O nas – nasza misja i wartości

Poradnia Sensity.pl powstała w 2007 roku. Od tego czasu staramy się zgodnie z naszą misją i wartościami pomagać parom i rodzinom pokonywać kryzysy. Przez ostatnie 14 lat udało nam się nie tylko zbudować silną i stabilną markę, ale także zgromadzić unikalne kompetencje w obszarze terapii par i małżeństw.

Sensity jest postrzegana nie tylko przez Klientów, ale także przez konkurencję i środowisko zawodowe, jako poradnia, w której można szukać pomocy nawet w przypadkach beznadziejnych. W istocie robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomagać rozwiązywać małżeńskie, związkowe i rodzinne kryzysy. Dzięki temu obsługujemy online Klientów z całego świata, a wiele osób przyjeżdża do nas osobiście nawet z odległych zakątków Polski.

Nasze osiągnięcia

16 lat

doświadczeń

12 000

Pacjentów

65 000 h

sesji terapeutycznych

92%

Klientów poleciłoby nas swoim znajomym

Misja

Pomagamy związkom i rodzinom pokonywać kryzysy

Wizja

Dostarczamy profesjonalną, pełną zaangażowania i odpowiedzialności, pomoc psychoterapeutyczną związkom i rodzinom dotkniętym kryzysami oraz zagrożonym rozpadem.

Wartości

 • Diagnozujemy przyczyny problemów

  Związek, nawet ten mocno poraniony, można uratować. Potrzebna jest decyzja, motywacja do pracy i odwaga, aby spojrzeć w lustro. W tym też duchu pracujemy. O tym, że się nie mylimy najlepiej świadczą setki (tysiące?) par, którym pomogliśmy odkryć miłość na nowo.

  Chcesz się “kulturalnie rozstać”? Tak, jest to możliwe, ale droga którą możemy wspólnie pójść prowadzi przez korektę zniekształceń, które uniemożliwiają rozwiązanie problemów w Twoim obecnym związku. Naszym zdaniem, rozstanie jest bardzo często ucieczką od problemów, a nie sposobem na ich rozwiązanie. Nierozwiązane problemy z jednego związku przenoszą się na drugi. Przecież to nie związek jest problemem, tylko to, jak go budujemy, na co sobie oraz innym pozwalamy i co zaniedbujemy. Jeśli tego nie przepracujemy to następny związek przyniesie kolejne rozczarowanie.

 • Rozwiązujemy problemy, zamiast zamiatać je pod dywan

  Nie ma problemów bez rozwiązania, choć często potrzebna jest ciężka praca. Rozwiązania, które proponujemy nie zawsze są łatwe, ale za to są dalekowzroczne, odpowiedzialne, uwzględniające dobro CAŁEJ rodziny.

 • Zawsze działamy systemowo

  Pracujemy tak, aby pomagać, a nie szkodzić. Chcemy, by pomoc jednej osobie nie oznaczała cierpienia całej rodziny. W świecie nastawionym na indywidualizm, to wcale nie jest takie oczywiste. Dla nas ważne jest to, jak dzisiejsza zmiana przełoży się na resztę życia naszych klientów i z jakimi konsekwencjami będą musieli się zmierzyć, nie tylko Oni sami, ale również Ich Rodziny.

 • Rodzina

  Wierzymy, że zdrowe relacje są podstawą poczucia wysokiej satysfakcji życiowej. Wielokrotnie obserwowaliśmy, że rodzina, nawet jeśli znajduje się w bardzo poważnym kryzysie, ma wystarczający potencjał do tego, żeby stanąć na nogi jeszcze mocniej niż kiedykolwiek. Czasem wystarcza drobna wskazówka, a czasem oznacza to budowanie od podstaw – sprawdziliśmy już nie raz, że to jest możliwe.

 • Profesjonalizm

  W Sensity pracują ludzie dojrzali życiowo. Większość z nich ma swoje szczęśliwe rodziny. Stopień naukowy, może mieć dziś każdy. Umieć skorzystać z wykształcenia, tak by pożytek czerpało z tego wiele bliskich ci osób, umieją tylko niektórzy. Tak się składa, że takie osoby pracują w Sensity. Wiedzę, trzeba umieć odpowiedzialnie wykorzystać.

Jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Skontaktuj się z nami poprzez Live Chat, telefon lub email.

Call Now Button