkaniu czułam się, bardzo wzmocniona i z poczuciem, że wiem … co mam robić.
Dzisiaj jestem inna, małymi “”kroczkami”” zmieniam siebie, nie jest łatwo, to proces…, ale wiem, że warto zawalczyć o siebie.
Dziękuję Pani Zuzanno.

p. Katarzynao Zuzannie Jędrzejczyk
p. Kamil

Terapia u Pani Zuzanny Jędrzejczyk bardzo dużo mi dała. Lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby. Jedyna rzecz której żałuję, to ta że nie trafiłem do Sensity wcześniej.

p. Kamilo Zuzannie Jędrzejczyk
p. Ola

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która opierała się na zrozumieniu, słuchaniu i wnikliwej analizie. Byłam zdziwiona, jak wiele “niezwiązanych” ze sobą kwestii okazało się znaczących, za których wskazanie jestem bardzo wdzięczna.

p. Olao Zuzannie Jędrzejczyk
p. Aneta

Bardzo pozytywnie. Pan Wojtek jest profesjonalistą przez duże “P”. Prowadzi rozmowy w sposób zdecydowany, pilnuje aby nie zbaczać z wyznaczonych torów, rozmowa jest żywa i interesująca. Współpraca zakończyła się powodzeniem.

p. Anetao Wojciechu Gorczycy
Pacjent

Współpracę oceniam bardzo dobrze, a wiem co mówię, bo pracowałem już z wieloma psychologami i terapeutami. Wysoki profesjonalizm i empatia. Polecam.

Pacjento Zuzannie Jędrzejczyk
p. Darek

Od początku współpracę z P. Martą oceniam b.pozytywnie .Bardzo fachowo i rzetelnie ocenia i wyjaśnia skalę problemu . Jest zarazem osobą miłą i kontaktową , co w moim przypadku jest b. ważne.Jest to moje dopiero 4 spotkanie ,lecz myślę że nadal będzie trafnie mi pomagać i rozwiązywać kolejne problemy.

p. Dareko Marcie Mauer-Włodarczak
p. Grzegorz
Konkretnie i do celu, w fajnej atmosferze, bez zbędnego komplikowania. 100% uwagi na zagadnieniu, plus własne przykłady i szeroka wiedza robią swoje. Z pomocą Pani Zuzanny niepostrzeżenie dojdziemy do punktu, w którym będziemy wiedzieć, co jest naszą bazą i jak z niej korzystać. To robi różnicę! Polecam.
p. Grzegorzo Zuzannie Jędrzejczyk
p. Katarzyna

Pan Wojciech to niezwykle profesjonalny przewodnik o otwartym umyśle. Z łatwością stworzył relację obopólnego zrozumienia i zaufania. Towarzyszył mi w bardzo trudnym i przełomowym momencie. Z ogromnym wyczuciem wskazał właściwe narzędzia do samodzielnego (!) zarządzania nieuświadomionymi, wewnętrznymi mechanizmami. Ze wsparciem pana Wojciecha osiągnęłam założony cel. SENSiTY to fantastyczne miejsce.

p. Katarzynao Wojciechu Gorczycy
Pacjnet

Bardzo dobrze, Pan Wojtek to osoba o głębokiej empatii, wzbudza zaufanie, co pozwala czuć się swobodnie i przyspiesza proces terapii.

Pacjneto Wojciechu Gorczycy
Pacjent

Współpraca na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie. Wyjątkowa atmosfera podczas spotkań skłaniała do otwartości, a także budowała zaufanie.

Pacjento Wojciechu Gorczycy
Pacjent

Ciepła, serdeczna, z dużą dawką dobrej energii. Pomogła mi popatrzeć na wiele spraw z innej perspektywy i wyjść z “cienia”.

Pacjento Zuzannie Jędrzejczyk
p. Marek

Byłem u pięciu specjalistów. Nikt, tak jak Pani Marta trafniej nie sprecyzował moich małżeńskich problemów. Trafione w 10. Pełen szacunek. Porady bezcenne.

p. Mareko Marcie Mauer-Włodarczak
p. Łukasz

Pełen profesjonalizm. Czuję się bezpiecznie na zajęciach. Nie czuję się oceniany. Pan Karol to człowiek, któremu można zaufać.

p. Łukaszo Karolu Michalskim
p. Norbert

Spotkania bardzo dobrze przygotowane – Pani Zuzanna posiada bardzo wysokie kompetencje związane z prowadzoną praktyką. Uważam sesje za twórcze i pomocne, dziękuję.

p. Norberto Zuzannie Jędrzejczyk
p. Justyna

Pani Zuzanna pomogła mi przejść przez najtrudniejszy etap mojego życia. Bardzo cierpliwie tłumaczyła, dawała rady. Kiedy padałam z sił, potrafiła bez problemu postawić mnie do pionu. Wszystko czego nauczyłam się podczas naszych spotkań, sprawdza się nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że p. Zuzanna jest jedną z najbardziej wartościowych i mądrych osób jakie w życiu spotkałam. Jest świetnym fachowcem, wymagającym od pacjenta współpracy. Nawet nie marzyłam, że uda mi się dojść do tego miejsca w moim życiu, w którym obecnie jestem. Dziękuję Pani jeszcze raz!

p. Justynao Zuzannie Jędrzejczyk
Pacjent

Sposób komunikacji, sposób pracy oceniam na skuteczny i prawidłowo dobrany do potrzeb pacjenta.

Pacjento Zuzannie Jędrzejczyk
p. Grzegorz

Pozytywnie; Pani Zuzanna pomogła mi spojrzeć na siebie z dystansu i poznać (zrozumieć) mechanizmy, które stanowiły integralną część mojego funkcjonowania w życiu.

p. Grzegorzo Zuzannie Jędrzejczyk
p. Olga

Spotkania z Panią Zuzą były wspaniałym procesem w moim życiu. Potrafiła wytłumaczyć mi trudne rzeczy w obrazowy sposób. Nigdy nie traciła cierpliwości i pomimo mojej upartości i dużych wymagań zawsze umiała użyć takich argumentów, które do mnie trafiały.Bardzo cenię wszystkie wskazówki i drogowskazy pokazane często w sposób humorystyczny a zarazem obrazowy co pozwala mi korzystać z nich cały czas- nie da się zapomnieć. Wspaniała ciepła i konkretna osoba:) mega konkretna! Z pozdrowieniami…

p. Olgao Zuzannie Jędrzejczyk
Pacjent

Współpraca przebiega bardzo dobrze. Bardzo miła, niestresująca atmosfera spotkań. Terapeuta jest niezwykle rzetelny, profesjonalny i doskonale pomaga zrozumieć pewne problemy czy kwestie.

Pacjento Zuzannie Jędrzejczyk
Pacjent

Naprawdę bardzo pomaga.

Pacjento Zuzannie Jędrzejczyk
Pacjent

Świetny kontakt, dobry plan pracy z nastawieniem na rezultaty. Gorąco polecam!

Pacjento Zuzannie Jędrzejczyk
p. Paweł

Po około pół roku współpracy z Panem Karolem zdecydowanie stwierdzam, iż był to czas wielu przemyśleń, wniosków i odkrywania swojego ja. Dzięki naszym spotkaniom zrozumiałem genezę wielu procesów, które zachodziły w moim życiu, potrafię znacznie lepiej identyfikować sytuację wymagające głębszej analizy oraz wiem jak w przyszłości radzić sobie z nowymi .. wyzwaniami ;) Wiele innych informacji jakie można z siebie wydobyć, a także jak dużo można w sobie poprawić Polecam sprawdzić osobiście!

p. Paweło Karolu Michalskim
p. Robert

Dzięki kilku wizytom zacząłem inaczej patrzeć na wiele spraw. Dziś jestem w innym miejscu niż kiedy spotkaliśmy się pierwszy raz. Pani Marta rzeczowo i profesjonalnie wskazała mi właściwą ścieżkę. Polecam. ps. Dziękuję Pani Marto.

p. Roberto Marcie Mauer-Włodarczak
p. Patrycja

Współpraca z Panią Zuzanną była dla mnie bardzo ciekawym przeżyciem! To jest po prostu mądry, kuty na cztery nogi człowiek, który “oprowadził” mnie po moim własnym świecie. Dzięki jej obecności spojrzałam na wszystko z dystansu, zrozumiałam, że ograniczenia buduję sobie sama w mojej głowie i że dokładnie w taki sam sposób mogę je obalać. Żadnej kozetki, żadnego smęcenia, za to pokłady cierpliwości, dużo przykładów z życia i do tego humor, który ułatwia spojrzenie na ten swój cyrk i swoje małpy z dystansem.

p. Patrycjao Zuzannie Jędrzejczyk
p. Jacek

Pani Marta jest osobą o ogromnej inteligencji, która potrafi doskonale wyczuć problemy emocjonalne trapiące pary. Równocześnie Pani Marta posiada rzadki dar rozładowywania emocji w terapeutyzowanym związku. Jest przy tym bardzo zaangażowana w terapię. Mogę polecić Panią Martę każdemu związkowi, który boryka się z problemami przetrwania.

p. Jaceko Marcie Mauer-Włodarczak
p. Michał

Bardzo konkretna, systematyczna osoba. Pani Zuza z uśmiechem i życzliwością “bezwzględnie” egzekwowała moje “prace domowe” i zadania. :)

p. Michało Zuzannie Jędrzejczyk
p. Magda

Na wstępie chciałam powiedzieć ze byłam przeciwnikiem jakichkolwiek terapii :). Dzięki Pani Marcie zmieniłam całkowicie zdanie i otworzyłam się na ludzi i świat W zacisznej atmosferze gabinetu Sensity i w poczuciu całkowitego relaksu dotykałyśmy tematów bardzo osobistych i ciężkich Tylko dzięki świetnemu podejściu Pani Marty udało mi się zobaczyć rzeczy, które mnie blokowały i powodowały, że nie potrafiłam cieszyć się życiem takim jakie jest. Jestem świetnym przykładem, na to, że można zmienić wszystko będąc w tym samym miejscu, bo wszystko jest w naszej głowie :) Polecam serdecznie, uważam ze to była najlepsza inwestycja w siebie :) WIELKIE DZIĘKI PANI MARTO :))

p. Magdao Marcie Mauer-Włodarczak
p. Łukasz

Współpraca z Panią Zuzanną przebiegała w bardzo miłej atmosferze, zarówno podczas spotkań w gabinecie, jak i online. Szybkie i dokładnie zrozumienie problemu było dla mnie szczególnie istotne. Pozwoliło to bowiem nie tylko na znalezienie rozwiązania dla nurtującego mnie problemu, ale przede wszystkim pozwoliło na zrozumienie siebie. Każdy etap terapii był dokładnie omawiany. Pani Zuzanna jest świetnym słuchaczem. Szczególnie serdecznie polecam współpracę z Panią Jędrzejczyk.

p. Łukaszo Zuzannie Jędrzejczyk
p. Cyprian

Pani Marta to bardzo miła profesjonalistka, potrafi w prosty i zrozumiały sposób pomóc w wyjaśnieniu i zrozumieniu problemów, z którymi nie do końca umiemy sobie poradzić. Bardzo dziękuję za wszelką pomoc:)

p. Cypriano Marcie Mauer-Włodarczak
p. Agnieszka

O zaletach współpracy z Panią Martą można się rozpisywać. Ja napiszę krótko: PANI MARTO, DZIĘKUJĘ!!!

p. Agnieszkao Marcie Mauer-Włodarczak
p. Kamil

Gdy nad moim życiem zebrały się ciemne chmury, postanowiłem nie zwlekać i zwrócić się o pomoc. Miałem dużo szczęścia, gdyż prawie od razu trafiłem do Pani Marty. Dzięki Niej zrozumiałem wiele spraw i poznałem rzeczywiste źródło moich problemów. Teraz wiem, że z pozoru błahe wydarzenie może po prostu przelać w życiu czarę goryczy i spowodować różne zaburzenia – nerwice, depresje, lęk. Kilka miesięcy temu nie widziałem nadziei na przyszłość, dzisiaj znów widzę słońce, nawet gdy jest już po zachodzie…Pani Marta uratowała w moich oczach honor zawodu psychologa. Właściwa osoba na właściwym miejscu, świetny specjalista, z powołaniem do tego, czym się zajmuje. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

p. Kamilo Marcie Mauer-Włodarczak
p. Anna

Pani Marta jest przede wszystkim wyjątkowym człowiekiem. Potrafiła połączyć wysokiej klasy profesjonalizm zawodowy z dawką niesamowitej kobiecości. Jej otwartość, ciepła aura, którą roztacza wokół siebie sprawiają, że bez oporów chce się Jej powierzyć swoje problemy, Ogromnie dużo korzystam z pomocy Pani Marty. Z każdej wizyty wychodzę jakby nowo narodzona. Pełna nadziei i chętna do zmian w swoim życiu. To Ona pomogła mi na nowo odkryć w sobie wartości i ćhęć do życia. Korzystałam wcześniej z usług innych terapeutów, mam porównanie. Pani Marta jest wyjątkowa.

p. Annao Marcie Mauer-Włodarczak
p. Marlena

Bez chwili wahania mogę polecić Panią Martę każdemu, kto potrzebuje wsparcia i pomocy. Przede wszystkim potrafi wysłuchać, doradzić, pokazać drogę wyjścia z martwego punktu. Każde spotkanie wywoływało we mnie jakąś zmianę, prowokowało do pracy nad sobą, pokazywało, że nie należy pogrążać się w beznadziejnej sytuacji, bo są wyjścia, których w okresach słabości się nie dostrzega. Dzięki temu można nauczyć się radzić sobie z problemami, jednak aby móc tego dokonać, trzeba wyciągnąć rękę po pomoc do kogoś, kto tej pomocy fachowo udzieli, a Pani Marta z całą pewnością taką osobą jest. Dziękuję.

p. Marlenao Marcie Mauer-Włodarczak
p. Agata

Współpraca bardzo dobra. Pani Zuzanna Jędrzejczyk dostosowała tempo terapii do moich potrzeb. Nie naciskała, ale skutecznie trafiała do (czasami bolesnych) punktów stanowiących istotę problemu, z którym się zgłosiłam. Spodobała mi się przede wszystkim interakcja i fakt, że sama mam duży wpływ na przebieg i jakość terapii. Wystarczy tylko rzeczywiście chcieć zrozumieć istotę problemu i go naprawić. Przy pomocy takiego terapeuty dość szybko stanęłam na nogi i odmieniłam rzeczy, na których najbardziej mi zależało. Miło wiedzieć, że można komuś powierzyć swoje sprawy, nawet te najgłębiej skrywane i zostać odpowiednio poprowadzonym ku lepszemu samopoczuciu i zdrowiu.

p. Agatao Zuzannie Jędrzejczyk
p. Michał

Trafiłem do SENSiTy z powodu kryzysu małżeńskiego. Dowiedziałem się, że w celu jego rozwiązania powinienem popracować nad sobą. Tak trafiłem do pani Zuzanny Jędrzejczyk. Pod jej okiem zacząłem zmieniać swoje zachowania i spojrzenie na świat i małżeństwo. Choć nie jest łatwo, efekty mam coraz lepsze. Nie osiągnąłem, co prawda, założonego na początku celu, ale jak to mówią “Do tanga trzeba dwojga”. Pani Zuzanna jest ciepłą, konkretną osobą w pełni oddaną swojej pracy. Wspiera pacjenta w trudnych chwilach, jakimi jest kryzys w związku małżeńskim. Dzięki pracy z Nią zdecydowanej poprawie uległy stosunki z moimi nastoletnimi dziećmi na których mi bardzo zależy. W 100% polecam p.Zuzannę jako psychoterapeutkę. Mój kontakt z SENSiTy na pewno się na tej współpracy nie zakończy.

p. Michało Zuzannie Jędrzejczyk
p. Ania

Świetny psychoterapeuta! Świetna współpraca, zaangażowanie i prawdziwa chęć pomocy. Dzięki naszym spotkaniom pokonałam swoje zaburzenia choć wcześniej wydawało się to niemożliwe. Korzystając z okazji raz jeszcze chciałabym serdecznie za wszystko podziękować.

p. Aniao Marcie Mauer-Włodarczak
p. Marta

Zanim trafiłam do Pani Marty, przeszłam przez małe piekło “terapeutów” z przypadku i zdążyłam zwątpić, że kiedykolwiek z kimś się dogadam. Miałam ogromne szczęście, że poznałam Panią Martę. Jest nie tylko świetną psychoterapeutką, w pełni zaangażowaną i pełną zrozumienia ale przede wszystkim cudownym człowiekiem. Aż żal, że tak szybko się uporałyśmy z moimi problemami i przyszedł czas sie pożegnać. Z przyjemnością poleciłam Panią Martę koleżance z pracy i teraz nie ma spotkanie, żeby mi za to nie dziękowała.

p. Martao Marcie Mauer-Włodarczak
p. Adam

Pod wrażeniem terapeutki i człowieka, dziękuję!

p. Adamo Marcie Mauer-Włodarczak
p. Piotr

Serdecznie polecam i to podwójnie. Trafiłem z problemami “małżeńsko-rodzinnymi” oprócz zaangażonania, co ważniejsze przebija rzeczywista troska o instytucje małżeństwa. Ze spotkań wychodzilem z przeświadczeniem że prowadząca nie wykonuje “roboty” tylko “misje”. Polecam podwójnie ponieważ teksty zamieszczone na stronie są niezwykle wartościowe i na tle innych podobnych posiadają “treść” a nie “wypełniacze” , odpowiadają na problem, nie ma tam “lania wody”. Szkoda tylko że Pani Marta nie zdecydowała sie na szerszą publikację lub chciaż wydanie broszur “tematyczno-prewencyjnych” dotyczących uczuć w małżeństwie lub o wyznaczaniu granic dla rozpieszczonych pociech.

p. Piotro Marcie Mauer-Włodarczak
p. Radomir

Niezwykle profesjonalna i kompetentna specjalistka, skupiona na osobie, z którą współpracuje i potrafiąca bardzo szybko oraz skutecznie przejść do sedna sprawy.

p. Radomiro Zuzannie Jędrzejczyk
p. Grzegorz

Moje oczekiwania przed spotkaniem z Panią Martą Mauer-Włodarczak z uwagi na treść i formę publikowanych przez Nią artykułów były niezwykle wysokie. Z satysfakcją stwierdzam, iż założycielka poradni Sensity jest ucieleśnieniem wygłaszanych opinii, a moje oczekiwania po spotkaniu wzrosły ;-) Postrzegam Panią Martę Mauer-Włodarczak jako wysokiej klasy profesjonalistę, osobę o niezwykle przyjaznym usposobieniu, wzbudzającą zaufanie, obdarzoną rzadką umiejętnością empatycznego słuchania, potrafiącą trafnie zdiagnozować problem i wskazać sposoby jego rozwiązania. Serdecznie polecam współpracę z Panią Martą.

p. Grzegorzo Marcie Mauer-Włodarczak
Pacjent

Pani Sylwia dała mi poczucie pełnej akceptacji i zrozumienia. Bardzo trafnie potrafiła zidentyfikować pewne mechanizmy i z zaangażowaniem starała się je wyjaśniać. Jest osobą bardzo kontaktową i miłą. Zawsze była doskonale przygotowana do zajęć. Zdecydowanie POLECAM Panią Sylwię.

Pacjento Sylwii Miller
p. Barbara

Do Pana Pawła Jurczyka trafiłam bez polecenia, poprzez stronę internetową poradni, w trudnym momencie swojego życia. Pomógł mi zrozumieć wiele spraw lub spojrzeć na nie inaczej. Uporządkował hierarchię wartości, ze zwróceniem większej uwagi na siebie. Zdecydowanie polecam!

p. Barbarao Pawle Jurczyku
p. Monika

Z Panem Pawłem świetnie mi się rozmawiało. Bardzo mi pomógł w bardzo trudnym momencie mojego życia. Pomógł mi spojrzeć na siebie i zrozumieć mój sposób widzenia siebie. Dziękuję!!!

p. Monikao Pawle Jurczyku
p. Michał

Pani Sylwia Miller jest osobą bardzo kontaktową i umie świetnie słuchać. Od samego początku mogłem się poczuć podczas spotkań bardzo swobodnie i pewnie. Podobało mi się to, że nasze rozmowy nie były jednostronne, tzn. sesje nie były prowadzone w formie wywiadu. Zdecydowanie polecam panią Sylwię.

p. Michało Sylwii Miller
p. Michał

Na spotkania chodziłem z przyjemnością, bo wiedziałem już po pierwszej rozmowie, że będę mógł bez skrępowania opowiedzieć o swoich problemach. Dobrze się czułem podczas spotkań. To, o czym mówiliśmy miało sens i pokazało mi moje życie z innej perspektywy. Spotkania dały materiał do przemyślenia oraz pracy nad sobą, aby poprawić komfort życia.

p. Michało Zuzannie Jędrzejczyk

Niezwykle kompetentna i mądra terapeutka. Każde spotkanie wnosi w nasze relacje pozytywną zmianę. Terapia warta każdych pieniędzy, bo efekt jest dla nas bezcenny. Szczerze polecam!

p. Luizao Marcie Mauer-Włodarczak
p. Monika

Pani Zuzanna jest osobą, która sprawia, że własne życie widzi się w inny sposób, tak jakby stojąc obok siebie. Wymagająca, ale też bardzo konsekwentna. Zmierzająca do celu. Spotkania z Panią Zuzanną pomogły mi przejść przez trudny okres w życiu, ale pozwoliły również spojrzeć na moje życie z innej perspektywy. Nie zawsze było “różowo”, bo Pani Zuzanna potrafiła postawić mnie do pionu, zmusić do myślenia o trudnych sprawach, nie uciekać od nich. Jestem bardzo wdzięczna za ten czas. Teraz, niezależnie od problemów, widzę wiele rzeczy inaczej i chyba bardziej wiem co mam robić, jak żyć w zgodzie ze sobą i czego chcieć dla siebie, a nie dla innych.

p. Monikao Zuzannie Jędrzejczyk
p. Agnieszka

Żałuję, że tak późno znalazłam Sensity. Jestem zadowolona ze spotkań z p. Sylwią Miller, która potrafi wysłuchać, wyjaśnić problem. Rozmowy przebiegały w serdecznej atmosferze, ze zrozumieniem i wsparciem. Chwilowo musiałam przerwać sesje, ale na pewno je wznowię (oczywiście z p. Sylwią). Nie jestem jeszcze “w miejscu”, w którym powinnam być, ale z pomocą jaką otrzymywałam do tej pory, małymi krokami i dla mnie w pełni zaświeci kiedyś słońce. Dziękuję i do usłyszenia!

p. Agnieszkao Sylwii Miller
p. Monika

Dzięki pani Sylwii udało mi się szybko uporać z problemem, z którym trafiłam do poradni. Nasze spotkania dodatkowo otworzyły mi oczy na wiele sytuacji z mojego życia, nad którymi warto popracować. Dużo rzeczy udało mi się po drodze poukładać. Pani Sylwia to prawdziwy fachowiec. Podczas 4 miesięcy naszych spotkań była dla mnie ogromnym wsparciem. Gdyby nie pani Sylwia nie poradziłabym sobie. Dziękuję bardzo :)

p. Monikao Sylwii Miller
p. Paulina

W obecności Pana Wojciecha czułam się przede wszystkim bezpiecznie, bardzo dbał o to poczucie. Ono zaowocowało zaufaniem i otwartością. Mogłam swobodnie podzielić się swoimi myślami czy obawami, którymi nie dzieliłam się do tej pory praktycznie z nikim. To, co dla mnie osobiście jeszcze było ważne, że czułam pełną akceptację (z moimi przywarami i wadami) i wsparcie.

p. Paulinao Wojciechu Gorczycy
p. Ola

Z Panią Zuzanną współpracowało mi się bardzo dobrze. Jest osobą ciepłą i serdeczną, a jednocześnie bardzo konkretną. Ma niezwykłą umiejętność wyłapywania sedna sprawy. Dała mi konkretne narzędzia, które pozwoliły mi wrócić do normalnego funkcjonowania i dzięki którym nauczyłam się czerpać przyjemność z bycia z samą sobą. Serdecznie dziękuję :)

p. Olao Zuzannie Jędrzejczyk
Pacjent

Spotkania z p. Zuzanną były bardzo owocne, dzięki jej obszernej wiedzy i zaangażowaniu. Bardzo konkretnie i z nastawieniem na cel. A najważniejsze, że pomogła w sprawie, z którą przyszedłem. Zdecydowanie polecam.

Pacjento Zuzannie Jędrzejczyk
p. Paulina

Pan Wojtek posiada niezwykły, terapeutyczny dar. Kojący, łagodny głos, przyjacielskie podejście, miła atmosfera, oraz anegdoty o sprawiają, że można zapomnieć że jest się na terapii i skupić na rozwiązywaniu własnych problemów. Pan Wojtek jest profesjonalny, niezawodny i co najważniejsze – skuteczny.

p. Paulinao Wojciechu Gorczycy
p. Agnieszka

Pani Zuzanna jest profesjonalistą o wyjątkowo przyjaznym usposobieniu. Tryska humorem, energią i radością życia. Zaraża pozytywnym sposobem patrzenia na świat. Spotkania z nią były bardzo inspirujące i motywujące do pracy nad sobą, a jednocześnie pomocne w zrozumieniu siebie i dotarciu do przyczyn problemów. Serdecznie dziękuję Pani Zuzannie i gorąco polecam ją jako terapeutę.

p. Agnieszkao Zuzannie Jędrzejczyk
p. Paulina

Pani Dorota to osoba niezwykle ciepła, wyrozumiała i rzeczowa, profesjonalnie podchodzi do problemu, spotkania pokazują światło w tunelu, kiedy myśli się, że sytuacja jest bez wyjścia.

p. Paulinao Dorocie Braniewskiej
p. Marzena

Pani Dorota jest bardzo ciepłą, spokojną i empatyczną osobą. Cierpliwie wysłuchiwała opowieści o moich kłopotach, potrafiąc nazwać moje uczucia i trafnie podsumować opisywane sytuacje. Każda rozmowa z nią pokazywała mi nowe światło – czasem kilka zdań trafionych “w sedno” potrafią tak wiele wytłumaczyć. Dziękuję za wszystko – dzięki pani Dorocie przetrwałam kilka najtrudniejszych miesięcy w moim życiu :)

p. Marzenao Dorocie Braniewskiej
p. Darek

Pierwszy raz korzystałem z usług tego typu poradni, można śmiało powiedzieć, że to była ostatnia deska ratunku dla mojego związku. Początkowo terapia wspólna, ale już po pierwszym spotkaniu padła rekomendacja, że musimy pracować z osobnymi terapeutami. Mam wrażenie, że Pani Dorota, podobnie jak ja, rozkręcała się ze spotkania na spotkanie. Na każdej sesji wydobywała jakąś perełkę, nad którą musiałem później pracować i za każdym razem to była dobra sugestia. Po kilku spotkaniach zarówno moich jak i mojej partnerki, mogę śmiało powiedzieć, że skorzystanie z pomocy Pani Doroty, ogólnie poradni Sensity było dobrym posunięciem. Serdeczne pozdrowienia od szczęśliwej pary :)

p. Dareko Dorocie Braniewskiej
Pacjent

Bardzo dobra terapeutka, z szeroką wiedzą. Porady, których udziela są mądre, praktyczne, czasem bardzo proste, ale przede wszystkim skuteczne. Dzięki wizytom u pani Doroty w naszym małżeństwie bardzo się poprawiło. Serdecznie dziękujemy za pomoc i polecamy panią Dorotę wszystkim parom, a zwłaszcza tym niezdecydowanym na wizytę u terapeuty :)

Pacjento Dorocie Braniewskiej
p. Katarzyna

Praca z panią Martą to sama przyjemność choć tematy poruszane na spotkaniach nie należą do najłatwiejszych. Wysoka kultura osobista, trafna analiza problemów i rzeczowe podejście do zagadnień to największe atuty pani Marty. Jako terapeutę z czystym sumieniem polecam panią Martę każdemu, kto chce sięgnąć po pomoc specjalisty.

p. Katarzynao Marcie Mauer-Włodarczak
p. Artur

Współpracę z Panem Pawłem Jurczykiem oceniam bardzo pozytywnie. Dla mnie okazał się bardzo dobrym rozmówcą, który w ciekawy i inspirujący, często zaskakujący, sposób odniósł się do moich problemów. Mam nadzieję na dalszy trwały i pozytywny efekt naszych rozmów.

p. Arturo Pawle Jurczyk
Pacjent

Od kompletnego zagubienia do normalności – to nie tylko obraz mojego odmienionego życia – to przede wszystkim efekt wspaniałej pracy terapeutycznej. Znowu możemy być z żoną razem i rozumiemy się nawzajem. Świetna robota, pani Doroto! Wielkie DZIĘKUJĘ od szczęśliwego małżeństwa.

Pacjento Dorocie Braniewskiej