Porady psychologa online – pytania i odpowiedzi

Wiele osób zwraca się do nas z nurtującymi pytaniami adresowanymi do psychologa, psychoterapeuty lub coacha. Często chcieliby zadać pytanie i otrzymać odpowiedź, zanim umówią się na spotkanie w poradni. Inni potrzebują pomocy w rozwiązaniu konkretnego problemu. Dlatego zdecydowaliśmy się umożliwić zadawanie tego typu pytań oraz publikujemy odpowiedzi udzielane przez członków naszego zespołu, aby służyły też innym, którzy mają podobne rozterki. Podkreślamy jednak, że każda sytuacja jest inna, a wielu z nich nie da się rozwiązać za pośrednictwem internetowej porady. W takich przypadkach zawsze zachęcamy do spotkania się z nami w poradni lub skorzystać z konsultacji online w celu uzyskania precyzyjnych odpowiedzi na pytania.

Jeżeli chcielibyście Państwo zadać pytanie naszym ekspertom, prosimy o przesłanie go do nas pomocą formularza obok.

Czy żona powinna sama chodzić na dyskoteki?

Czy żona powinna sama chodzić na dyskoteki?

/
Moje pytanie jest takie: czy żona powinna sama chodzić na dyskoteki? Ja bym bardzo chętnie z nią poszedł ale ona chce z koleżankami. Przyznam, że mi to nie odpowiada, bo uważam, że nie tak zachowuje się w małżeństwie.
Gdzie leży granica odpowiedzialności za samopoczucie żony?

Gdzie leży granica odpowiedzialności za samopoczucie żony?

/
Jak co roku spędzamy razem wakacje. Któregoś dnia naszego pobytu, żona stwierdziła, że jest zbyt chłodno i zostaje w pokoju. Natomiast ja postanowiłem skorzystać z plażowania. Po powrocie żona zrobiła mi awanturę, że ją zostawiłem samą. Czy przekroczyłem jakieś granice?

Chcesz zadać pytanie do psychologa?

pytanie do psychologa

Warunki zadawania pytań:

  1. Odpowiadamy tylko na wybrane pytania, tak szybko jak to możliwe. Przepraszamy, ale praca z pacjentami jest dla nas priorytetem.
  2. Pytający będzie powiadomiony o odpowiedzi, o ile w formularzu wpisze swój email.
  3. Odpowiedzi udzielane są bezpłatnie.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Psycholog Marta Mauer-Włodarczak z siedzibą w Warszawie (01-625), ul. Mickiewicza 37/58. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, ograniczenia lub usuwania poprzez wysłanie wiadomości email na następujący adres: rodo@sensity.pl. Więcej informacji: Polityka prywatności

Call Now Button