Psychoterapia indywidualna

Psychoterapia indywidualna w Warszawie oraz online

Skuteczna i szybka terapia indywidualna stała się naszą domeną jako efekt wieloletnich doświadczeń w pracy z całymi systemami rodzinnymi.

Prowadzenie terapii pary w Sensity wymaga od terapeuty perfekcji i szybkości w stawianiu indywidualnych diagnoz każdego z partnerów. Przeprowadziliśmy tysiące interwencji kryzysowych. W większości przypadków, najpierw musieliśmy rozwiązać indywidualne trudności każdej ze stron, aby móc zająć się relacją między nimi. Ze względu na to, że interwencja w obliczu kryzysu w związku musi być szybka, nauczenie się skutecznego przeprowadzania terapii indywidualnej okazało się naszą koniecznością. Tym sposobem, skupiając się na jak najefektywniejszej pomocy parom w kryzysie, każdego dnia, w pierwszej kolejności szlifujemy nasze umiejętności w prowadzeniu terapii indywidualnej na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w terapii wszystkich typów zaburzeń osobowości, najczęściej mamy do czynienia z zaburzeniami: narcystycznym, oraz borderline.

Prowadzimy również skuteczną psychoterapię: zaburzeń psychosomatycznych, problemów lękowych i nerwicowych wszelkiego rodzaju, depresji, ChAD, zaburzeń odżywiania, OCD, trudności adaptacyjnych i związanych z niedostosowaniem społecznym, problemów związanych z komunikacją interpersonalną, zaniżonym poczuciem własnej wartości i wielu innych.

Prowadzimy diagnostykę osób dorosłych w kierunku ADHD

Prowadzimy terapię w różnych nurtach: poznawczo-behawioralnym, systemowym, psychodynamicznym, integracyjnym. Rodzaj terapii dobieramy do indywidualnych potrzeb pacjenta, dzięki czemu skutecznie i szybko osiągamy założone cele terapii.

Depresja u mężczyzn Sensity.pl

Leczenie depresji

Co trzeci pacjent zgłaszający się do nas z problemami małżeńskimi cierpi z powodu mniej lub bardziej nasilonych objawów depresyjnych. Wiemy, że z depresją ciężko jest ratować związek, a czas działa na szkodę pacjenta.

Praca pod presją czasu nauczyła nas jak szybko i skutecznie leczyć depresję, aby nasi Pacjenci mogli skupić się na swoich życiowych celach.

Leczenie nerwicy, stresu i lęku

Nieleczone zaburzenia nerwicowe i lękowe znacząco obniżają zarówno życiową satysfakcję jak poczucie własnej wartości. Utrudniają osiąganie zamierzonych celów i w efekcie bardzo często prowadzą do depresji.

Tymczasem problemy lękowe są jednymi z łatwiejszych do wyleczenia. Pomagamy pozbyć się uciążliwych objawów lękowych, które niepotrzebnie Cię ograniczają.

Efekty pracy możesz zauważyć nawet po pierwszym spotkaniu.

Lęk uogólniony - jak z nim walczyć?

Opinie o naszych psychoterapeutach

Bardzo kompetentny i wnikliwy terapeuta

Bardzo kompetentny i wnikliwy terapeuta. Dzięki wspólnej pracy dostrzegłem kilka bardzo istotnych sytuacji z przeszłości, które wywarły wpływ na moje teraźniejsze życie.

p. Darek

Profesjonalna i skuteczna terapia!

Bardzo profesjonalna i skuteczna terapia! Jestem niesamowicie zadowolony.

p. Maciej

Profesjonalna, konkretna i ma świetne poczucie humoru:)

Współpraca na najwyższym poziomie. Pani Marta to świetny psycholog - jest bardzo profesjonalna, konkretna i ma do tego świetne poczucie humoru:) Moje życie nie tylko wróciło do normy, ale też stało się 1000 razy lepsze. Pani Marto, z całego serca - dziękuję <3

p. Kasia

Udało mi się całkowicie zmienić moje podejście do życia

Musze przyznać, że nie spodziewałem się takich efektów jakie osiągnąłem współpracując. Dzięki jej profesjonalnemu podejściu a z drugiej strony pełnym zrozumieniu co do problemów, jak i mojej natury jako człowieka oraz jej wsparciu udało mi się całkowicie zmienić moje podejście do życia. Jestem jej naprawdę wdzięczny i będzie pierwszą osobą w przyszłości do której się zwrócę jeśli uznam, że potrzebuję czyjejś opinii czy porady w sytuacjach tego wymagających. Przyznam, że do tej pory nie zdawałem sobie sprawy, że wizytę u psychologa można potraktować podobnie jak wizytę u lekarza gdy ma się problem ze zdrowiem, u prawnika gdy potrzebne jest wsparcie natury prawnej, czy innego specjalisty z dowolnej sfery życia codziennego... Naprawdę zdobyła u mnie pani ogromny szacunek. Bardzo Pani dziękuję :)

p. Darek

Całemu zespołowi SENSITY DZIĘKUJĘ za to, że jesteście

Trafić na terapię, to tak jakby wygrać na loterii. Wygrać siebie po raz drugi: własną wartość, wiarę w swoje możliwości, nowe pomysły na życie. Odzyskać uśmiech i siłę po trudnych przejściach. W pełni zaangażowany w swoją pracę. Zawsze pomocny, wspierający i motywujący do pracy nad sobą.
Człowiek z wielkim taktem, empatią, ogromną wiedzą, mądrością życiową i doświadczeniem. Zawsze konkretny, ale jednocześnie potrafiący zbudować atmosferę pełnego zaufania i otwartości.
Nigdy nie pozostawia pacjenta bez wskazówek do rozwiązania problemu. Na każdej sesji wyposaża w nowe narzędzia, które pomagają radzić sobie w trudnych sytuacjach.
Prawdziwy terapeuta z pasją.

Wszystkim zagubionym i niezdecydowanym osobom gorąco polecam. To najlepsza inwestycja w swoje życie.

WIELKIE DZIĘKI!
A całemu Zespołowi SENSITY DZIĘKUJĘ za to, ŻE JESTEŚCIE !

p. Elżbieta

Praca podczas terapii przebiegała w miłej atmosferze

Praca podczas terapii przebiegała w miłej, przyjaznej i pełnej zrozumienia atmosferze. Jest serdeczną i kompetentną osobą, a w czasie pracy wykazuje dużo zaangażowania i pełny profesjonalizm.

p. Mateusz

Rozmowy były odpowiednio modyfikowane w zależności od potrzeb

Bardzo pomocna, nasze spotkania i rozmowy były zawsze odpowiednio modyfikowane w zależności od potrzeb.

Pacjentka

Trafne porady, z których skorzystałam

Bardzo dobrze oceniam współpracę. Jest osobą sympatyczną, konkretną, tworzy dobrą atmosferę podczas spotkań. Jej porady są trafne, z powodzeniem skorzystałam z wielu z nich.

Pacjentka

Wiem, że warto zawalczyć o siebie

Właściwie, to nigdy nie lubiłam i odnosiłam się z dużym dystansem do psychologów czy terapeutów, ale zdarzyło się i musiałam poprosić o pomoc, choć i z tym miałam duży problem.
Była tą osobą, która pomogła mi przejść ten fragment mojego życia. W czasie naszych spotkań miałam poczucie, że jest osobą, która rozumie, wie, tłumaczy, "zmusza" do przemyśleń, analizy, po każdym spotkaniu czułam się, bardzo wzmocniona i z poczuciem, że wiem co mam robić.
Dzisiaj jestem inna, małymi "kroczkami" zmieniam siebie, nie jest łatwo, to proces..., ale wiem, że warto zawalczyć o siebie. Dziękuję.

p. Katarzyna

Lepiej poznałem siebie i mogłem się zmienić

Pełen profesjonalizm. Osoba korzystająca z pomocy czuje się bezpiecznie. Nie czułem oceny. Dostawałem wskazówki lub pytania nakierowujące dzięki temu lepiej poznałem siebie i mogłem się zmienić. Szczerze polecam.

p. Łukasz

Pomogła mi na nowo odkryć moją kobiecość

Pomogła mi na nowo odkryć moją kobiecość. Dostałam od niej tyle, że nawet trudno mi wymienić to całe dobro. Od prostych zmian w codziennym życiu, po głębokie zmiany we mnie.

p. Marta

Otrzymałem wiele pomocy i wsparcia

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Otrzymałem wiele pomocy i wsparcia. Współpraca była czystą przyjemnością i skutecznie przepracowaliśmy moje problemy.

p. Maciek

Odpowiednia osoba do pomagania innym

Odpowiednia osoba do pomagania innym :) Którzy tej pomocy potrzebują!

p. Piotr

Profesjonalne podejście

Wizyty w większości spełniały moje oczekiwania. Pani Psycholog miała profesjonalne podejście. Osoba bardzo sympatyczna i ciepła, wzbudza zaufanie i chęć niesienia pomocy innym.

p. Sławek

Nauczyłem się lepiej reagować na problemy

Jestem bardzo zadowolony z pracy. Charakteryzuje się ogromnym wyczuciem i wrażliwością, nie brakuje jej też poczucia humoru. Bardzo pomocne dla mnie było szczegółowe analizowanie myśli automatycznych.
Terapia nie spowodowała, że wszystkie moje problemy znikły, ale nauczyłem się lepiej na nie reagować. Serdecznie polecam współpracę z Sensity.

p. Piotr

Wspaniały proces w moim życiu

Spotkania były wspaniałym procesem w moim życiu. Potrafiła wytłumaczyć mi trudne rzeczy w obrazowy sposób. Nigdy nie traciła cierpliwości i pomimo mojej upartości i dużych wymagań zawsze umiała użyć takich argumentów, które do mnie trafiały. Bardzo cenię wszystkie wskazówki i drogowskazy pokazane często w sposób humorystyczny a zarazem obrazowy co pozwala mi korzystać z nich cały czas - nie da się zapomnieć. Wspaniała ciepła i konkretna osoba:) mega konkretna! Z pozdrowieniami.

p. Olga

Mogłem zacząć normalnie i samodzielnie funkcjonować

Pomogła mi w bardzo ciężkiej sytuacji w moim życiu. Pomogła obrać drogę, dzięki czemu bardzo szybko mogłem zacząć normalnie i samodzielnie funkcjonować w życiu prywatnym. Bardzo dziękuję.

p. Karol

Wprowadziłem nowe zasady w życie, działa!

Rewelacja, wreszcie pomógł mi wyjść z 4-dniowej depresji. Nie miałem z kim porozmawiać. Wprowadziłem nowe zasady w życie w ciągu 2 godzin następnego dnia rano, działa! Planuję kolejną wizytę z drugą połową, bo nie wiem na jak długo wystarczy spokoju.

Pacjent
o Krzysztofie Włodarczaku

Pomógł mi zauważyć główne problemy

Pan Kacper pomógł mi zauważyć główne problemy i próbował wskazać rozwiązania. Bardzo dużo się dowiedziałem.

p. Łukasz
o Kacprze Ficu

Spotkania bardzo mi pomogły

Spotkania bardzo mi pomogły w dostrzeżeniu i zmierzeniu się z moimi demonami. Jest profesjonalistą, ale bardzo ludzkim.

p. Katarzyna

Zaraża pozytywnym sposobem patrzenia na świat

Jest profesjonalistą o wyjątkowo przyjaznym usposobieniu. Tryska humorem, energią i radością życia. Zaraża pozytywnym sposobem patrzenia na świat. Spotkania z nią były bardzo inspirujące i motywujące do pracy nad sobą, a jednocześnie pomocne w zrozumieniu siebie i dotarciu do przyczyn problemów. Serdecznie dziękuję i gorąco polecam ją jako terapeutę.

p. Agnieszka

Wysoki profesjonalizm i empatia

Współpracę oceniam bardzo dobrze, a wiem co mówię, bo pracowałem już z wieloma psychologami i terapeutami. Wysoki profesjonalizm i empatia. Polecam.

Pacjent

Otworzyła mi oczy na wiele spraw

Bardzo mi pomogła, otworzyła mi oczy na wiele spraw. Sprawiła, że zaczęłam lubić siebie. Pewnie jeszcze do niej wrócę. Trafiłam naprawdę w dobre ręce.

p. Iwona

Profesjonalna

Profesjonalna, otwarta na osobę, z która współpracuje.

Pacjent

Moje życie zmieniło się na lepsze

Bardzo dobrze mi się współpracowało, pomogła mi w wielu kwestiach. Dzięki naszym spotkaniom moje życie zmieniło się na dużo lepsze. Jest miłą, ciepłą, wyrozumiałą osobą.

Pacjentka

Dziękuje za ten czas. Uratowała mnie Pani

Dziękuje za ten czas spędzony razem. Czasem online, czasem twarzą w twarz. Nasza spotkania były dla mnie niesamowitą podróżą i odkrywaniem siebie samej na nowo. Uratowała mnie Pani. Dziękuje

p. Maria

Polecam szczególnie osobom potrzebującym wycieszenia

Polecam szczególnie osobom potrzebującym wycieszenia, zrozumienia, spokoju.

Pacjent

Terapia była jedną z najlepszych decyzji w życiu

Wspaniała osoba. Terapia była jedną z najlepszych decyzji w życiu.

Pacjentka

Wykorzystuje swoje przygotowanie zawodowe, by pomóc ludziom

Współpraca układała się bardzo pomyślnie. Otrzymałem nie tylko pomoc w zrozumieniu samego siebie, zrozumieniu wpływu przeszłości i dzieciństwa na mnie - dorosłego, ale również wsparcie. Rozmowy wiele mi też uświadomiły: jak przebiegają procesy myślowe, co ma wpływ na podejmowanie decyzji, itd. Wiedząc to wszystko i znając siebie, życie stało się o wiele łatwiejsze.

Rzeczowo i konkretnie wykorzystuje swoje przygotowanie zawodowe, by pomóc ludziom. Jednocześnie z dużą starannością i wyczuciem porusza znaczące w terapii kwestie, co ma bezpośredni wpływ na doskonały efekt terapeutyczny. Z pełną odpowiedzialnością polecam jako pełną ciepła profesjonalistkę.

p. Przemek

Szybkie i dokładne zrozumienie problemu

Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze, zarówno podczas spotkań w gabinecie, jak i online. Szybkie i dokładne zrozumienie problemu było dla mnie szczególnie istotne. Pozwoliło to bowiem nie tylko na znalezienie rozwiązania dla nurtującego mnie problemu, ale przede wszystkim pozwoliło na zrozumienie siebie. Każdy etap terapii był dokładnie omawiany. Jest świetnym słuchaczem. Serdecznie polecam współpracę.

p. Łukasz

Polecam z całego serca

Bardzo ciepła, otwarta, przemiła osoba! Polecam z całego serca, wdzięczna za pomoc w odzyskaniu siebie :)

Pacjent

Już na pierwszym spotkaniu wzbudziła moje zaufanie

Jest wspaniałą, ciepłą osobą. Już na pierwszym spotkaniu wzbudziła moje zaufanie i wiedziałam, że mogę powiedzieć jej wszystko. Nie ocenia, nie poucza.. uważnie słucha i stara się pomóc. Cały czas mam jej słowa gdzieś z tyłu głowy.
Dziękuję i do zobaczenia :)

p. Ola

Terapeuta jest niezwykle rzetelny, profesjonalny

Współpraca przebiega bardzo dobrze. Bardzo miła, niestresująca atmosfera spotkań. Terapeuta jest niezwykle rzetelny, profesjonalny i doskonale pomaga zrozumieć pewne problemy czy kwestie.

Pacjent

Współpraca zakończyła się powodzeniem

Bardzo pozytywnie. Jest profesjonalistą przez duże "P". Prowadzi rozmowy w sposób zdecydowany, pilnuje aby nie zbaczać z wyznaczonych torów, rozmowa jest żywa i interesująca. Współpraca zakończyła się powodzeniem.

p. Aneta

Współpraca na najwyższym poziomie

Współpraca na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm, zrozumienie i wsparcie. Wyjątkowa atmosfera podczas spotkań skłaniała do otwartości, a także budowała zaufanie.

Pacjent

Był to czas odkrywania swojego JA

Po około pół roku współpracy zdecydowanie stwierdzam, iż był to czas wielu przemyśleń, wniosków i odkrywania swojego JA. Dzięki naszym spotkaniom zrozumiałem genezę wielu procesów, które zachodziły w moim życiu, potrafię znacznie lepiej identyfikować sytuację wymagające głębszej analizy oraz wiem jak w przyszłości radzić sobie z nowymi wyzwaniami ;)
Wiele innych informacji jakie można z siebie wydobyć, a także jak dużo można w sobie poprawić. Polecam sprawdzić osobiście!

p. Paweł

Polecam każdemu, kto potrzebuje pomocy kompetentnego i efektywnego terapeuty

Pan Kacper jest bardzo cierpliwym i empatycznym terapeutą, ale przy tym również bezpośrednim i szczerym. Na terapię online uczęszczałam około 3 lat (nieregularnie i z przerwami), i w tym czasie p.Kacper nie tylko pomógł mi uratować mój wieloletni związek, ale także w porę zdiagnozował u mnie depresję i przeprowadził przez cały proces wychodzenia z niej. Pokazał mi też jak wydarzenia z młodości nadal wpływają na moje dorosłe życie, i nauczył mnie sobie z tym radzić.
Jestem bardzo wdzięczna za jego nieoceniony wpływ na moje życie i gorąco polecam go każdemu, kto potrzebuje pomocy kompetentnego i efektywnego terapeuty.

p. Joanna
o Kacprze Ficu

Po terapii jestem szczęśliwszym człowiekiem

Zdecydowanie pozytywnie oceniam współpracę z Panem Krzysztofem. Bardzo trafnie rozpoznał przyczynę moich problemów oraz nauczył mnie jak ją okiełznać. Po terapii jestem szczęśliwszym człowiekiem.

Pacjent
o Krzysztofie Włodarczaku

To była najlepsza inwestycja w siebie

Na wstępie chciałam powiedzieć, że byłam przeciwnikiem jakichkolwiek terapii :) Dzięki Pani Marcie zmieniłam całkowicie zdanie i otworzyłam się na ludzi i świat. W zacisznej atmosferze gabinetu Sensity i w poczuciu całkowitego relaksu dotykałyśmy tematów bardzo osobistych i ciężkich. Tylko dzięki świetnemu podejściu Pani Marty udało mi się zobaczyć rzeczy, które mnie blokowały i powodowały, że nie potrafiłam cieszyć się życiem takim jakie jest. Jestem świetnym przykładem, na to, że można zmienić wszystko będąc w tym samym miejscu, bo wszystko jest w naszej glowie :) Polecam serdecznie, uważam że to była najlepsza inwestycja w siebie :) WIELKIE DZIĘKI PANI MARTO :))

p.Magda
o Marcie Mauer-Włodarczak

Czuję, że mnie rozumie i potrafi pomóc

To osoba bardzo ciepła, wyrozumiała, rzeczowa, profesjonalnie podchodzi do tematu, jej rady bardzo mi pomagają. Bardzo cenię za to, że naprawdę czuję, że mnie rozumie i potrafi pomóc.

p. Paulina

Jakość mojego życia znacznie się poprawiła

Rzeczowo, konkretnie, dogłębnie, precyzyjnie i bardzo na temat. W skrócie - jestem bardzo zadowolona z efektu pracy - jakość mojego życia znacznie się poprawiła. Świetnie łączy różne elementy terapii i dobiera takie, które były dla mnie najbardziej efektywne oraz pomocne długofalowo. Jestem jej bardzo wdzięczna za ten cenny czas! :)

p. Kasia

Bardzo jestem wdzięczna za ten czas

Jest osobą, która sprawia, że własne życie widzi się w inny sposób, tak jakby stojąc obok siebie. Wymagająca, ale też bardzo konsekwentna. Zmierzająca do celu. Spotkania pomogły mi przejść przez trudny okres w życiu, ale pozwoliły również spojrzeń na moje życie z innej perspektywy. Nie zawsze było "różowo", bo potrafi postawić do pionu, zmusić do myślenia o trudnych sprawach, nie uciekać od nich. Bardzo jestem wdzięczna za ten czas. Teraz, niezależnie od problemów, widzę wiele rzeczy inaczej i chyba bardziej wiem co mam robić, jak żyć w zgodzie ze sobą i czego chcieć dla siebie, a nie dla innych.

p. Monika

Dobry słuchacz i rozmówca

Ciepła, empatyczna osoba. Dobry słuchacz i rozmówca. Zawsze kieruje w stronę, aby samemu formułować wnioski. Duża wiedza, ciekawe i celne uwagi.

p. Darek

Zmieniłem swoje podejście do trudnych sytuacji

Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Moje podejście do pewnych spraw zmieniło się. Dzięki poradom Pani psycholog udało mi się zrozumieć mechanizmy oraz co najważniejsze zmienić swoje podejście do trudnych sytuacji. Gorąco polecam Panią psycholog.


Pacjent

Zrobiłam duże postępy w pracy nad sobą

Współpracę z terapeutką oceniam bardzo dobrze. Terapia była prowadzona profesjonalnie. Mimo mojej własnej niekonsekwencji i braku regularności wizyt, uważam, że dzięki spotkaniom zrobiłam duże postępy w pracy nad sobą. Byłam i jestem zadowolona ze skutków psychoterapii  i nie wykluczam, że w przyszłości, gdy moja sytuacja finansowa się poprawi, jeszcze raz skorzystam ze spotkań z nią, aby dokończyć przerwany proces terapii.

p. Julia

Świetna profesjonalistka

Jest świetną profesjonalistką z naturalnym darem do rozgryzienia, o co komu chodzi. Jeżeli do końca nie wiesz w jakim celu masz spotykać się z terapeutą, to to jest właśnie osoba, do której powinieneś/aś się udać. Poza tym to spoko babka.

p. Grzegorz

Bardzo miła, ciepła i życzliwa osoba

Bardzo miła, ciepła i życzliwa osoba. Bardzo dobrze mi się pracowało. Zna się na rzeczy. Polecam wszystkim szczerze :)

p. Ewelina

Bardzo mi pomogła w mojej życiowej rozterce

Jest bardzo życiową terapeutką, odpowiednią na danym stanowisku, bardzo mi pomogła w mojej życiowej rozterce!!!!

p. Mateusz

Tworzy przyjazną i bezpieczną atmosferę

Bardzo dobrze oceniam współpracę. Jest bardzo kompetentna i zaangażowana. Jest także życzliwą i ciepłą osobą, co tworzy przyjazną i bezpieczną atmosferę.

p. Magdalena

Bardzo mi pomogła, stworzyła wspaniałą atmosferę

Pani Joanna bardzo mi pomogła. Stworzyła wspaniałą atmosferę i wyposażyła mnie w sporo przydatnych narzędzi, dzięki którym lepiej radzę sobie z trudnościami.

p. Ola
o Joannie Kempińskiej

Dała mi narzędzia do pewniejszego kroczenia przez życie

Współpracę oceniam bardzo dobrze. Jest osobą bardzo ciepłą i łatwo zdobywającą zaufanie. Całą pracę prowadziła w klarowny, ustrukturyzowany sposób, gdzie cele i poszczególne etapy były jasno określone. Jest bardzo otwarta na informację zwrotną i potrafi elastycznie modyfikować plan sesji, by spełnić oczekiwania klienta. Kiedy trzeba jest stanowcza. Świetnie pomogła mi poznać się lepiej, zaakceptować różne swoje części i dała mi narzędzia do znacznie bardziej świadomego i pewniejszego kroczenia przez życie.


p. Konrad

Teraz czuję się naprawdę sobą

Serdecznie polecam współpracę. Pomogła mi wiele zrozumieć, zmienić i poprawić. Teraz czuję się naprawdę sobą, bez ciągłych wyrzutów sumienia, strachu i niepewności. Terapia przebiegała w miłej atmosferze, plan pracy bardzo dobrze dobrany do moich możliwości i predyspozycji.

p. Ola

Dla mnie okazał się bardzo dobrym rozmówcą

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Dla mnie okazał się bardzo dobrym rozmówcą, który w ciekawy i inspirujący, często zaskakujący, sposób odniósł się do moich problemów. Mam nadzieję na dalszy trwały i pozytywny efekt naszych rozmów.

p. Artur

Niezwykle profesjonalna i kompetentna specjalistka

Niezwykle profesjonalna i kompetentna specjalistka, skupiona na osobie, z którą współpracuje i potrafiąca bardzo szybko oraz skutecznie przejść do sedna sprawy.

p. Radomir

Współpraca, która pomogła mi cieszyć się życiem tu i teraz

Pomogła mi odbyć podróż w głąb siebie, odnaleźć przyczyny niepowodzeń i problemów.
Współpraca, która pomogła mi cieszyć się życiem tu i teraz.

Pacjent

Potrzebowałam takiego wsparcia

Ciepła i zarazem konkretna osoba. Po pierwszym razie poczułam, że potrzebowałam takiego wsparcia. Dziękuję

p. Irena
o Marcie Mauer-Włodarczak

Sposób pracy prawidłowo dobrany do potrzeb pacjenta

Sposób komunikacji, sposób pracy oceniam na skuteczny i prawidłowo dobrany do potrzeb pacjenta.

Pacjent

Bardzo mi pomogła

Współpracowało mi się bardzo dobrze. Miałem wrażenie, że jestem jej jedynym klientem, co świadczy o jej wyjątkowym podejściu. Bardzo mi pomogła i z chęcią polecę ją moim znajomym.

p. Sylwester

To czego oczekiwałem od terapii udało się osiągnąć

Współpracę oceniam bardzo dobrze. Problem, z którym przyszedłem udało się przepracować oraz dzięki technikom prowadzenia terapii, pozwoliło zidentyfikować dodatkowe problemy, które utrudniały mi życie również przepracowaliśmy. To czego oczekiwałem od terapii udało się osiągnąć i w 100% mogę polecić.

p. Maciej

Przetrwałam kilka najtrudniejszych miesięcy w moim życiu :)

Jest bardzo ciepłą, spokojną i empatyczną osobą. Cierpliwie wysłuchiwała opowieści o moich kłopotach, potrafiąc nazwać moje uczucia i trafnie podsumować opisywane sytuacje. Każda rozmowa z nią pokazywała mi nowe światło - czasem kilka zdań trafionych "w sedno" potrafią tak wiele wytłumaczyć. Dziękuję za wszystko - przetrwałam kilka najtrudniejszych miesięcy w moim życiu:)

p. Marzena

Uważam sesje za twórcze i pomocne

Spotkania bardzo dobrze przygotowane. Posiada bardzo wysokie kompetencje związane z prowadzoną praktyką. Uważam sesje za twórcze i pomocne, dziękuje.

p. Norbert

Takie spotkanie zawsze działają oczyszczająco i inspirująco

Każda wizyta to krok do przodu w kierunku poznania i zrozumienia siebie, odnalezienia własnego sensu. Nie zawsze jest łatwo. Nie unika trudnych pytań, ale dzięki delikatności i wsparciu pomaga znaleźć odpowiedzi zgodne z poczuciem własnego JA. Na mnie takie spotkanie zawsze działają oczyszczająco i inspirująco.

p. Kasia

Niesamowity terapeuta

Niesamowity terapeuta, dużo mi pomógł. Polecam!

p. Paweł
o Krzysztofie Włodarczaku

Dobry kontakt interpersonalny

Bardzo dobrze oceniam pracę z tą osobą. Konkretna, rzeczowa. Dobry kontakt interpersonalny.

p. Magdalena
o Marcie Mauer-Włodarczak

Inaczej patrzę dziś na siebie i na ludzi

Trafiłam w stanie całkowitego zagubienia; miałam wrażenie, że nie mam kontroli nad swoim życiem, nieustannie się obwiniałam i nie miałam celów, do których chciałabym dążyć. Dzięki kilkunastomiesięcznej pracy zaczęłam dostrzegać moje potrzeby, marzenia, nauczyłam się też radzić sobie z pojawiającymi się problemami. Inaczej patrzę dziś na siebie i na ludzi, którzy mnie otaczają. Więcej mam zrozumienia dla siebie i nie obawiam się już tak bardzo oceny innych.

Terapeuta jest przewodnikiem, natomiast to od pacjenta zależy jak wykorzysta otrzymane wskazówki. Osiągnięcie zadowalającego efektu wymaga pracy nad sobą - nikt nie zrobi tego poza samym pacjentem. Niemniej inwestycja w siebie jest niezwykle wartościowa, bardzo się cieszę, że skorzystałam z pomocy .

Pacjent

Czułem zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy

Bardzo dobrze, bardzo miły kontakt, czułem Jej zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy. Mam wrażenie, że spotkania bardzo mi pomogły, a zarazem trochę zaskoczyły bo zacząłem sam na siebie patrzeć trochę przez inny pryzmat. Jest też w mojej opinii osobą otwartą i nie próbującą narzucać swojego zdania, co bardzo ułatwiło nam kontakt i ułatwiło mi przyswoić rzeczy z którymi na początku się nie zgadzałem. Ta otwartość widzę, że otwiera także szersze pole do rozmowy, która przebiegała nam wyjątkowo przyjemnie i interesująco.

p. Adrian

Oczekiwałam konkretnej pomocy i ją otrzymałam

Jest osobą bardzo przyjazną i tworzy miłą atmosferę dużego komfortu, który pozwala lepiej pracować nad sobą i sprawami związanymi z terapią. Dodatkowo, co jest niezwykle ważne, jest osobą bardzo kompetentną i dzięki temu udało mi się zrozumieć różne mechanizmy, które były związane z moim postępowaniem. Oczekiwałam konkretnej pomocy i ją otrzymałam, nie mam wątpliwości, że jeśli będzie taka potrzeba, udam się raz jeszcze na follow up :-)

p. Karolina

Bardzo profesjonalne podejście do problemów klienta

Bardzo profesjonalne podejście do problemów klienta, budowanie przestrzeni do zaufania, świadoma obecność i uważne słuchanie - to moje dominujące pozytywne doświadczenia. Serdecznie polecam.

Pacjent

Pozwoliła mi lepiej zrozumieć siebie

Jest bardzo sympatyczną i kompetentną osobą. Jej wskazówki i rady bardzo mi pomogły. Pozwoliła mi lepiej zrozumieć siebie.

Pacjent

Poznałem sposoby jak radzić sobie ze stresem

Rzeczowa, kompetentna i pomocna osoba. Jestem zadowolony z wizyt, udało mi się częściowo zwalczyć stres przed spotkaniami biznesowymi. Poznałem sposoby jak radzić sobie ze stresem i na ile racjonalny on jest.

p. Krzysztof

Czułam się rozumiana

Zawsze przygotowana do kolejnej sesji. Czułam się rozumiana i widać było, że poświęcała czas na przemyślenie i usystematyzowanie tego, co omawiałyśmy na wcześniejszych sesjach.

p. Elżbieta

Polecam każdemu – ogromna wiedza i doświadczenie

Wzorowo. Pan Kacper to profesjonalista i już od pierwszej wizyty czułam się lepiej. Przez pół roku terapii dużo się o sobie dowiedziałam, poznałam schematy, którymi kieruje się w życiu i nauczyłam się z nimi obchodzić. Nauczyłam się też stawiać granice, co do tej pory było dla mnie problemem. Polecam każdemu współpracę z Panem Kacprem, ogromna wiedza i doświadczenie. Chapeau bas!

p. Monika
o Kacprze Ficu

Nie spodziewałam się takiej zmiany w sobie

Zostałam wysłuchana, zrozumiana i co najważniejsze naprowadzana na „dobry tor”. Nie spodziewałam się takiej zmiany w sobie, a co za tym idzie w moim otoczeniu. Pełen profesjonalizm na każdej sesji. Polecam najserdeczniej każdemu. Warto czasem się wspomóc kimś innym, bo świeże spojrzenie i cudze pomysły mają czasem zbawienny wpływ na sprawy, które sprawiają nam trudność. Polecam.

Nie mam żadnych uwag do pracy Pań na recepcji i obsługi klienta👌 Pełen profesjonalizm i dbałość o każdy kontakt i szczegół. Dziękuje i gratuluję.

p. Ania

Jasne i konkretne efekty

Współpraca jest bardzo efektywna. Nie uzależnia i nie ma efektu niekończącej się terapii. Są jasne i konkretne efekty.
Naprawdę polecam.

p. Oleg

Trafne uwagi nadające kierunek myślenia

Współpracę oceniam bardzo dobrze, trafne uwagi nadające kierunek myślenia dla pacjenta; trzeźwe spojrzenie i poddawające pod rewizję dotychczasowe działania.


p. Aleksandra

Dużo zadowolenia z osiągniętych rezultatów

Jest osobą konkretną i zorientowaną na cel. Praca z nią daje świetne wyniki i dużo zadowolenia z osiągniętych rezultatów. Dodatkowo ma szeroką wiedzę, którą chętnie się dzieli.

Pacjent

Profesjonalna w swojej pracy- polecam

Jest profesjonalna w swojej pracy; przy tym jest sympatyczną, b. miłą osobą wzbudzającą zaufanie. POLECAM.

p. Henryka

Bardzo profesjonalne oraz indywidualne podejście

Bardzo profesjonalne oraz indywidualne podejście. Pomogła mi po rozstaniu z toksycznym partnerem. Bardzo pomogły mi rozmowy z Panią Moniką.

p. Monika
o Monice Perdjon

Miał znaczący wpływ na mój rozwój osobisty i na mój komfort życia

Bardzo się cieszę, że spotkałem Pana Piotra Benedyka na swojej drodze życia. Pozostanie dla mnie jedną z tych ważnych osób, które miały znaczący wpływ na mój rozwój osobisty i na mój komfort życia. Chcę podziękować Panu Piotrowi za to, jakim jest człowiekiem i bardzo docenić jego profesjonalny, bogaty warsztat. Dzięki naszej współpracy przepracowałem kilka swoich cieni i znacznie podniosłem poziom zadowolenia z życia (i z siebie samego!).
Pan Piotr umiejętnie prowadził mnie przez proces odkrywania tego, co nieświadome i trudne, świetnie słuchał i elastycznie dobierał różnego rodzaju metody. Nie bez znaczenia było również jego poczucie humoru! Szczerze polecam Pana Piotra jako psychoterapeutę i towarzysza w niełatwej drodze poszerzania swojego zrozumienia i uczenia się jak być sobą - autentycznym i autonomicznym.

p. Ryszard
o Piotrze Benedyku

Pomaga pacjentowi się otworzyć

Pani Paulina to bardzo serdeczna i ciepła terapeutka. Pomaga pacjentowi się otworzyć i wydostać z towarzyszącego depresji widzenia wszystkiego w czarnych barwach. Pomaga zbudować choć trochę większą pewność siebie i odwagę w wyrażaniu swoich opinii i mówienia o swoich uczuciach. Być może okres terapii był zbyt krótki żeby móc jeszcze szerzej opisać moje doświadczenia ponieważ moje problemy były i pewnie nadal jeszcze są, bardzo złożone. Generalnie być może brakowało mi trochę więcej wskazówek ze strony terapeutki jak np. próbować sobie poradzić w danej sytuacji.

p. Monika

Genialny i uważny specjalista

Genialny specjalista. Bardzo dobry kontakt. Przez cały czas trwania spotkania niezwykle uważna. Pamięta i nawiązuje do tematyki poruszanej na poprzednich spotkaniach.

p. Konrad

Potrafi słuchać i odgadywać potrzeby rozmówcy

Okazała się osobą, która na prawdę potrafi słuchać i też odgadywać potrzeby rozmówcy. Od samego początku bardzo dobrze mi się z Nią rozmawiało i nie miałem żadnego oporu żeby jej opowiedzieć co mi leży na sercu.... a ona wysłuchawszy wszystkiego udzieliła mi kilku rad, które na pewno pomogą mi w dalszym życiu.
Dziękuję, szczególnie za ostatnie spotkanie. Polecam wszystkim.

p. Paweł

Stałam się bardziej świadoma siebie i swojej kobiecości

Współpraca była dobrym doświadczeniem w moim życiu. Pomogła mi odkryć i przepracować wiele rzeczy, dzięki którym moje życie jest pełniejsze, jestem bardziej świadoma siebie i swojej kobiecości. Poznałam swoje emocje, nauczyłam się je rozpoznawać, nazywać i przeżywać. Nauczyłam się, że mam prawo do wielu rzeczy i przeżyć, że nie muszę być doskonałą, świetnie zorganizowaną kobietą, żoną i pracownicą, zdjęła ze mnie wiele obciążeń. Podczas terapii zaczęłam spełniać swoje marzenia :) Pozostawia dużo swobody w kierunku, w którym idzie terapia, podążając za pacjentem/pacjentką, a nie wyznaczając ten kierunek. To może być trudne dla osób, które potrzebują konkretnego prowadzenia w danym kierunku, choć daje dużo przestrzeni na przepracowywanie szerokiego wachlarza tematów. Prowadzi terapię w sposób bardzo delikatny i stonowany, zdecydowanie polecam osobom, które nie są gotowe na terapię "wstrząsową".


p. Asia

Pomogła mi przejść przez najtrudniejszy etap mojego życia

Pomogła mi przejść przez najtrudniejszy etap mojego życia. Bardzo cierpliwie tłumaczyła, dawała rady. Kiedy padałam z sił, potrafiła bez problemu postawić mnie do pionu. Wszystko czego nauczyłam się podczas naszych spotkań, sprawdza się nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że jest jedną z najbardziej wartościowych i mądrych osób jakie w życiu spotkałam. Jest świetnym fachowcem, wymagającym od pacjenta współpracy. Nawet nie marzyłam, że uda mi się dojść do tego miejsca w moim życiu, w którym obecnie jestem. Dziękuję Pani jeszcze raz!

p. Justyna

Odmieniłam swoje życie

Terapia była wspaniała! Dostosowała tempo terapii do moich potrzeb, nie pospieszała, ale też nie unikała trudnych pytań skutecznie trafiając do istoty problemu. Każde spotkanie było bardzo skrupulatnie przygotowane. Dzięki delikatności i ciepłu jakie otrzymałam osiągnęłam zamierzony cel i odmieniłam swoje życie. Zaczynając terapię nie sądziłam, że można zmienić swoje życie i być szczęśliwą. Jeżeli ma się tylko chęci zrozumienia istoty problemu i pracy nad sobą, to dzięki pomocy takiego wspaniałego terapeuty, wszystko jest do osiągnięcia. Z wielką przyjemnością polecam współpracę z poradnię SENSiTy. Jeszcze raz bardzo dziękuję!

p. Marta

Trafia w samo sedno i daje bardzo proste rozwiązania

Jest bardzo sympatyczną, otwartą, ciepłą osobą, szybko reagującą na problemy. Trafia w samo ich sedno i daje bardzo proste i skuteczne rozwiązania.

p. Marta

Bardzo pomogła mi w trudnej sytuacji

Jest osobą, która wzbudziła moje zaufanie i bardzo pomogła mi w trudnej sytuacji. Potrafi słuchać oraz w bardzo zrozumiały sposób przekazywać swoje spostrzeżenia. Jest osobą godną polecenia.

Pacjent

Mam pewność, że jestem w dobrych rękach

To cierpliwa, spokojna i skuteczna terapeutka. Nie dominuje podczas sesji, jednak zawsze ją kontroluje a ja mam pewność, że jestem w dobrych rękach.

Pacjent

Jestem szczęśliwszy, bardziej wierzę w siebie

Jestem bardzo zadowolony z efektów terapii. Spotkałem się z prawdziwym zainteresowaniem i realnym wsparciem. Dostałem do ręki efektywne narzędzia i wgląd w siebie, które działają i dzięki którym pozbyłem się męczących i ograniczających zachowań. Jestem szczęśliwszy, bardziej wierzę w siebie i mam więcej luzu wobec siebie i świata.

Pacjent

Bardzo konkretna, systematyczna osoba

Bardzo konkretna, systematyczna osoba. Z uśmiechem i życzliwością "bezwzględnie" egzekwowała moje "prace domowe" i zadania. :)

p. Michał

Nauczyłam się czerpać przyjemność z bycia z samą sobą

Współpracowało mi się bardzo dobrze. Jest osobą ciepłą i serdeczną, a jednocześnie bardzo konkretną. Ma niezwykłą umiejętność wyłapywania sedna sprawy. Dała mi konkretne narzędzia, które pozwoliły mi wrócić do normalnego funkcjonowania i dzięki którym nauczyłam się czerpać przyjemność z bycia z samą sobą. Serdecznie dziękuję :)

p. Ola

Spotkania bardzo mi pomogły

Spotkania bardzo mi pomogły. Jest to osoba ciepła, sympatyczna, otwarta i potrafiąca bardzo szybko ocenić, w czym tkwi problem pacjenta. Mogę śmiało stwierdzić, że odmieniła moje życie. Dzięki!

p. Wojtek

Moje życie wygląda obecnie zupełnie inaczej – Dziękuję :)

Współpraca z Panem Piotrem była bardzo miła. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam że jest to osoba z którą jestem gotowa podjąć terapię. Niestety moje wcześniejsze doświadczenia z innymi psychologami nie były tak pozytywne. Pan Piotr potrafił odpowiednio nakierunkować rozmowę i zadawać odpowiednie pytania. Spotkaniom nigdy nie towarzyszył pośpiech a moje życie wygląda obecnie zupełnie inaczej. Dziękuję :)

p. Kasia
o Piotrze Benedyku

Miło jest w końcu odrzucić lęki i poczuć ulgę

Jestem bardzo wdzięczna Pani Monice za pomoc jakiej mi udzieliła. Miałam kilka podejść do psychoterapii, jednak dopiero z Panią Moniką mogłam zrozumieć głębie moich emocjonalnych rozterek i mieć siłę, żeby zmienić swój sposób myślenia oraz przekonania, które rujnowały moje relacje z bliskimi. Miło jest w końcu odrzucić lęki, poczuć ulgę i spojrzeć na siebie z innej perspektywy. A wszystko dzięki profesjonalnej pomocy Pani Moniki.

p. Klaudia
o Monice Perdjon

SENSiTY to fantastyczne miejsce

Niezwykle profesjonalny przewodnik o otwartym umyśle. Z łatwością stworzył relację obopólnego zrozumienia i zaufania i towarzyszył mi w bardzo trudnym i przełomowym momencie. Z ogromnym wyczuciem wskazał właściwe narzędzia do samodzielnego (!) zarządzania nieuświadomionymi, wewnętrznymi mechanizmami. Ze wsparciem osiągnęłam założony cel. SENSiTY to fantastyczne miejsce.

p. Katarzyna

Zrozumiałam, że ograniczenia buduję sobie sama

Współpraca była dla mnie bardzo ciekawym przeżyciem! To jest po prostu mądry, kuty na cztery nogi człowiek, który "oprowadził" mnie po moim własnym świecie. Dzięki jej obecności spojrzałam na wszystko z dystansu, zrozumiałam, że ograniczenia buduję sobie sama w mojej głowie i że dokładnie w taki sam sposób mogę je obalać. Żadnej kozetki, żadnego smęcenia, za to pokłady cierpliwości, dużo przykładów z życia i do tego humor, który ułatwia spojrzenie na ten swój cyrk i swoje małpy z dystansem.

p. Patrycja

Efekty pracy są rewelacyjne

Współpraca była dobra, choć trochę brakowało zaufania z mojej strony. Zaletą jest to, że nie mówi o sobie, nie zdradza swoich poglądów i opinii. Jeszcze ważniejsze było dla mnie to, że zmuszała mnie do samodzielnego myślenia, wyciągania wniosków, analizowania - w żaden sposób nie ułatwiając mi tego zadania (nie podsuwała podpowiedzi, rozwiązań). Choć czasami drażniło mnie to i wolałabym, aby więcej mówiła i wyjaśniała. Tak naprawdę, efekty pracy widzę najwyraźniej teraz (2 miesiące po zakończeniu/czasowym przerwaniu terapii) i są rewelacyjne!

Pacjent

Bardzo pomaga

Naprawdę bardzo pomaga.

Pacjent

Profesjonalne podejscie

Profesjonalne podejście, wiedze, kontakt z pacjentem, komunikacje.

p. Karol

Buduje zaufanie przez profesjonalizm

Ma bardzo dobre podejście do klienta i umiejętność współpracy opartej na współpracy. Buduje zaufanie przez profesjonalizm. Jest zdecydowana i umiejętnie dąży do poznania sedna sprawy. Pracowała ze mną na konkretnych technikach które pokazywały realne efekty.

Pacjent

Pomogła mi odnaleźć spokój oraz pewność siebie

Współpraca jak najbardziej na plus. Sesje bardzo pomogły mi odnaleźć spokój oraz pewność siebie. Na spotkaniach czuć bezpieczeństwo i zrozumienie, które jest bardzo ważne. Wiem, że w kryzysie zawsze mogę wrócić na terapię albo chociaż na jedno spotkanie, aby przegadać nurtujący temat.

Pacjentka

Spotkania dały materiał do przemyślenia

Na spotkania chodziłem z przyjemnością, bo wiedziałem już po pierwszej rozmowie, że będę mógł bez skrępowania opowiedzieć o swoich problemach. Dobrze się czułem podczas spotkań i to o czym mówiliśmy miało sens i pokazało mi moje życie z innej perspektywy. Spotkania dały materiał do przemyślenia i pracy nad sobą aby poprawić komfort życia.

p. Michał

Bardzo mi pomogła przejść przez najcięższy okres

Trafiłem w bardzo trudnym etapie życia, które wywróciło mi się z dnia na dzień do góry nogami.
Jest serdeczną, miłą osobą z dużym doświadczeniem, która bardzo mi pomogła przejść przez najcięższy okres. Wsparcie było bardzo odczuwalne. Jasno definiowała moje słabe strony nad którymi pracowaliśmy. Sam bym wiele rzeczy nie zrozumiał, pomogła mi w tym. Oczywiście jeszcze wiele pracy przede mną ale na prawdę było warto. Wyszedłem z "piekła" gdzie wcześniej nie widziałem żadnej nadziei, że będzie lepiej.
Serdecznie polecam!!! Dziękuję

p. Wojtek

Trafnie postawiona diagnoza pozwoliła mi zrozumieć istotę problemu

Sesje przyniosły wyraźny, pozytywny efekt. Trafnie postawiona diagnoza pozwoliła mi zrozumieć istotę problemu, z którym sam nie potrafiłem sobie poradzić. Kierowała nasze rozmowy na te aspekty, w których mierzyłem się z moimi problemami i szukałem alternatywnych sposobów widzenia omawianych sytuacji. Szczególne cenna była dla mnie analiza wskazująca na konkretne przyczyny takiego a nie innego oceniania przeze mnie sytuacji, a następnie moich reakcji na nie. W niektórych przypadkach podzielenie zdania terapeuty nie było dla mnie łatwe, ale to właśnie przepracowanie tych trudniejszych kwestii pozwoliło mi w pełni zmierzyć się z osobistymi problemami, a następnie je przezwyciężyć. Terapia bardzo mi pomogła.

p. Marcin

Terapia pomogła i żyję dalej

Bardzo dobrze mi się współpracowało z panem Kacprem - terapia pomogła i żyję dalej.

Pacjent
o Kacprze Ficu

Nazwałbym to bardziej magią niż współpracą:)

Nazwałbym to bardziej magią niż współpracą. W pewnej, nieokreślonej chwili moja głowa zaczęła działać a ja sam rozumieć:)

p. Wojciech
o Marcie Mauer-Włodarczak

Pomogła mi wyjść z “cienia”

Ciepła, serdeczna, z dużą dawką dobrej energii. Pomogła mi popatrzeć na wiele spraw z innej perspektywy i wyjść z "cienia".

Pacjent

Po okresie wspólnych spotkań i rozmów czuję się dużo silniejszy

Współpracę oceniam bardzo dobrze. W trakcie terapii zawsze czułem się wysłuchany a zadawane pytania mobilizowały do poszukiwania rozwiązań. Po okresie wspólnych spotkań i rozmów czuję się dużo silniejszy za co jestem bardzo wdzięczny. Możliwe, że moja "skrzynka z narzędziami" nie jest kompletna ale została wyposażona w taki zestaw narzędzi, które wystarczą na długo i zapewnią pomoc w wielu, wielu sytuacjach.

p. Krzysztof

To była ciężka praca ale wiele zawdzięczam terapii

Pani Marta jest rzetelną i kompetentną terapeutką, do tego bardzo ciepłą i empatyczną osobą. Bardzo cieszę się z naszych spotkań, bo dzięki nim patrzę na siebie i świat dookoła mnie o wiele bardziej pozytywnie. To była ciężka praca, ale wiele zawdzięczam tej terapii.

p. Daria

Rzeczowa, szczera, otwarta, obiektywna, zawsze przygotowana

Rzeczowa, szczera, otwarta, obiektywna, zawsze przygotowana. Bardzo szybko zbudowana relacja pacjent-terapeuta.

Pacjent

Sensity to zespół profesjonalistów

Żałuję, że z powodów finansowych musiałem przerwać terapię. Sensity to zespół profesjonalistów - zna się na swojej "robocie" jak mało kto. Kiedy tylko będę mógł - wrócę!

p. Dominik

Miło wiedzieć, że można komuś powierzyć swoje sprawy

Współpraca bardzo dobra. Dostosowała tempo terapii do moich potrzeb. Nie naciskała, ale skutecznie trafiała do (czasami bolesnych) punktów stanowiących istotę problemu, z którym się zgłosiłam. Spodobała mi się przede wszystkim interakcja i fakt, że sama mam duży wpływ na przebieg i jakość terapii. Wystarczy tylko rzeczywiście chcieć zrozumieć istotę problemu i go naprawić. Przy pomocy takiego terapeuty dość szybko stanęłam na nogi i odmieniłam rzeczy, na których najbardziej mi zależało. Miło wiedzieć, że można komuś powierzyć swoje sprawy, nawet te najgłębiej skrywane i zostać odpowiednio poprowadzonym ku lepszemu samopoczuciu i zdrowiu.

p. Agata

Jestem zadowolony z przebiegu terapii i z efektów

Bardzo udana współpraca. Jestem zadowolony z przebiegu terapii i z efektów.

Pacjent

Mam moc do stawienia czoła wyzwaniom

Człowiek pełen doświadczeń i dystansu do życia. Jest świetnym punktem odniesienia, aby zobaczyć swoje życie i doświadczenia z odpowiedniej perspektywy. Dzięki jego obecności w moim życiu mam moc do stawienia czoła wyzwaniom, mimo, że mierzę się z ekstremalnie trudną dla mnie sytuacją życiową.

p. Dawid

Dobry plan pracy z nastawieniem na rezultaty

Świetny kontakt, dobry plan pracy z nastawieniem na rezultaty. Gorąco polecam!

Pacjent

Czułam pełną akceptację i wsparcie

W obecności terapeuty czułam się przede wszystkim bezpiecznie, bardzo dbał o to poczucie. Ono zaowocowało zaufaniem i otwartością. Mogłam swobodnie podzielić się swoimi myślami czy obawami, którymi nie dzieliłam się do tej pory praktycznie z nikim. To co dla mnie osobiście jeszcze było ważne czułam pełną akceptację (z moimi przywarami i wadami) i wsparcie.

p. Paulina

Pomogła w sprawie, z którą przyszedłem

Spotkania były bardzo owocne, dzięki jej obszernej wiedzy i zaangażowaniu. Bardzo konkretnie i z nastawieniem na cel. A najważniejsze, że pomogła w sprawie, z którą przyszedłem. Zdecydowanie polecam.

Pacjent

Była dla mnie ogromnym wsparciem

Udało mi się szybko uporać z problemem, z którym trafiłam do poradni. Nasze spotkania dodatkowo otworzyły mi oczy na wiele sytuacji z mojego życia nad którymi warto popracować. Dużo rzeczy udało mi się po drodze poukładać. To prawdziwy fachowiec. Podczas 4 miesięcy naszych spotkań była dla mnie ogromnym wsparciem. Gdyby nie pani, nie poradziłabym sobie. Dziękuję bardzo :)

p. Monika

Jasno nakreśla etapy rozwiązywania problemu

Wzbudza zaufanie i sympatię od pierwszej wizyty, jest rzeczowa, jasno nakreśla program spotkań i etapy rozwiązywania problemu. Jej pogodne usposobienie, spokój i optymizm udzielają się, ułatwiają rozmowę i zmniejszają lęk. Polecam.

p. Ania

Spojrzałam na świat i na najbliższych z zupełnie innej perspektywy

Fantastyczna, ciepła, potrafiąca wysłuchać i zwrócić uwagę na sprawy ważne i mniej ważne. Spojrzałam na świat i na najbliższych z zupełnie innej perspektywy. Ważna jestem ja i moi najbliżsi. Potrafiła uświadomić mi iż rozmowa jest kluczem do zrozumienia siebie oraz innych. To dobry czas.

Pacjent

Bardzo fachowo i rzetelnie wyjaśnia skalę problemu

Od początku współpracę z P. Martą oceniam b. pozytywnie. Bardzo fachowo i rzetelnie ocenia i wyjaśnia skalę problemu. Jest zarazem osobą miłą i kontaktową, co w moim przypadku jest b. ważne. Jest to moje dopiero 4 spotkanie, lecz myślę, że nadal będzie trafnie mi pomagać i rozwiązywać kolejne problemy.

p. Darek
o Marcie Mauer-Włodarczak

Profesjonalna, a przy tym ciepła, empatyczna

Super! Bardzo profesjonalna i kompetentna, a przy tym ciepła, empatyczna. Dobra komunikacja, świetny feedback.
W nawale nagłych problemów zarówno w obszarze zawodowym, osobistym i rodzinnym była świetnym wsparciem. Uprzedzała mnie o wielu sytuacjach, które jak wynikało z jej doświadczenia prawdopodobnie się wydarzą i.... faktycznie się wydarzyły. Dzięki temu stawałem wobec tych problemów i zdarzeń przygotowany i silniejszy.


p. Łukasz

Wzbudza zaufanie

Bardzo dobrze. Wzbudza zaufanie co pozwala czuć się swobodnie i przyspiesza proces terapii.

Pacjent

Nauczyłem się żyć z moimi emocjami

Bardzo dobra współpraca. W relacji poczucie bezpieczeństwa oraz zaangażowania. Terapeutka zawsze miała czas, żeby poza pracą nad głównymi problemami z którymi zgłosiłem się do poradni zająć się problemami bieżącymi. Dzięki terapii nauczyłem się między innymi normalnie żyć z moimi emocjami oraz być uważnym na emocje innych.

p. Bartłomiej

Najważniejsza i najbardziej opłacalna inwestycja mojego życia :)

Na początku chciałabym podziękować za wspólne wspaniałe, momentami trudne, ale zawsze do przodu ostatnie 1,5 roku. Pełna wielu obaw i leków pamiętam pierwsze spotkanie online. Ciepłe i bardzo indywidualne podejście sprawiło jednak, że zdecydowałam się kontynuować terapię, aby ostatecznie stać się bardziej szczęśliwą i wolną osobą.

Terapia schematów pomogła mi odkryć ciążące na mnie "prezenty" z dzieciństwa. Dzisiaj z całą pewnością mogę powiedzieć, że stałam się bardziej sobą, niż byłam przed terapią. To była najważniejsza i najbardziej opłacalna (przynosząca najszybsze zwroty również) inwestycja mojego życia. Terapię polecam każdemu! Wiem jednak, że takiej decyzji za nikogo nie podejmiemy bo każdy musi ją podjąć sam, gwarantuję, że warto! P.S. Pani Marto, dostałam wspaniałą ofertę pracy! Zaczynam od stycznia! ;-) Jestem przekonana, że to w dużej mierze zasługa terapii! To był pięknie, szalony rok! DZIĘKUJĘ, że była Pani jego częścią!

p. Julita

Lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby

Terapia bardzo dużo mi dała. Lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby. Jedyna rzecz której żałuję, to ta że nie trafiłem do Sensity wcześniej.

p. Kamil

Pokonałam swoje problemy

Świetna współpraca, zaangażowanie i prawdziwa chęć pomocy sprawiły, że pokonałam swoje problemy. Uważam, że dzięki spotkaniom zrobiłam duże postępy w pracy nad sobą.

p. Agnieszka

Wiele się zmieniło wokół mnie – emocje, potrzeby

Do spotkania zostałem skłoniony jako nieświadomy alkoholik rok temu. Od tego czasu wiele się zmieniło - wokół mnie próbującego zrozumieć swoje emocje, potrzeby i sprawczość. Dziękuję bardzo

p. Bartek

Pomogła mi spojrzeć na siebie z dystansu

Pozytywnie. Pomogła mi spojrzeć na siebie z dystansu i poznać (zrozumieć) mechanizmy, które stanowiły integralną część mojego funkcjonowania w życiu.

p. Grzegorz

Uporałam się ze swoim problemem

Szczerze polecam. Jeszcze 4 miesiące temu myślałam, że jestem w sytuacji bez wyjścia. Uporałam się ze swoim problemem. To bardzo miła i ciepła osoba, która wie jak pomóc.

Pacjentka

Wszystkim życzę tak wspaniałych terapeutów

Współpraca  była dla mnie niezwykle cennym doświadczeniem. W ciepły, wrażliwy oraz pełen profesjonalizmu sposób pomogła mi odnaleźć siebie. Dzięki współpracy  moje życie weszło na właściwe tory, dlatego ze spokojem oraz większą samoświadomością i pozytywną energią mogłam zakończyć terapię i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Wszystkim życzę tak wspaniałych terapeutów!


Pacjentka

Profesjonalna współpraca: pełna życzliwości i zrozumienia

Bardzo profesjonalna współpraca: pełna życzliwości i zrozumienia. Zostałam w normalny, nieoceniający sposób ukierunkowana do dalszego działania/funkcjonowania. Gorąco polecam!


Pacjentka

Czułem szczerą chęć pomocy oraz ludzką życzliwość

Bardzo ciepła i inteligentna osoba. Na spotkaniach czułem szczerą chęć pomocy mi oraz ludzką życzliwość. Zdecydowanie jest specjalistką w swojej misji.

p. Filip

Our sessions together brought my spirits up

Lepiej mi wyjdze jak napisze o Panu Kacprze po angielsku! :)

Mr. Fic has had a major effect on my self-esteem, my way of thinking, and my addiction. He has given me a different perspective of what the human mind is like and why/how we react to certain situations. I never really realized this until Mr. Fic brought me to this understanding. Our sessions together brought my spirits up and made me feel more self-worthy of myself and that anything within the human mind can be fixed only if you have the desire to. I was hesitant about an online session, but our sessions thus far have been extremely beneficial.

p. Michael
o Kacprze Ficu

Jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Skontaktuj się z nami poprzez Live Chat, telefon lub email.

Call Now Button