fbpx

Psychoterapia depresji

OBJAWY DEPRESJI

Wachlarz objawów depresji jest szeroki, zależny od temperamentu, płci i strategii radzenia sobie ze stresem. Może się ona objawiać spowolnieniem psychoruchowym, jak również nadmiernym pobudzeniem.

Depresja jest jak okulary ze smutnym filtrem. Kiedy zakładasz takie okulary, przestajesz dostrzegać pozytywne rzeczy, ale wychwytujesz każde nawet najmniejsze potwierdzenie swoich negatywnych przewidywań. Z każdym dniem czujesz coraz większą pustkę, zniechęcenie i osłabienie. W takim stanie nie masz ochoty podejmować jakiegokolwiek działania. Im bardziej wycofujesz się z aktywności, tym mniej masz siły i motywacji. W ten sposób wpadasz w błędne koło objawów.

Umów konsultację z jednym z naszych terapeutów, aby ustalić najlepszy dla Ciebie plan leczenia.

SPRAWDŹ CZY MASZ DEPRESJĘ - TEST

Oto kilka pytań, które mogą pomóc w wykryciu depresji.

 • Jesteś ospały, najchętniej przespałbyś cały dzień?
 • Masz problemy z zaśnięciem, a Twój sen jest płytki?
 • Nie cieszy Cię to, co wcześniej sprawiało przyjemność – relacje z innymi, praca, seks?
 • Izolujesz się od otoczenia?
 • Unikasz spotkań towarzyskich?
 • Masz trudności ze skupieniem uwagi?
 • Masz problemy z podejmowaniem decyzji?
 • Jesteś pobudzony, impulsywny, drażliwy?
 • Jesteś przygnębiony, notorycznie zmęczony?
 • Żyjesz w poczuciu winy, wciąż analizujesz popełnione błędy?
 • Miewasz nawracające bóle głowy?

Jeżeli choć na kilka z nich odpowiedziałeś twierdząco, to bardzo prawdopodobne, że potrzebujesz pomocy i rozmowa z psychologiem okaże się niezbędna.

Czy depresję można wyleczyć?

Depresja jest chorobą, którą można wyleczyć, ale nieleczona niestety pogłębia się. Podstawą leczenia jest psychoterapia. Farmakoterapię (leki antydepresyjne) należy stosować tylko wtedy, kiedy jest to niezbędne – piszemy o tym w artykule “Leczenie depresji: psycholog czy psychiatra, leki czy psychoterapia?“.

Dzięki pracy z psychoterapeutą dowiesz się:

 • jak przejąć kontrolę nad swoim nastrojem,
 • jak przerwać błędne koło objawów,
 • jak odzyskać radość i czerpać satysfakcję z życia.

Dziś możesz w to wątpić, ale to naprawdę da się osiągnąć! Im wcześniej podejmiesz leczenie, tym będzie ono krótsze, a konsekwencje choroby mniej dotkliwe. Czasem wystarczy zaledwie kilka spotkań, aby skutecznie i na zawsze wygrać z depresją.

Pracujemy w Warszawie, ale też online

Nasza poradnia psychologiczna zlokalizowana jest w Warszawie, na Żoliborzu, tuż przy stacji metra Marymont, co zapewnia łatwy dojazd z Bielan, Centrum oraz Ursynowa. Pracujemy także za pomocą nowoczesnych technologii. Oferujemy psychoterapię depresję online dla osób z całego świata – sprawdź.

Leczymy depresje różnego rodzaju

 • depresja sezonowa,
 • depresja poporodowa (baby blues),
 • depresja nerwicowa (depresja lękowa),
 • depresja reaktywna,
 • depresja maskowana,
 • depresja jednobiegunowa (depresja endogenna, melancholia),
 • depresja dwubiegunowa (choroba afektywna dwubiegunowa, depresja maniakalna, psychoza maniakalna, zaburzenie afektywne  dwubiegunowe),
 • hipomania, mania,
 • dystymia, cyklotymia.

Opinie naszych klientów

Szybkie i dokładne zrozumienie problemu

Współpraca z Panią Zuzanną przebiegała w bardzo miłej atmosferze, zarówno podczas spotkań w gabinecie, jak i online. Szybkie i dokładne zrozumienie problemu było dla mnie szczególnie istotne. Pozwoliło to bowiem nie tylko na znalezienie rozwiązania dla nurtującego mnie problemu, ale przede wszystkim pozwoliło na zrozumienie siebie. Każdy etap terapii był dokładnie omawiany. Pani Zuzanna jest świetnym słuchaczem. Szczególnie serdecznie polecam współpracę z Panią Jędrzejczyk.

p. Łukasz
o Zuzannie Jędrzejczyk

Dobry plan pracy z nastawieniem na rezultaty

Świetny kontakt, dobry plan pracy z nastawieniem na rezultaty. Gorąco polecam!

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Spojrzałam na świat i na najbliższych z zupełnie innej perspektywy

Fantastyczna, ciepła, potrafiaca wysłuchać i zwrócić uwagę na sprawy ważne i mniej ważne. Dzięki pani Dorocie spojrzałam na świat i na najbliższych z zupłenie innej perspektywy. Ważna jestem ja i moi najbliżsi. Potrafiła uświadomić mi iż rozmowa jest kluczem do zrozumienia siebie oraz innych. Czas spędzony z panią Dorotą to dobry czas.

Pacjent

Dobry słuchacz i rozmówca

Ciepła, empatyczna osoba. Dobry słuchacz i rozmówca. Zawsze kieruje w stronę, aby samemu formułować wnioski. Duża wiedza, ciekawe i celne uwagi.

p. Darek

Profesjonalne podejście

Wizyty w większości spełniały moje oczekiwania. Pani Psycholog miała profesjonalne podejście. Osoba bardzo sympatyczna i ciepła, wzbudza zaufanie i chęć niesienia pomocy innym.

p. Sławek

Ciepła osoba, która wzbudza zaufanie

Bardzo dobrze. Pani Ania jest bardzo sympatyczną, ciepłą osobą, która wzbudza zaufanie. Bardzo polecam!

p. Barbara
o Annie Niziołek

Zrozumiałam, że ograniczenia buduję sobie sama

Współpraca z Panią Zuzanną była dla mnie bardzo ciekawym przeżyciem! To jest po prostu mądry, kuty na cztery nogi człowiek, który "oprowadził" mnie po moim własnym świecie. Dzięki jej obecności spojrzałam na wszystko z dystansu, zrozumiałam, że ograniczenia buduję sobie sama w mojej głowie i że dokładnie w taki sam sposób mogę je obalać. Żadnej kozetki, żadnego smęcenia, za to pokłady cierpliwości, dużo przykładów z życia i do tego humor, który ułatwia spojrzenie na ten swój cyrk i swoje małpy z dystansem.

p. Patrycja
o Zuzannie Jędrzejczyk

Czułam pełną akceptację i wsparcie

W obecności Pana Wojciecha czułam się przede wszystkim bezpiecznie, bardzo dbał o to poczucie. Ono zaowocowało zaufaniem i otwartością. Mogłam swobodnie podzielić się swoimi myślami czy obawami, którymi nie dzieliłam się do tej pory praktycznie z nikim. To co dla mnie osobiście jeszcze było ważne czułam pełną akceptację (z moimi przywarami i wadami) i wsparcie.

p. Paulina
o Wojciechu Gorczycy

Rozwiązałam swoje problemy

Pani Magda to osoba potrafiąca dobrze słuchać i dostosować się do osoby, z którą pracuje. Praca z nią była dla mnie bardzo przyjemna i zdarzało się, że nie mogłam doczekać się na kolejne spotkanie. Dostawałam różne zadania do wykonania, co też bardzo mi pomogło w zrozumieniu siebie i swoich problemów. Myślę, że było to dobre w przerwach miedzy sesjami. Nawet teraz po spotkaniach zdarza mi się z nich korzystać. Bardzo dobrze wytłumaczyła mi pewne mechanizmy, na które wcześniej nie zwracałam uwagi.
Spotkania odbywały się o określonej godzinie. Jedynym minusem było to, że P. Magda często miała zajęte terminy i ciężko było mi się zapisać bezpośrednio po spotkaniu na następny tydzień, co wydłużyło zdecydowanie czas terapii. Czasami trzeba było zapisać się z 3 tygodniowym wyprzedzeniem, a nie zawsze było to u mnie możliwe.
Odbyłam ok. 10 spotkań, po którymś byłam sceptycznie nastawiona i chciałam zrezygnować jednak myślę, że byłby to błąd. Zdecydowałam się jednak kontynuować. Najważniejsze jednak jest to, że rozwiązałam swoje problemy na których mi zależało. Bardzo dziękuję (;


p. Kamila
o Magdalenie Hawrot-Krauze

Pomaga pacjentowi się otworzyć

Pani Paulina to bardzo serdeczna i ciepła terapeutka. Pomaga pacjentowi się otworzyć i wydostać z towarzyszącego depresji widzenia wszystkiego w czarnych barwach. Pomaga zbudować choć trochę większą pewność siebie i odwagę w wyrażaniu swoich opinii i mówienia o swoich uczuciach. Być może okres terapii był zbyt krótki żeby móc jeszcze szerzej opisać moje doświadczenia ponieważ moje problemy były i pewnie nadal jeszcze są, bardzo złożone. Generalnie być może brakowało mi trochę więcej wskazówek ze strony terapeutki jak np. próbować sobie poradzić w danej sytuacji.

p. Monika

Our sessions together brought my spirits up

Lepiej mi wyjdze jak napisze o Panu Kacprze po angielsku! :)

Mr. Fic has had a major effect on my self-esteem, my way of thinking, and my addiction. He has given me a different perspective of what the human mind is like and why/how we react to certain situations. I never really realized this until Mr. Fic brought me to this understanding. Our sessions together brought my spirits up and made me feel more self-worthy of myself and that anything within the human mind can be fixed only if you have the desire to. I was hesitant about an online session, but our sessions thus far have been extremely beneficial.

p. Michael
o Kacprze Ficu

Poznałem sposoby jak radzić sobie ze stresem

Rzeczowa, kompetentna i pomocna osoba. Jestem zadowolony z wizyt u Pani Lidii, udało mi się częściowo zwalczyć stres przed spotkaniami biznesowymi. Poznałem sposoby jak radzić sobie ze stresem i na ile racjonalny on jest.

p. Krzysztof

Wzbudza zaufanie

Bardzo dobrze. Pan Wojtek to osoba o głębokiej empatii, wzbudza zaufanie co pozwala czuć sie swobodnie i przyspiesza proces terapi.

Pacjent
o Wojciechu Gorczycy

Trafne uwagi nadające kierunek myślenia

Współpracę oceniam bardzo dobrze, trafne uwagi nadające kierunek myślenia dla pacjenta; trzeźwe spojrzenie i poddawające pod rewizję dotychczasowe działania.


p. Aleksandra
o Wojciechu Gorczycy

Wszystkim życzę tak wspaniałych terapeutów

Współpraca z Panią Anią była dla mnie niezwykle cennym doświadczeniem. Pani Ania w ciepły, wrażliwy oraz pełen profesjonalizmu sposób pomogła mi odnaleźć siebie. Dzięki współpracy z Panią Anią, moje życie weszło na właściwe tory, dlatego ze spokojem oraz większą samoświadomością i pozytywną energią mogłam zakończyć terapię i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Wszystkim życzę tak wspaniałych terapeutów, jaką jest Pani Ania!


Pacjentka
o Annie Niziołek

Polecam szczególnie osobom potrzebującym wycieszenia

Polecam szczególnie osobom potrzebującym wycieszenia, zrozumienia, spokoju.

Pacjent

Mogłem zacząć normalnie i samodzielnie funkcjonować

Pani Dorota pomogła mi w bardzo ciężkiej sytuacji w moim życiu. Pomogła obrać drogę, dzięki czemu bardzo szybko mogłem zacząć normalnie i samodzielnie funkcjonować w życiu prywatnym. Bardo dziękuję.

p. Karol

Takie spotkanie zawsze działają oczyszczająco i inspirująco

Każda wizyta u Pani Pauliny to krok do przodu w kierunku poznania i zrozumienia siebie, odnalezienia własnego sensu. Nie zawsze jest łatwo, Pani Paulina nie unika trudnych pytań, ale dzięki delikatności i wsparciu pomaga znaleźć odpowiedzi zgodne z poczuciem własnego JA. Na mnie takie spotkanie zawsze działają oczyszczająco i inspirująco.

p. Kasia

Świetna profesjonalistka

Sylwia jest świetną profesjonalistką z naturalnym darem do rozgryzienia, o co komu chodzi. Jeżeli do końca nie wiesz w jakim celu masz spotykać się z terapeutą, to to jest właśnie osoba, do której powinieneś/aś się udać. Poza tym to spoko babka.

p. Grzegorz

Trafia w samo sedno i daje bardzo proste rozwiązania

Pani Sylwia jest bardzo sympatyczną, otwartą, ciepłą osobą, szybko reagującą na problemy. Trafia w samo ich sedno i daje bardzo proste i skuteczne rozwiązania.

p. Marta

Inaczej patrzę dziś na siebie i na ludzi

Trafiłam do pani Zuzanny w stanie całkowitego zagubienia; miałam wrażenie, że nie mam kontroli nad swoim życiem, nieustannie się obwiniałam i nie miałam celów, do których chciałabym dążyć. Dzięki kilkunastomiesięcznej pracy zaczęłam dostrzegać moje potrzeby, marzenia, nauczyłam się też radzić sobie z pojawiającymi się problemami. Inaczej patrzę dziś na siebie i na ludzi, którzy mnie otaczają. Więcej mam zrozumienia dla siebie i nie obawiam się już tak bardzo oceny innych.

Terapeuta jest przewodnikiem, natomiast to od pacjenta zależy jak wykorzysta otrzymane wskazówki. Osiągnięcie zadowalającego efektu wymaga pracy nad sobą - nikt nie zrobi tego poza samym pacjentem. Niemniej inwestycja w siebie jest niezwykle wartościowa, bardzo się cieszę, że skorzystałam z pomocy pani Zuzanny.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Terapia pomogła i żyję dalej

Bardzo dobrze mi się współpracowało z panem Kacprem - terapia pomogła i żyję dalej.

Pacjent
o Kacprze Ficu

Zaraża pozytywnym sposobem patrzenia na świat

Pani Zuzanna jest profesjonalistą o wyjątkowo przyjaznym usposobieniu. Tryska humorem, energią i radością życia. Zaraża pozytywnym sposobem patrzenia na świat. Spotkania z nią były bardzo inspirujące i motywujące do pracy nad sobą, a jednocześnie pomocne w zrozumieniu siebie i dotarciu do przyczyn problemów. Serdecznie dziękuję Pani Zuzannie i gorąco polecam ją jako terapeutę.

p. Agnieszka
o Zuzannie Jędrzejczyk

Wiem, że warto zawalczyć o siebie

Właściwie, to nigdy nie lubiłam i odnosiłam się z dużym dystansem do psychologów czy terapeutów, ale zdarzyło się i musiałam poprosić o pomoc, choć i z tym miałam duży problem.
Pani Zuzanna była tą osobą, która pomogła mi przejść ten fragment mojego życia. W czasie naszych spotkań miałam poczucie, że jest osobą, która rozumie, wie, tłumaczy, "zmusza' do przemyśleń, analizy, po każdym spotkaniu czułam się, bardzo wzmocniona i z poczuciem, że wiem co mam robić.
Dzisiaj jestem inna, małymi "kroczkami" zmieniam siebie, nie jest łatwo, to proces..., ale wiem, że warto zawalczyć o siebie.
Dziękuję Pani Zuzanno.

p. Katarzyna
o Zuzannie Jędrzejczyk

Teraz czuję się naprawdę sobą

Serdecznie polecam współpracę z Panią Zuzanną. Pomogła mi wiele zrozumieć, zmienić i poprawić. Teraz czuję się naprawdę sobą, bez ciągłych wyrzutów sumienia, strachu i niepewności. Terapia przebiegała w miłej atmosferze, plan pracy bardzo dobrze dobrany do moich możliwości i predyspozycji.

p. Ola
o Zuzannie Jędrzejczyk

Jakość mojego życia znacznie się poprawiła

Praca z Panią Zuzanną to prawdziwa przyjemność. Rzeczowo, konkretnie, dogłębnie, precyzyjnie i bardzo na temat. W skrócie - jestem bardzo zadowolona z efektu pracy - jakość mojego życia znacznie się poprawiła. Pani Zuzanna świetnie łączy różne elementy terapii i dobiera takie, które były dla mnie najbardziej efektywne oraz pomocne długofalowo. Jestem jej bardzo wdzięczna za ten cenny czas! :)

p. Kasia
o Zuzannie Jędrzejczyk

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która opierała się na zrozumieniu, słuchaniu i wnikliwej analizie. Byłam zdziwiona, jak wiele "niezwiązanych" ze sobą kwestii okazało się znaczących, za których wskazanie jestem bardzo wdzięczna.

p. Ola
o Zuzannie Jędrzejczyk

Potrafi słuchać i odgadywać potrzeby rozmówcy

Pani Dorota okazała się osobą, która na prawdę potrafi słuchać i też odgadywać potrzeby rozmówcy. Od samego początku bardzo dobrze mi się z Nią rozmawiało i nie miałem żadnego oporu żeby jej opowiedzieć co mi leży na sercu .... a ona wysłuchawszy wszystkiego udzieliła mi kilku rad ... które na pewno pomogą mi w dalszym życiu.
Dziękuję, szczególnie za ostatnie spotkanie. Polecam wszystkim.

p. Paweł

Pomogła mi przejść przez najtrudniejszy etap mojego życia

Pani Zuzanna pomogła mi przejść przez najtrudniejszy etap mojego życia. Bardzo cierpliwie tłumaczyła, dawała rady. Kiedy padałam z sił, potrafiła bez problemu postawić mnie do pionu. Wszystko czego nauczyłam się podczas naszych spotkań, sprawdza się nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że p. Zuzanna jest jedną z najbardziej wartościowych i mądrych osób jakie w życiu spotkałam. Jest świetnym fachowcem, wymagającym od pacjenta współpracy. Nawet nie marzyłam, że uda mi się dojść do tego miejsca w moim życiu, w którym obecnie jestem. Dziękuję Pani jeszcze raz!

p. Justyna
o Zuzannie Jędrzejczyk

Dobry kontakt interpersonalny

Bardzo dobrze oceniam pracę z tą osobą. Konkretna, rzeczowa. Dobry kontakt interpersonalny.

p. Magdalena
o Marcie Mauer-Włodarczak

Żałuję, że tak późno znalazłam Sensity

Żałuję, że tak późno znalazłam Sensity. Jestem zadowolona ze spotkań z p. Sylwią Miller, która potrafi wysłuchać, wyjaśnić problem. Rozmowy przebiegały w serdecznej atmosferze, ze zrozumieniem i wsparciem. Chwilowo musiałam przerwać sesję, ale na pewno ją wznowię (oczywiście z p.Sylwią). Nie jestem jeszcze "w miejscu", w którym powinnam być, ale z pomocą jaką otrzymywałam do tej pory, małymi krokami i dla mnie w pełni zaświeci kiedyś słońce. Dziękuję i do usłyszenia.

p. Agnieszka

Mam moc do stawienia czoła wyzwaniom

Człowiek pełen doświadczeń i dystansu do życia. Jest świetnym punktem odniesienia, aby zobaczyć swoje życie i doświadczenia z odpowiedniej perspektywy. Dzięki jego obecności w moim życiu mam moc do stawienia czoła wyzwaniom, mimo, że mierzę się z ekstremalnie trudną dla mnie sytuacją życiową.

p. Dawid

Współpraca, która pomogła mi cieszyć się życiem tu i teraz

P.Marta pomogła mi odbyć podróż w głąb siebie, odnaleźć przyczyny niepowodzeń i problemów.
Współpraca, która pomogła mi cieszyć się życiem tu i teraz.

Pacjent

Uporałam się ze swoim problemem

Szczerze polecam Panią Martę. Jeszcze 4 miesiące temu myślałam, że jestem w sytuacji bez wyjścia. Dzięki Pani Marcie uporałam się ze swoim problemem. Pani Marta to bardzo miła i ciepła osoba, która wie jak pomóc.

Pacjentka

Profesjonalna, a przy tym ciepła, empatyczna

Super! Bardzo profesjonalna i kompetentna, a przy tym ciepła, empatyczna. Dobra komunikacja, świetny feedback.
W nawale nagłych problemów zarówno w obszarze zawodowym, osobistym i rodzinnym była świetnym wsparciem. Uprzedzała mnie o wielu sytuacjach, które jak wynikało z jej doświadczenia prawdopodobnie się wydarzą i.... faktycznie się wydarzyły. Dzięki temu stawałem wobec tych problemów i zdarzeń przygotowany i silniejszy.


p. Łukasz
o Małgorzacie Czyżewskiej-Kleczkowskiej

Oczekiwałam konkretnej pomocy i ją otrzymałam

Pani Maria jest osobą bardzo przyjazną i tworzy miłą atmosferę dużego konfortu, który pozwala lepiej pracować nad sobą i sprawami związanymi z terapią. Dodatkowo, co jest niezywkle ważne, jest osobą bardzo kompetentną i dzięki temu udało mi się zrozumieć różne mechanizmy, które były związane z moim postępowaniem. Oczekiwałam konkretnej pomocy i ją otrzymałam, nie mam wątpliwości, że jeśli będzie taka potrzeba, udam się do pani Marii raz jeszcze na follow up :-)

p. Karolina

Efekty pracy są rewelacyjne

Współpraca była dobra, choć trochę brakowało zaufania z mojej strony. Zaletą Pani Agaty jest to, że nie mówi o sobie, nie zdradza swoich poglądów i opinii. Jeszcze ważniejsze było dla mnie to, że zmuszała mnie do samodzielnego myślenia, wyciągania wniosków, analizowania - w żaden sposób nie ułatwiając mi tego zadania (nie podsuwała podpowiedzi, rozwiązań). Choć czasami drażniło mnie to i wolałabym, aby więcej mówiła i wyjaśniała. Tak naprawdę, efekty pracy widzę najwyraźniej teraz (2 miesiące po zakończeniu/czasowym przerwaniu terapii) i są rewelacyjne!

Pacjent

Pomogła mi na nowo odkryć moją kobiecość

Pani Ania pomogła mi na nowo odkryć moją kobiecość. Dostałam od niej tyle, że nawet trudno mi wymienić to całe dobro. Od prostych zmian w codziennym życiu, po głębokie zmiany we mnie.

p. Marta
o Annie Niziołek

Współpraca zakończyła się powodzeniem

Bardzo pozytywnie. Pan Wojtek jest profesjonalistą przez duże "P". Prowadzi rozmowy w sposób zdecydowany, pilnuje aby nie zbaczać z wyznaczonych torów, rozmowa jest żywa i interesująca. Współpraca zakończyła się powodzeniem.

p. Aneta
o Wojciechu Gorczycy

Profesjonalne podejscie

Profesjonalne podejscie, wiedze, kontakt z pacjentem, komunikacje.

p. Karol
o Annie Skobiej

Nie spodziewałam się takiej zmiany w sobie

Zostałam wysłuchana, zrozumiana i co najważniejsze naprowadzana na „dobry tor”. Nie spodziewałam się takiej zmiany w sobie, a co za tym idzie w moim otoczeniu. Pełen profesjonalizm na każdej sesji. Polecam najserdeczniej każdemu. Warto czasem się wspomóc kimś innym, bo świeże spojrzenie i cudze pomysły mają czasem zbawienny wpływ na sprawy, które sprawiają nam trudność. Polecam.

Nie mam żadnych uwag do pracy Pań na recepcji i obsługi klienta👌 Pełen profesjonalizm i dbałość o każdy kontakt i szczegół. Dziękuje i gratuluję.

p. Ania

Zrobiłam duże postępy w pracy nad sobą

Współpracę z terapeutką oceniam bardzo dobrze. Terapia była prowadzona profesjonalnie. Mimo mojej własnej niekonsekwencji i braku regularności wizyt, uważam, że dzięki spotkaniom zrobiłam duże postępy w pracy nad sobą. Byłam i jestem zadowolona ze skutków psychoterapii pod kierunkiem pani Pauliny i nie wykluczam, że w przyszłości, gdy moja sytuacja finansowa się poprawi, jeszcze raz skorzystam ze spotkań z nią, aby dokończyć przerwany proces terapii.

p. Julia

Dla mnie okazał się bardzo dobrym rozmówcą

Współpracę z Panem Pawłem oceniam bardzo pozytywnie. Dla mnie okazał się bardzo dobrym rozmówcą, który w ciekawy i inspirujący, często zaskakujący, sposób odniósł się do moich problemów. Mam nadzieję na dalszy trwały i pozytywny efekt naszych rozmów.

p. Artur

Stałam się bardziej świadoma siebie i swojej kobiecości

Współpraca z Panią Anią była dobrym doświadczeniem w moim życiu. Pani Ania pomogła mi odkryć i przepracować wiele rzeczy, dzięki którym moje życie jest pełniejsze, jestem bardziej świadoma siebie i swojej kobiecości. Poznałam swoje emocje, nauczyłam się je rozpoznawać, nazywać i przeżywać. Nauczyłam się, że mam prawo do wielu rzeczy i przeżyć, że nie muszę być doskonałą, świetnie zorganizowaną kobietą, żoną i pracownicą, zdjęła ze mnie wiele obciążeń. Podczas terapii zaczęłam spełniać swoje marzenia :) Pani Ania pozostawia dużo swobody w kierunku, w którym idzie terapia, podążając za pacjentem/pacjentką, a nie wyznaczając ten kierunek. To może być trudne dla osób, które potrzebują konkretnego prowadzenia w danym kierunku, choć daje dużo przestrzeni na przepracowywanie szerokiego wachlarza tematów. Prowadzi terapię w sposób bardzo delikatny i stonowany, zdecydowanie polecam Panią Anię osobom, które nie są gotowe na terapię "wstrząsową".


p. Asia
o Annie Niziołek

Konkretnie i do celu w fajnej atmosferze

Konkretnie i do celu w fajnej atmosferze, bez zbędnego komplikowania. 100% uwagi na zagadnieniu, plus własne przykłady i szeroka wiedza robią swoje. Z pomocą Pani Zuzanny niepostrzeżenie dojdziemy do punktu, w którym bedziemy wiedzieć, co jest naszą bazą i jak z niej korzystać. To robi różnice! Polecam.

p. Grzegorz
o Zuzannie Jędrzejczyk

Terapeuta jest niezwykle rzetelny, profesjonalny

Współpraca przebiega bardzo dobrze. Bardzo miła, niestresująca atmosfera spotkań. Terapeuta jest niezwykle rzetelny, profesjonalny i doskonale pomaga zrozumieć pewne problemy czy kwestie.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Profesjonalny, niezawodny i co najważniejsze – skuteczny

Pan Wojtek posiada niezwykły, terapeutyczny dar. Kojący, łagodny głos, przyjacielskie podejście, miła atmosfera, oraz anegdoty o małej Julce sprawiają, że można zapomnieć, że jest się na terapii i skupić na rozwiązywaniu własnych problemów. Pan Wojtek jest profesjonalny, niezawodny i co najważniejsze - skuteczny.

p. Paulina
o Wojciechu Gorczycy

Po terapii jestem szczęśliwszym człowiekiem

Zdecydowanie pozytywnie oceniam współpracę z Panem Krzysztofem. Bardzo trafnie rozpoznał przyczynę moich problemów oraz nauczył mnie jak ją okiełznać. Po terapii jestem szczęśliwszym człowiekiem.

Pacjent
o Krzysztofie Włodarczaku

Nauczyłem się żyć z moimi emocjami

Bardzo dobra współpraca. W relacji poczucie bezpieczeństwa oraz zaangażowania. Pani Magda zawsze miała czas, żeby poza pracą nad głównymi problemami z którymi zgłosiłem się do poradni zająć się problemami bieżącymi. Dzięki terapii nauczyłem się między innymi normalnie żyć z moimi emocjami oraz być uważnym na emocje innych.

p. Bartłomiej
o Magdalenie Hawrot-Krauze

Bardzo profesjonalne podejście do problemów klienta

Bardzo profesjonalne podejście do problemów klienta, budowanie przestrzeni do zaufania, świadoma obecność i uważne słuchanie - to moje dominujące pozytywne doświadczenia. Serdecznie polecam.

Pacjent
o Annie Skobiej

Mam pewność, że jestem w dobrych rękach

Pani Agata to cierpliwa, spokojna i skuteczna terapeutka. Nie dominuje podczas sesji, jednak zawsze ją kontroluje a ja mam pewność, że jestem w dobrych rękach.

Pacjent

Przetrwałam kilka najtrudniejszych miesięcy w moim życiu :)

Pani Dorota jest bardzo ciepłą, spokojną i empatyczną osobą. Cierpliwie wysłuchiwała opowieści o moich kłopotach, potrafiąc nazwać moje uczucia i trafnie podsumować opisywane sytuacje. Każda rozmowa z nią pokazywała mi nowe światło - czasem kilka zdań trafionych "w sedno" potrafią tak wiele wytłumaczyć. Dziękuję za wszystko - dzięki pani Dorocie przetrwałam kilka najtrudniejszych miesięcy w moim życiu:)

p. Marzena

Nauczyłam się czerpać przyjemność z bycia z samą sobą

Z Panią Zuzanną współpracowało mi się bardzo dobrze. Jest osobą ciepłą i serdeczną, a jednocześnie bardzo konkretną. Ma niezwykłą umiejętność wyłapywania sedna sprawy. Dała mi konkretne narzędzia, które pozwoliły mi wrócić do normalnego funkcjonowania i dzięki którym nauczyłam się czerpać przyjemność z bycia z samą sobą. Serdecznie dziękuję :)

p. Ola
o Zuzannie Jędrzejczyk

Jestem zadowolony z przebiegu terapii i z efektów

Bardzo udana współpraca. Jestem zadowolony z przebiegu terapii i z efektów.

Pacjent

Spotkania bardzo mi pomogły

Spotkania z Panią Pauliną bardzo mi pomogły. Jest to osoba ciepła, sympatyczna, otwarta i potrafiąca bardzo szybko ocenić, w czym tkwi problem pacjenta. Mogę śmiało stwierdzić, że Pani Paulina odmieniła moje życie. Dzięki!

p. Wojtek

Bardzo kompetentny i wnikliwy terapeuta

Bardzo kompetentny i wnikliwy terapeuta. Dzięki wspólnej pracy dostrzegłem kilka bardzo istotnych sytuacji z przeszłości, które wywarły wpływ na moje teraźniejsze życie.

p. Darek
o Annie Skobiej

Udało mi się całkowicie zmienić moje podejście do życia

Musze przyznać, że nie spodziewałem się takich efektów jakie osiągnąłem współpracując z panią Dorotą. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu a z drugiej strony pełnym zrozumieniu co do problemów, jak i mojej natury jako człowieka oraz jej wsparciu udało mi się całkowicie zmienić moje podejście do życia. Jestem jej naprawdę wdzięczny i będzie pierwszą osobą w przyszłości do której się zwrócę jeśli uznam, że potrzebuję czyjejś opinii czy porady w sytuacjach tego wymagających. Przyznam, że do tej pory nie zdawałem sobie sprawy, że wizytę u psychologa można potraktować podobnie jak wizytę u lekarza gdy ma się problem ze zdrowiem, u prawnika gdy potrzebne jest wsparcie natury prawnej, czy innego specjalisty z dowolnej sfery życia codziennego... Pani Doroto naprawdę zdobyła u mnie pani ogromny szacunek. Bardzo Pani dziękuję :)

p. Darek

Miło wiedzieć, że można komuś powierzyć swoje sprawy

Współpraca bardzo dobra. Pani Zuzanna dostosowała tempo terapii do moich potrzeb. Nie naciskała, ale skutecznie trafiała do (czasami bolesnych) punktów stanowiących istotę problemu, z którym się zgłosiłam. Spodobała mi się przede wszystkim interakcja i fakt, że sama mam duży wpływ na przebieg i jakość terapii. Wystarczy tylko rzeczywiście chcieć zrozumieć istotę problemu i go naprawić. Przy pomocy takiego terapeuty dość szybko stanęłam na nogi i odmieniłam rzeczy, na których najbardziej mi zależało. Miło wiedzieć, że można komuś powierzyć swoje sprawy, nawet te najgłębiej skrywane i zostać odpowiednio poprowadzonym ku lepszemu samopoczuciu i zdrowiu.

p. Agata
o Zuzannie Jędrzejczyk

Bardzo mi pomogła w mojej życiowej rozterce

Pani Dorota jest bardzo życiową terapeutką, odpowiednią na danym stanowisku, bardzo mi pomogła w mojej życiowej rozterce!!!!

p. Mateusz

To była najlepsza inwestycja w siebie

Na wstępie chciałam powiedzieć, że byłam przeciwnikiem jakichkolwiek terapii :) Dzięki Pani Marcie zmieniłam całkowicie zdanie i otworzyłam się na ludzi i świat. W zacisznej atmosferze gabinetu Sensity i w poczuciu całkowitego relaksu dotykałyśmy tematów bardzo osobistych i ciężkich. Tylko dzięki świetnemu podejściu Pani Marty udało mi się zobaczyć rzeczy, które mnie blokowały i powodowały, że nie potrafiłam cieszyć się życiem takim jakie jest. Jestem świetnym przykładem, na to, że można zmienić wszystko będąc w tym samym miejscu, bo wszystko jest w naszej glowie :) Polecam serdecznie, uważam że to była najlepsza inwestycja w siebie :) WIELKIE DZIĘKI PANI MARTO :))

p.Magda
o Marcie Mauer-Włodarczak

Odpowiednia osoba do pomagania innym

Odpowiednia osoba do pomagania innym :) Którzy tej pomocy potrzebują!

p. Piotr

Wykorzystuje swoje przygotowanie zawodowe, by pomóc ludziom

Współpraca z Panią Anną układała się bardzo pomyślnie. Otrzymałem od Pani Ani nie tylko pomoc w zrozumieniu samego siebie, zrozumieniu wpływu przeszłości i dzieciństwa na mnie - dorosłego, ale również wsparcie. Rozmowy z Panią Anią wiele mi też uświadomiły: jak przebiegają procesy myślowe, co ma wpływ na podejmowanie decyzji, itd. Wiedząc to wszystko i znając siebie, życie stało się o wiele łatwiejsze.

Pani Ania rzeczowo i konkretnie wykorzystuje swoje przygotowanie zawodowe, by pomóc ludziom. Jednocześnie z dużą starannością i wyczuciem porusza znaczące w terapii kwestie, co ma bezpośredni wpływ na doskonały efekt terapeutyczny. Z pełną odpowiedzialnością polecam Panią Annę Skobiej jako pełną ciepła profesjonalistkę.

p. Przemek
o Annie Skobiej

Sensity to zespół profesjonalistów

Żałuję, że z powodów finansowych musiałem przerwać terapię. Sensity to zespół profesjonalistów, a Pani Małgosia zna się na swojej "robocie" jak mało kto. Kiedy tylko będę mógł - wrócę!

p. Dominik
o Małgorzacie Czyżewskiej-Kleczkowskiej

Od pierwszego spotkania czułam się bezpiecznie

Pani Ania była niesamowicie ciepłą i wyrozumiałą przewodniczką na mojej drodze do dobrego samopoczucia. Wybrałam ją bo poleciła mi ją przyjaciółka. Od pierwszego spotkania czułam się bezpiecznie i z wizyty na wizytę coraz lepiej. Polecam Panią Anię z poczuciem, że pomoże jeszcze wielu osobom.

Pacjentka
o Annie Niziołek

Pomogła mi spojrzeć na siebie z dystansu

Pozytywnie. Pani Zuzanna pomogła mi spojrzeć na siebie z dystansu i poznać (zrozumieć) mechanizmy, które stanowiły integralną część mojego funkcjonowania w życiu.

p. Grzegorz
o Zuzannie Jędrzejczyk

Wysoki profesjonalizm i empatia

Współpracę oceniam bardzo dobrze, a wiem co mówię, bo pracowałem już z wieloma psychologami i terapeutami. Wysoki profesjonalizm i empatia. Polecam.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

To była ciężka praca ale wiele zawdzięczam terapii

Pani Marta jest rzetelną i kompetentną terapeutką, do tego bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Bardzo cieszę się z naszych spotkań, bo dzięki nim patrzę na siebie i świat dookoła mnie o wiele bardziej pozytywnie. To była ciężka praca, ale wiele zawdzięczam tej terapii i p. Marcie.

p. Daria

Był to czas odkrywania swojego JA

Po około pół roku współpracy z Panem Karolem zdecydowanie stwierdzam, iż był to czas wielu przemyśleń, wniosków i odkrywania swojego JA. Dzięki naszym spotkaniom zrozumiałem genezę wielu procesów, które zachodziły w moim życiu, potrafię znacznie lepiej identyfikować sytuację wymagające głębszej analizy oraz wiem jak w przyszłości radzić sobie z nowymi wyzwaniami ;)
Wiele innych informacji jakie można z siebie wydobyć, a także jak dużo można w sobie poprawić. Polecam sprawdzić osobiście!

p. Paweł

Profesjonalna w swojej pracy- polecam

P.Marta jest profesjonalna w swojej pracy; przy tym jest sympatyczną, b. miłą osobą wzbudzającą zaufanie. POLECAM.

p. Henryka

Polecam z całego serca

Bardzo ciepła, otwarta, przemiła osoba! Polecam z całego serca, wdzięczna za pomoc w odzyskaniu siebie :)

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Bardzo konkretna, systematyczna osoba

Bardzo konkretna, systematyczna osoba. Pani Zuza z uśmiechem i życzliwością "bezwzględnie" egzekwowała moje "prace domowe" i zadania. :)

p. Michał
o Zuzannie Jędrzejczyk

Praktyczne podejście do pacjenta

Pani Zuzanna ma bardzo praktyczne podejście, tłumaczy mechanizmy zachowań, nie wskazuje rozwiązań, ale pokazuje ścieżki, którymi można do tych rozwiązań dojść i jak spojrzeć na problemy z innej strony, jak inaczej zareagować, żeby zmienić stare nieefektywne schematy myślenia i zachowań. Spotkania z nią dużo mi dały, otworzyło mi się w głowie ileś nowych obszarów.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Czułem szczerą chęć pomocy oraz ludzką życzliwość

Bardzo ciepła i inteligentna osoba. Na spotkaniach czułem szczerą chęć pomocy mi oraz ludzką życzliwość. Pani Ania zdecydowanie jest specjalistką w swojej misji.

p. Filip
o Annie Skobiej

Sposób pracy prawidłowo dobrany do potrzeb pacjenta

Sposób komunikacji, sposób pracy oceniam na skuteczny i prawidłowo dobrany do potrzeb pacjenta.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Zmieniłem swoje podejście do trudnych sytuacji

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panią Martą. Moje podejście do pewnych spraw zmieniło się. Dzięki poradom Pani psycholog udało mi się zrozumieć mechanizmy oraz co najważniejsze zmienić swoje podejście do trudnych sytuacji. Gorąco polecam Panią psycholog.


Pacjent
o Marcie Jaroszewicz

Wspaniały proces w moim życiu

Spotkania z Panią Zuzą były wspaniałym procesem w moim życiu. Potrafiła wytłumaczyć mi trudne rzeczy w obrazowy sposób. Nigdy nie traciła cierpliwości i pomimo mojej upartości i dużych wymagań zawsze umiała użyć takich argumentów, które do mnie trafiały. Bardzo cenię wszystkie wskazówki i drogowskazy pokazane często w sposób humorystyczny a zarazem obrazowy co pozwala mi korzystać z nich cały czas - nie da się zapomnieć. Wspaniała ciepła i konkretna osoba:) mega konkretna! Z pozdrwoieniami.

p. Olga
o Zuzannie Jędrzejczyk

Terapia była jedną z najlepszych decyzji w życiu

Wspaniała osoba. Terapia była jedną z najlepszych decyzji w życiu.

Pacjentka
o Annie Skobiej

Jasno nakreśla etapy rozwiązywania problemu

Pani Zuzanna wzbudza zaufanie i sympatię od pierwszej wizyty, jest rzeczowa, jasno nakreśla program spotkań i etapy rozwiązywania problemu. Jej pogodne usposobienie, spokój i optymizm udzielają się, ułatwiają rozmowę i zmniejszają lęk. Polecam.

p. Ania
o Zuzannie Jędrzejczyk

Lepiej poznałem siebie i mogłem się zmienić

Pełen profesjonalizm. Osoba korzystająca z pomocy Pana Karola czuje się bezpiecznie. Nie czułem oceny ze strony Pana Karola. Dostawałem wskazówki lub pytania nakierowujące dzięki temu lepiej poznałem siebie i mogłem się zmienić. Szczerze polecam.

p. Łukasz

Trafiłem na najlepiej dopasowanego do mnie terapeutę na świecie

Pani Zuzanna pokazała mi, jak mało wiem o funkcjonowaniu siebie i świata dookoła, ukazując tym samym kompletnie nowe spektrum potencjalnych rozwiązań dla moich problemow. Czuje się, jakbym dotychczas patrzył na życie tylko jednym okiem, a spotkania z Panią Zuzanną nauczyły mnie używać obu. Dodatkowo niesamowite zorientowanie na cel - identyfikacja problemu, analiza, wytyczenie ścieżki naprawy i realizacja. Nie wiem, czy to kwestia zgrania osobowości, czy umiejętności adaptacyjnych Pani Zuzanny, ale uważam że trafiłem na najlepiej dopasowanego do mnie terapeutę na świecie. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny;)

p. Przemek
o Zuzannie Jędrzejczyk

Wiele się zmieniło wokół mnie – emocje, potrzeby

Do spotkania z panią Magdą zostałem skłoniony jako nieświadomy alkoholik rok temu. Od tego czasu wiele się zmieniło - wokół mnie próbującego zrozumieć swoje emocje, potrzeby i sprawczość - z pewnością też dzięki pani Magdzie. Dziękuję bardzo

p. Bartek
o Magdalenie Hawrot-Krauze

Całemu zespołowi SENSITY DZIĘKUJĘ za to, że jesteście

Trafić na terapię do Pana Wojciecha, to tak jakby wygrać na loterii. Wygrać siebie po raz drugi: własną wartość, wiarę w swoje możliwości, nowe pomysły na życie. Odzyskać uśmiech i siłę po trudnych przejściach. W pełni zaangażowany w swoją pracę. Zawsze pomocny, wspierający i motywujący do pracy nad sobą.
Człowiek z wielkim taktem, empatią, ogromną wiedzą, mądrością życiową i doświadczeniem. Zawsze konkretny, ale jednocześnie potrafiący zbudować atmosferę pełnego zaufania i otwartości.
Nigdy nie pozostawia pacjenta bez wskazówek do rozwiązania problemu. Na każdej sesji wyposaża w nowe narzędzia, które pomagają radzić sobie w trudnych sytuacjach.
Prawdziwy terapeuta z pasją.

Wszystkim zagubionym i niezdecydowanym osobom gorąco polecam współpracę z Panem Wojtkiem. To najlepsza inwestycja w swoje życie.

WIELKIE DZIĘKI PANIE WOJCIECHU!
A całemu Zespołowi SENSITY DZIĘKUJĘ za to, ŻE JESTEŚCIE !

p. Elżbieta
o Wojciechu Gorczycy

Potrzebowałam takiego wsparcia

Ciepła i zarazem konkretna osoba. Po pierwszym razie poczułam, że potrzebowałam takiego wsparcia. Dziękuję

p. Irena
o Marcie Mauer-Włodarczak

Niezwykle profesjonalna i kompetentna specjalistka

Niezwykle profesjonalna i kompetentna specjalistka, skupiona na osobie, z którą współpracuje i potrafiąca bardzo szybko oraz skutecznie przejść do sedna sprawy.

p. Radomir
o Zuzannie Jędrzejczyk

Praca podczas terapii przebiegała w miłej atmosferze

Praca podczas terapii przebiegała w miłej, przyjaznej i pełnej zrozumienia atmosferze. Pani Agata jest serdeczną i kompetentną osobą, a w czasie pracy wykazuje dużo zaangażowania i pełny profesjonalizm.

p. Mateusz

Zawodowiec :-) słucha i stara się zrozumieć

Zawodowiec :-) Po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że mnie słucha i stara się zrozumieć. Nie oceniała mojego postępowania ani nie zajmowała stanowiska. Proces terapeutyczny odbywał się w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Pani Zuzanna jest zaangażowana i widać, że zależy jej na pacjencie i jego samopoczuciu.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Bardzo mi pomogła przejść przez najcięższy okres

Trafiłem do p. Anny w bardzo trudnym etapie życia, które wywróciło mi się z dnia na dzień do góry nogami.
Pani Ania jest serdeczną, miłą osobą z dużymm doświadczeniem, która bardzo mi pomogła przejść przez najcięższy okres. Wsparcie było bardzo odczuwalne. Jasno definiowała moje słabe strony nad którymi pracowaliśmy. Sam bym wiele rzeczy nie zrozumiał, pani Ania mi w tym pomogła. Oczywiście jeszcze wiele pracy przede mną ale na prawdę było warto. Wyszedłem z "piekła" gdzie wcześniej nie widziałem żadnej nadziei, że będzie lepiej.
Serdecznie polecam!!! Dziękuję

p. Wojtek
o Annie Niziołek

SENSiTY to fantastyczne miejsce

Pan Wojciech to niezwykle profesjonalny przewodnik o otwartym umyśle. Z łatwością stworzył relację obopólnego zrozumienia i zaufania i towarzyszył mi w bardzo trudnym i przełomowym momencie. Z ogromnym wyczuciem wskazał właściwe narzędzia do samodzielnego (!) zarządzania nieuświadomionymi, wewnętrznymi mechanizmami. Ze wsparciem pana Wojciecha osiągnęłam założony cel. SENSiTY to fantastyczne miejsce.

p. Katarzyna
o Wojciechu Gorczycy

Bardzo jestem wdzięczna za ten czas

Pani Zuzanna jest osobą, która sprawia, że własne życie widzi się w inny sposób, tak jakby stojąc obok siebie. Wymagająca, ale też bardzo konsekwentna. Zmierzająca do celu. Spotkania z Panią Zuzanną pomogły mi przejść przez trudny okres w życiu, ale pozwoliły również spojrzeń na moje życie z innej perspektywy. Nie zawsze było "różowo", bo potrafi postawić do pionu, zmusić do myślenia o trudnych sprawach, nie uciekać od nich. Bardzo jestem wdzięczna za ten czas. Teraz, niezależnie od problemów, widzę wiele rzeczy inaczej i chyba bardziej wiem co mam robić, jak żyć w zgodzie ze sobą i czego chcieć dla siebie, a nie dla innych.

p. Monika
o Zuzannie Jędrzejczyk

Rzeczowa, szczera, otwarta, obiektywna, zawsze przygotowana

Rzeczowa, szczera, otwarta, obiektywna, zawsze przygotowana. Bardzo szybko zbudowana relacja pacjent-terapeuta.

Pacjent

Uważam sesje za twórcze i pomocne

Spotkania bardzo dobrze przygotowane - Pani Zuzanna posiada bardzo wysokie kompetencje związane z prowadzoną praktyką. Uważam sesje za twórcze i pomocne, dziękuje.

p. Norbert
o Zuzannie Jędrzejczyk

Otworzyła mi oczy na wiele spraw

Pani Sylwia bardzo mi pomogła, otworzyła mi oczy na wiele spraw. Sprawiła, że zaczęłam lubić siebie. Pewnie jeszcze do niej wwrócę. Trafiłam naprawdę w dobre ręce.

p. Iwona

Dziękuje za ten czas. Uratowała mnie Pani

Dziękuje Pani Aniu za ten czas spędzony razem. Czasem online, czasem twarzą w twarz. Nasza spotkania były dla mnie niesamowitą podróżą i odkrywaniem siebie samej na nowo. Uratowała mnie Pani. Dziękuje

p. Maria
o Annie Skobiej

Trafne porady, z których skorzystałam

Bardzo dobrze oceniam współpracę z Panią Anną Skobiej. Jest osobą sympatyczną, konkretną, tworzy dobrą atmosferę podczas spotkań. Jej porady są trafne, z powodzeniem skorzystałam z wielu z nich.

Pacjentka
o Annie Skobiej

Czułam się rozumiana

Zawsze przygotowana do kolejnej sesji. Czułam się rozumiana i widac było, że pani Anna poświęcała czas na przemyślenie i usystematyzowanie tego, co omawiałyśmy na wcześniejszych sesjach.

p. Elżbieta
o Annie Niziołek

Profesjonalna

Profesjonalna, otwarta na osobę, z która współpracuje.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Bardzo pomogła mi w trudnej sytuacji

P.Gabriela, jest osobą, która wzbudziła moje zaufanie i bardzo pomogła mi w trudnej sytuacji. Potrafi słuchać oraz w bardzo zrozumiały sposób przekazywać swoje spostrzeżenia. Jest osobą godną polecenia.

Pacjent

Pełen profesjonalizm i wiedza

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panią Martą. Pełen profesjonalizm i wiedza.

p. Marta

Czułem zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy

Bardzo dobrze, bardzo miły kontakt, czułem Jej zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy. Mam wrażenie, że spotkania z Panią Dorotą bardzo mi pomogły, a zarazem trochę zaskoczyły bo zacząłem sam na siebie patrzeć trochę przez inny pryzmat. Pani Dorota jest też w mojej opinii osobą otwartą i nie próbującą narzucać swojego zdania, co bardzo ułatwiło nam kontakt i ułatwiło mi przyswoić rzeczy z którymi na początku się nie zgadzałem. Ta otwartość widzę, że otwiera także szersze pole do rozmowy, która przebiegała nam wyjątkowo przyjemnie i interesująco.

p. Adrian

Buduje zaufanie przez profesjonalizm

Pani Marta ma bardzo dobre podejście do klienta i umiejętność współpracy opartej na współpracy. Buduje zaufanie przez profesjonalizm. Jest zdecydowana i umiejętnie dąży do poznania sedna sprawy. Pracowała ze mną na konkretnych technikach które pokazywały realne efekty.

Pacjent

Pozwoliła mi lepiej zrozumieć siebie

Pani Marta jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą. Jej wskazówki i rady bardzo mi pomogły. Pozwoliła mi lepiej zrozumieć siebie.

Pacjent

Profesjonalna, konkretna i ma świetne poczucie humoru:)

Współpraca na najwyższym poziomie. Pani Marta to świetny psycholog - jest bardzo profesjonalna, konkretna i ma do tego świetne poczucie humoru:) Moje życie nie tylko wróciło do normy, ale też stało się 1000 razy lepsze. Pani Marto, z całego serca - dziękuję <3

p. Kasia

Moje życie zmieniło się na lepsze

Z Panią Magdą bardzo dobrze mi się współpracowało, pomogła mi w wielu kwestiach. Dzięki naszym spotkaniom moje życie zmieniło się na dużo lepsze. Pani Magda jest miłą, ciepłą, wyrozumiałą osobą.

Pacjentka
o Magdalenie Hawrot-Krauze

Pomogła mi wyjść z “cienia”

Ciepła, serdeczna, z dużą dawką dobrej energii. Pomogła mi popatrzeć na wiele spraw z innej perspektywy i wyjść z "cienia".

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Podarowanie mi “narzędzi” na dalszą drogę i pomogła żyć dalej

Jestem "weteranką" w terapiach (od 20 lat z przerwami pracowałam z wieloma terapeutami). Przełom nastąpił jednak po współpracy z panią Magdalena Hawrot-Krauze. Okazała się profesjonalistka w nurcie w którym pracuje, czułam z jej strony wsparcie, ale także wyznaczanie zadań, które było mi bardzo potrzebne.

Rozwiązałam większość swoich problemów, mimo że wszystkie sesje odbywały się online z powodu pandemii, a także z tego powodu, że nie mieszkam w Polsce. Pierwszy raz, po wielu terapiach czułam, że terapeuta cały czas "jest na bieżąco", czułam się wysłuchana ale pierwszy raz dostawałam konkretny feedback. Na terapii pojawiłam się z kilkoma zaburzeniami, które przeszkadzały mi w życiu (a jedno - od ponad 20 lat - zaburzenia odżywiania) i pokonałam je przy pomocy pani Magdaleny.

Jestem jej ogromnie wdzięczna za zaangażowanie, czas i podarowanie mi "narzędzi" na dalszą drogę, po prostu pomogła mi żyć dalej.

p. Małgorzata
o Magdalenie Hawrot-Krauze

Trafnie postawiona diagnoza pozwoliła mi zrozumieć istotę problemu

Sesje z Panią Martą przyniosły wyraźny, pozytywny efekt. Trafnie postawiona diagnoza pozwoliła mi zrozumieć istotę problemu, z którym sam nie potrafiłem sobie poradzić. Pani Marta kierowała nasze rozmowy na te aspekty, w których mierzyłem się z moimi problemami i szukałem alternatywnych sposobów widzenia omawianych sytuacji. Szczególne cenna była dla mnie analiza wskazująca na konkretne przyczyny takiego a nie innego oceniania przeze mnie sytuacji, a następnie moich reakcji na nie. W niektórych przypadkach podzielenie zdania terapeuty nie było dla mnie łatwe, ale to właśnie przepracowanie tych trudniejszych kwestii pozwoliło mi w pełni zmierzyć się z osobistymi problemami, a następnie je przezwyciężyć. Terapia bardzo mi pomogła.

p. Marcin

Bardzo mi pomogła

Z Panią Zuzanną współpracowało mi się bardzo dobrze. Miałem wrażenie, że jestem jej jedynym klientem, co świadczy o jej wyjątkowym podejściu. Bardzo mi pomogła i z chęcią polecę ją moim znajomym.

p. Sylwester
o Zuzannie Jędrzejczyk

Genialny i uważny specjalista

Genialny specjalista. Bardzo dobry kontakt. Przez cały czas trwania spotkania niezwykle uważna. Pamięta i nawiązuje do tematyki poruszanej na poprzednich spotkaniach.

p. Konrad
o Annie Skobiej

Czuję, że mnie rozumie i potrafi pomóc

Pani Dorota to osoba bardzo ciepła, wyrozumiała, rzeczowa, profesjonalnie podchodzi do tematu, jej rady bardzo mi pomagają. Bardzo cenię Panią Dorotę za to, że naprawdę czuję, że mnie rozumie i potrafi pomóc.

p. Paulina

Wprowadziłem nowe zasady w życie, działa!

Rewelacja, wreszcie pomógł mi wyjść z 4-dniowej depresji. Nie miałem z kim porozmawiać. Wprowadziłem nowe zasady w życie w ciągu 2 godzin następnego dnia rano, działa! Planuję kolejną wizytę z drugą połową, bo nie wiem na jak długo wystarczy spokoju.

Pacjent
o Krzysztofie Włodarczaku

Dużo zadowolenia z osiągniętych rezultatów

Pani Zuzanna jest osobą konkretną i zorientowaną na cel. Praca z nią daje świetne wyniki i dużo zadowolenia z osiągniętych rezultatów. Dodatkowo ma szeroką wiedzę, którą chętnie się dzieli.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Spotkania dały materiał do przemyślenia

Na spotkania chodziłem z przyjemnością, bo wiedziałem już po pierwszej rozmowie, że będę mógł bez skrępowania opowiedzieć o swoich problemach. Dobrze się czułem podczas spotkań i to o czym mówiliśmy miało sens i pokazało mi moje życie z innej perspektywy. Spotkania dały materiał do przemyślenia i pracy nad sobą aby poprawić komfort życia.

p. Michał
o Zuzannie Jędrzejczyk

Osoba z fajnym podejściem do pacjentów i życia

Współpracę z Panią Zuzanną oceniam bardzo dobrze. Pani Zuzanna jest osobą z fajnym podejściem nie tylko do pacjentów, ale też do życia. Mimo, że terapia nie wszystkim kojarzy się pozytywnie, ja wspominam Nasze spotkania bardzo dobrze i chętnie bym do nich wróciła, gdyby zaszła taka konieczność.

Pacjentka
o Zuzannie Jędrzejczyk

Niesamowity terapeuta

Niesamowity terapeuta, dużo mi pomógł. Polecam!

p. Paweł
o Krzysztofie Włodarczaku

Dała mi narzędzia do pewniejszego kroczenia przez życie

Współpracę oceniam bardzo dobrze. Pani Marta jest osobą bardzo ciepłą i łatwo zdobywającą zaufanie. Całą pracę prowadziła w klarowny, ustrukturyzowany sposób, gdzie cele i poszczególne etapy były jasno określone. Jest bardzo otwarta na informację zwrotną i potrafi elastycznie modyfikować plan sesji, by spełnić oczekiwania klienta. Kiedy trzeba jest stanowcza. Pani Marta świetnie pomogła mi poznać się lepiej, zaakceptować różne swoje części i dała mi narzędzia do znacznie bardziej świadomego i pewniejszego kroczenia przez życie. Bardzo dużo zawdzięczam Pani Marcie.


p. Konrad
o Marcie Jaroszewicz

Świetny psycholog, spełniła moje oczekiwania

Pani Małgorzata Czyżewska w pełni spełniła moje oczekiwania, świetny psycholog i terapeuta.

Pacjent
o Małgorzacie Czyżewskiej-Kleczkowskiej

Pokonałam swoje problemy

Świetna współpraca, zaangażowanie i prawdziwa chęć pomocy ze strony pani Zuzanny sprawiły, że pokonałam swoje problemy. Uważam, że dzięki spotkaniom zrobiłam duże postępy w pracy nad sobą.

p. Agnieszka
o Zuzannie Jędrzejczyk

Spotkania bardzo mi pomogły

Spotkania bardzo mi pomogły w dostrzeżeniu i zmierzeniu się z moimi demonami. Pan Paweł jest profesjonalistą, ale bardzo ludzkim.

p. Katarzyna

Bardzo fachowo i rzetelnie wyjaśnia skalę problemu

Od początku współpracę z P. Martą oceniam b. pozytywnie. Bardzo fachowo i rzetelnie ocenia i wyjaśnia skalę problemu. Jest zarazem osobą miłą i kontaktową, co w moim przypadku jest b. ważne. Jest to moje dopiero 4 spotkanie, lecz myślę, że nadal będzie trafnie mi pomagać i rozwiązywać kolejne problemy.

p. Darek
o Marcie Mauer-Włodarczak

Pomogła w sprawie, z którą przyszedłem

Spotkania z p. Zuzanną były bardzo owocne, dzięki jej obszernej wiedzy i zaangażowaniu. Bardzo konkretnie i z nastawieniem na cel. A najważniejsze, że pomogła w sprawie, z którą przyszedłem. Zdecydowanie polecam.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Otrzymałem wiele pomocy i wsparcia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Otrzymałem wiele pomocy i wsparcia. Współpraca z Panią Anią była czystą przyjemnością i skutecznie przepracowaliśmy moje problemy.

p. Maciek
o Annie Skobiej

Lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby

Terapia u Pani Zuzanny Jędrzejczyk bardzo dużo mi dała. Lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby. Jedyna rzecz której żałuję, to ta że nie trafiłem do Sensity wcześniej.

p. Kamil
o Zuzannie Jędrzejczyk

Nasze rozmowy nie były jednostronne

Pani Sylwia Miller jest osobą bardzo kontaktową i umie świetnie słuchać. Od samego początku mogłem się poczuć podczas spotkań bardzo swobodnie i pewnie. Podobało mi się to, że nasze rozmowy nie były jednostronne, tzn. sesje nie były prowadzone w formie wywiadu. Zdecydowanie polecam panią Sylwię.

p. Michał

Profesjonalna współpraca: pełna życzliwości i zrozumienia

Bardzo profesjonalna współpraca: pełna życzliwości i zrozumienia. Zostałam w normalny, nieoceniający sposób ukierunkowana do dalszego działania/funkcjonowania. Gorąco polecam!


Pacjentka
o Wojciechu Gorczycy

Była dla mnie ogromnym wsparciem

Dzięki pani Sylwii udało mi się szybko uporać z problemem, z którym trafiłam do poradni. Nasze spotkania dodatkowo otworzyły mi oczy na wiele sytuacji z mojego życia nad którymi warto popracować. Dużo rzeczy udało mi się po drodze poukładać. Pani Sylwia to prawdziwy fachowiec. Podczas 4 miesięcy naszych spotkań była dla mnie ogromnym wsparciem. Gdyby nie pani Sylwia nie poradzilabym sobie. Dziękuję bardzo :)

p. Monika

Pomogła mi odnaleźć spokój oraz pewność siebie

Współpraca z Panią Anną Niziołek jak najbardziej na plus. Sesje bardzo pomogły mi odnaleźć spokój oraz pewność siebie. Na spotkaniach czuć bezpieczeństwo i zrozumienie, które jest bardzo ważne. Wiem, że w kryzysie zawsze mogę wrócić na terapię albo chociaż na jedno spotkanie, aby przegadać nurtujący temat.

Pacjentka
o Annie Niziołek

Jestem szczęśliwszy, bardziej wierzę w siebie

Jestem bardzo zadowolony z efektów terapii. Spotkałem się z prawdziwym zainteresowaniem i realnym wsparciem. Dostałem do ręki efektywne narzędzia i wgląd w siebie, które działają i dzięki którym pozbyłem się męczących i ograniczających zachowań. Jestem szczęśliwszy, bardziej wierzę w siebie i mam więcej luzu wobec siebie i świata.

Pacjent

Bardzo pomaga

Naprawdę bardzo pomaga.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Pomógł mi zauważyć główne problemy

Pan Kacper pomógł mi zauważyć główne problemy i próbował wskazać rozwiązania. Bardzo dużo się dowiedziałem.

p. Łukasz
o Kacprze Ficu

Nauczyłem się lepiej reagować na problemy

Jestem bardzo zadowolony z pracy z panią Marią. Pani Maria charakteryzuje się ogromnym wyczuciem i wrażliwością, nie barkuje jej też poczucia humoru. Bardzo pomocne dla mnie było szczegółowe analizowanie myśli automatycznych, w czym pani Maria była świetnym przewodnikiem.
Terapia nie spowodowała, że wszystkie moje problemy znikły, ale nauczyłem się lepiej na nie reagować. Serdecznie polecam współpracę z Sensity i z panią Marią.

p. Piotr

Już na pierwszym spotkaniu wzbudziła moje zaufanie

Pani Sylwia jest wspaniałą, ciepłą osobą. Już na pierwszym spotkaniu wzbudziła moje zaufanie i wiedziałam, że mogę powiedzieć jej wszystko. Nie ocenia, nie poucza.. uważnie słucha i stara się pomóc. Cały czas mam jej słowa gdzieś z tyłu głowy.
Pani Sylwio - dziękuję i do zobaczenia :)

p. Ola

Jasne i konkretne efekty

Współpraca z Panią Zuzanną jest bardzo efektywna. Pani Zuzanna nie uzależnia i nie ma efektu niekończącej się terapii. Są jasne i konkretne efekty.
Naprawdę polecam.

p. Oleg
o Zuzannie Jędrzejczyk

Współpraca na najwyższym poziomie

Współpraca na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie. Wyjątkowa atmosfera podczas spotkań skłaniała do otwartości, a także budowała zaufanie.

Pacjent
o Wojciechu Gorczycy

Profesjonalna i skuteczna terapia!

Bardzo profesjonalna i skuteczna terapia! Jestem niesamowicie zadowolony.

p. Maciej
o Zuzannie Jędrzejczyk

Bardzo ciepła i jednocześnie konkretna osoba

P. Marta to bardzo ciepła i jednocześnie konkretna osoba. Praca z p.Martą dużo mi daje w codziennym życiu.

Pacjent

Odmieniłam swoje życie

Terapia z Panią Agatą była wspaniała! Pani Agata dostosowała tempo terapii do moich potrzeb, nie pospieszała, ale też nie unikała trudnych pytań skutecznie trafiając do istoty problemu. Każde spotkanie było bardzo skrupulatnie przygotowane. Dzięki delikatności Pani Agaty i ciepłu jakie otrzymałam osiągnęłam zamierzony cel i odmieniłam swoje życie. Zaczynając terapię nie sądziłam, że można zmienić swoje życie i być szczęśliwą. Jeżeli ma się tylko chęci zrozumienia istoty problemu i pracy nad sobą, to dzięki pomocy takiego wspaniałego terapeuty, jakim jest Pani Agata, wszystko jest do osiągnięcia. Z wielką przyjemnością polecam współpracę z Panią Agatą oraz poradnię SENSiTy. Pani Agato jeszcze raz bardzo dziękuję!

p. Marta

Tworzy przyjazną i bezpieczną atmosferę

Bardzo dobrze oceniam współpracę z p. Sylwią. Jest bardzo kompenentna i zaangażowana. Jest także życzliwą i ciepłą osobą, co tworzy przyjazną i bezpieczną atmosferę.

p. Magdalena

Nasz zespół – psychoterapeuci, którzy leczą depresję

Nasze artykuły o leczeniu i objawach depresji

Jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Skontaktuj się z nami poprzez Live Chat, telefon lub email.

Call Now Button