Szukamy doświadczonych psychoterapeutów

Propozycja jest prosta jak 3×3 ;)

1. Pracuj jak u siebie

1. ile chcesz

2. za ile chcesz
(sam decydujesz o wysokości stawki)

3. online lub stacjonarnie

2. Oferujemy

1. fenomenalną recepcję

2. skuteczny marketing
(czyt. tylu pacjentów ilu chcesz)

3. uroczy lokal przy Grochowskiej (i/lub świetne narzędzia do pracy online)

3. Oczekujemy

1. skończonych studiów psychologicznych

2. skończonej szkoły psychoterapii (CBT, Systemowej, Psychodynamicznej)

3. min. 2 lat samodzielnej pracy z pacjentami

Poradnia Sensity to naprawdę wyjątkowe miejsce. Nie da się tego opisać w żadnym ogłoszeniu. Tym niemniej kilka słów o nas znajdziesz poniżej.

Możesz też nie tracić czasu na czytanie i po prostu z nami pogadać. Czyż nie tak buduje się relacje?! ;) Śmiało!:

Wyślij CV i poznajmy się!

Wypełnij formularz lub napisz: praca@sensity.pl

Aplikacja - praca - new

Maximum file size: 4MB

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Psycholog Marta Mauer-Włodarczak z siedzibą w Warszawie (01-625), Mickiewicza 37/58. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, ograniczenia lub usuwania poprzez wysłanie wiadomości email na następujący adres: rodo@sensity.pl. Więcej informacji: Polityka prywatności

1. Tworzymy Zespół

To, co najbardziej nas wyróżnia spośród innych poradni to Zespół. W naszym przypadku nie jest to nazwa zakładki na stronie internetowej, nie jest to grupa ludzi którzy spotykają się w poradnianej kuchni, a nawet nie ci z superwizji.

Nasz Zespół przypomina raczej drużynę sportową – organizm, który osiąga sukcesy, gdy się wspiera, gdy ze sobą współpracuje, gdy sobie ufa, gdy ma wspólny cel. To nie są puste słowa…

2. Pomagamy rodzinom w kryzysie

To też nie są puste słowa jak slogan reklamowy. Od ponad 15 lat koncentrujemy się na terapii par i całych systemów rodzinnych. Przekonaliśmy się, że skuteczna terapia par możliwa jest tylko przy solidnym wsparciu całego Zespołu. Nasza Recepcja również jest częścią Zespołu i działa na najwyższym poziomie:

  1. obsługuje Pacjentów i na niej spoczywa cały ciężar komunikacji z nimi,
  2. obsługuje Terapeutów, m.in. pilnując pełnych grafików, zapewniając wsparcie organizacyjne i techniczne,
  3. pośrednio jest zaangażowana w proces terapii np. zarządzając sytuacjami kryzysowymi w porozumieniu z Terapeutami.

3. Pracujemy jak drużyna

Nasz zespół tworzą terapeuci z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu terapii oraz interwencji rodzinnych.

Co miesiąc spotykamy się, aby omówić prowadzone procesy terapeutyczne. To nie jest klasyczna superwizja, ale raczej uzgadnianie strategii działania wybranych procesów. Uzupełniamy się kompetencjami, wspieramy się, współpracujemy, a nie rywalizujemy – pracujemy jak drużyna. To daje nam najwięcej satysfakcji, największą skuteczność i poczucie bezpieczeństwa.

4. Lubimy się

Często nasze spotkania kończą się przyjacielskimi dyskusjami przy kawie i wymianą doświadczeń – np. dzieleniem się problemami z wychowaniem naszych nastolatków. :)) Bywa, że spotkania kończą się wspólną kolacją lub wypadem “na piwo”.

Choć nikt nie musi tego robić, to my chętnie spędzamy razem czas.

5. Rozwijamy się

Dlatego nowych członków Zespołu dobieramy nie tylko na podstawie kompetencji, ale dbamy również aby dobrze się z nami czuli.

Wielokrotnie dołączały do nas osoby, które nie miały dużego doświadczenia terapeutycznego, ale siłą zespołu i współpracy jest także to, że uczymy się od siebie nawzajem. Gdy współdziałamy 2+2 jest większe niż 4! Czasem spojrzenie z innego punktu widzenia okazuje się dużo cenniejsze niż lata doświadczenia.

6. Miejsce

Jesteśmy przy ul. Grochowskiej 258/260 w Warszawie, ale od bardzo wielu lat pracujemy też online.

7. Warunki współpracy

Wiele osób oczekuje konkretnych warunków finansowych w ogłoszeniu o pracę. My jednak nie jesteśmy korporacją – nie mamy widełek płacowych.

Traktujemy się po partnersku i jeśli jest obopólna chęć współpracy, wówczas na pewno się porozumiemy zarówno w kwestii wynagrodzenia jak i warunków pracy. Dlatego właśnie chcemy się z Tobą spotkać. :)

8. Dołącz do nas!

Jeśli dotychczas Cię nie przekonaliśmy to tu jest już koniec – więcej nie możemy zrobić. Po prostu zamknij tę stronę.

Jeśli jeszcze się wahasz – przeczytaj poniżej jak wspominają nas nasi byli współpracownicy (ale w dalszym ciągu znajomi!).

Jeśli czujesz, że musimy o tym wszystkim porozmawiać to wyślij CV i spotkajmy się jak najszybciej! ;)))

Wspominają nas

Marta Bereza - psycholog psychoterapeuta

Poradnia Sensity była dla mnie nie tylko miejsce pracy ale również, a może przede wszystkim, zespołem. Wiele rozmów, wymiany doświadczeń i wsparcia na drodze pełnej wzlotów i upadków. Dla mnie cenna była atmosfera, od Pacjentów też często słyszałam, że u nas „jest wesoło”. Chociaż, po zmianie miejsca zamieszkania, przestałam być częścią pracującego zespołu to relacje pozostały i są równie cenne jak wcześniej.

Marta Berezaeksterapeuta sensity.pl
Anna Niziołek - psycholog psychoterapeuta

Moja przygoda zawodowa z Poradnią SensiTy trwała ponad cztery lata i uważam, że była kamieniem milowym w mojej pracy psychoterapeutycznej. Ilość, intensywność, profesjonalizm i wysoki poziom pracy Poradni to wartość nie do przecenienia; doświadczenie, które tu zdobyłam, nie może równać się z żadnymi, nawet najlepszymi szkoleniami czy studiami podyplomowymi.

Jednak najcenniejszą dla mnie wartością w tym miejscu jest ZESPÓŁ – przekonanie, że nie jestem sama z licznymi procesami, że zawsze mogę liczyć na wsparcie zarówno zawodowe, jak i prywatne – to ogromny komfort pracy. Duża uważność z jaką dobierane są osoby procentuje zgraniem i sympatią, w moim przypadku również cennymi przyjaźniami.

Anna Niziołekeksterapeuta sensity.pl
Call Now Button