Kim jesteśmy?

Na wstępie wypada się przedstawić. Poradnia Sensity.pl powstała w 2007 roku. Od tego czasu pomagamy rozwiązywać związkowe, rodzinne, jak również indywidualne kryzysy.

Przez te lata zbudowaliśmy silną i stabilną markę, ale przede wszystkim, zgromadziliśmy unikalne kompetencje w obszarze terapii par i małżeństw. Jesteśmy prawdopodobnie najbardziej doświadczonym zespołem psychoterapeutów w Polsce jeśli chodzi o pomoc parom i rodzinom. 

Osiągnęliśmy to w oparciu o trzy filary.

Zespół, wartości, profesjonalizm

 1. Zgromadziliśmy Zespole Sensity fantastycznych ludzi! Niektórzy są z nami od samego początku. Narodziły się pośród nas prawdziwie koleżeńskie, a czasem wręcz przyjacielskie, relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i życzliwości. Z naszej kuchni, oprócz zapachu kawy, najczęściej dobiegają odgłosy radosnych rozmów i śmiech. Słowo “zespół” będzie jeszcze odmieniane poniżej przez wszystkie przypadki, więc póki co tu stawiamy kropkę. ;)
 2. Wierzymy, że zdecydowaną większość kryzysów w związku da się przezwyciężyć. Sądzimy, że jeśli para podjęła decyzję, o rozstaniu to nas (terapeutów) nie potrzebuje. Koniecznie przeczytaj dlaczego tak myślimy i o innych naszych wartościach.
 3. Jesteśmy głęboko przekonani, że pomoc w rozwiązywaniu kryzysów możemy skutecznie realizować jedynie dzięki profesjonalizmowi i doskonaleniu naszej pracy. Uwierz, że w naszym przypadku to nie są puste słowa. O tym także więcej dowiesz się poniżej.

Zaproszenie

Nie patrz na to jak na ofertę pracy (choć korzyści materialne mogą być nie małe i to też jest ważne). Spójrz raczej jak na zaproszenie do Zespołu, który ma misję i wartości. Do zgranej ekipy, która wie jaki ma cel i wspiera się wzajemnie z całych sił, aby go osiągać. Musisz jednak mieć świadomość, że praca z tą ekipą jest jednoznaczna ze współdzieleniem jej wartości i stylu działania. Jeśli nasz styl pracy wydaje Ci się bliski, czytaj dalej. Jeśli coś jest niejasne, będzie czas na omówienie.

Jak pracujemy?

Zdajemy sobie sprawę z nadziei, które pacjenci w nas pokładają, a w konsekwencji odpowiedzialności która na nas ciąży. Dlatego Zespół Sensity tworzą osoby dojrzałe życiowo, które teorię przetestowały wielokrotnie w praktyce.

Duży nacisk kładziemy na umiejętność stawiania diagnozy i opracowywania planu pracy terapeutycznej. W Sensity prawdopodobnie czeka Cię dużo intensywnej nauki. My jednak chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Zapewniamy indywidualne wsparcie merytoryczne jak również wsparcie grupowe.

Podstawą naszej działalności jest współpraca całego Zespołu. Nie ma u nas rywalizacji. Zespół dobrze funkcjonuje, kiedy wszyscy czują się w nim komfortowo. Jeśli masz z czymś problem, odbija się on na reszcie Zespołu, dlatego wszystkim nam zależy na jego rozwiązaniu. Zawsze możesz liczyć na serdeczną pomocną dłoń i nie zostajesz z problemem sam.  Z nami nie grozi Ci wypalenie! 

Doceniamy doświadczenie w prowadzeniu terapii par, ale jeśli lepiej czujesz się w pracy indywidualnej, również jesteś nam bardzo potrzebny! Ważne jest, abyś rozumiał mechanizmy rządzące ludzkimi relacjami lub miał w sobie ciekawość tego tematu (reszty Cię nauczymy). Jeśli lubisz się uczyć i nie zrażasz się potknięciami, właśnie Ciebie szukamy!

Czego oczekujemy od idealnego terapeuty?

Profesjonalizm

 • 4 letni kurs psychoterapii

  Ukończył/a lub jest w trakcie 4 letniego całościowego kursu psychoterapii Poznawczo Behawioralnej CBT, Systemowej lub Psychodynamicznej

 • Doświadczenie terapeutyczne

  Min. 2 – letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pacjentów.

 • Doświadczenie w pracy z parami

  Posiada doświadczenie w pracy terapeutycznej z małżeństwami/parami (lub chce się w tym kierunku rozwijać)

 • Skuteczność

  Stara się monitorować efektywność swojej pracy i skuteczność osiągania celów terapeutycznych.

 • Dyspozycyjność

  Jest gotów pracować min. 24h w tygodniu.

Osobowość i doświadczenie

 • Radosny, odważny i odpowiedzialny

  Posiada silną osobowość – stawia czoła problemom, a nie szuka dróg na skróty. Jest świadomy swoich silnych stron, ale także ograniczeń. Jest odpowiedzialny i słowny.

 • Pracuje zespołowo

  Jest elastyczny i otwarty na współpracę z innymi członkami Zespołu. Nie boi się przyznawać do błędów, lubi się uczyć i bierze odpowiedzialność za wpływ własnej pracy na pracę resztę zespołu.

 • Dyrektywność

  Kiedy jest taka potrzeba – potrafi poprowadzić sesje w sposób dyrektywny i konfrontujący.

Wartości

Nie jesteś idealnym kandydatem? To nic! Przekonaj nas, że pasujesz do naszego Zespołu. Lubimy ludzi upartych :-)

Co oferujemy?

 • Godne wynagrodzenie,
 • komplet pacjentów i na bieżąco obsługiwaną listę rezerwową!
 • wsparcie marketingowe,
 • wsparcie merytoryczne i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
 • możliwość zaistnienia w mediach,
 • możliwość dzielenia się doświadczeniem i wsparcie całego zespołu,
 • profesjonalne zaplecze administracyjne:
  • pełna i skuteczna obsługa recepcyjna,
  • wysoka frekwencja pacjentów,
  • świetne narzędzia do pracy online i bezpieczne procedury wsparcia,
 • przytulne i komfortowe miejsce pracy,
 • możliwość udziału w nietuzinkowych projektach…

Wszystko jasne? Aplikuj teraz!

Już nie możemy się doczekać, kiedy Cię poznamy!

Upewnij się, że uważnie przeczytałaś/eś powyższe ogłoszenie oraz stronę o naszych wartościach. Koniecznie napisz nam też dlaczego chcesz u nas pracować.

Aplikacja o pracę - psychoterapeuta
Maksymalny rozmiar pliku: 10MB

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Psycholog Marta Mauer-Włodarczak z siedzibą w Warszawie (01-625), Mickiewicza 37/58. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, ograniczenia lub usuwania poprzez wysłanie wiadomości email na następujący adres: rodo@sensity.pl. Więcej informacji: Polityka prywatności

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Call Now Button