fbpx

Kim jesteśmy?

Na wstępie wypada się przedstawić. Poradnia Sensity.pl powstała w 2007 roku. Od tego czasu pomagamy rozwiązywać związkowe, rodzinne, jak również indywidualne kryzysy.

Przez te lata zbudowaliśmy silną i stabilną markę, ale przede wszystkim, zgromadziliśmy unikalne kompetencje w obszarze terapii par i małżeństw. Jesteśmy prawdopodobnie najbardziej doświadczonym zespołem psychoterapeutów w Polsce jeśli chodzi o pomoc parom i rodzinom. 

Osiągnęliśmy to w oparciu o trzy filary.

strzalki-btla
 • Zespół

  Zgromadziliśmy Zespole Sensity fantastycznych ludzi! Niektórzy są z nami od samego początku. Narodziły się pośród nas prawdziwie koleżeńskie, a czasem wręcz przyjacielskie, relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i życzliwości. Z naszej kuchni, oprócz zapachu kawy, najczęściej dobiegają odgłosy radosnych rozmów i śmiech. Słowo “zespół” będzie jeszcze odmieniane poniżej przez wszystkie przypadki, więc póki co tu stawiamy kropkę. ;)

 • Wartości

  Wierzymy, że zdecydowaną większość kryzysów w związku da się przezwyciężyć, nawet jeśli sytuacja początkowo wydaje się beznadziejna. Wielu też można zapobiec. Koniecznie przeczytaj dlaczego tak myślimy oraz o innych naszych wartościach.

  Wartości

 • Profesjonalizm

  Jesteśmy głęboko przekonani, że pomoc w rozwiązywaniu kryzysów możemy skutecznie realizować jedynie dzięki profesjonalizmowi i doskonaleniu naszej pracy. Uwierz, że w naszym przypadku to nie są puste słowa. O tym także więcej dowiesz się poniżej.

Zaproszenie

Nie patrz na to jak na ofertę pracy (choć korzyści materialne mogą być nie małe, nawet 5-cyfrowe i to też jest ważne). Spójrz raczej jak na zaproszenie do Zespołu, który ma misję i wartości. Do zgranej ekipy, która wie jaki ma cel i wspiera się wzajemnie z całych sił, aby go osiągać. Musisz jednak mieć świadomość, że praca z tą ekipą jest jednoznaczna ze współdzieleniem jej wartości i stylu działania. Jeśli nasz styl pracy wydaje Ci się bliski, czytaj dalej. Jeśli coś jest niejasne, spokojnie – będzie czas na wyjśnienie tego.

Jak pracujemy?

Zdajemy sobie sprawę z nadziei, które pacjenci w nas pokładają, a w konsekwencji odpowiedzialności która na nas ciąży. Choć wiele zależy od motywacji pacjenta, my zawsze dajemy z siebie wszystko. 

Duży nacisk kładziemy na umiejętność stawiania diagnozy i opracowywania planu pracy terapeutycznej. W Sensity może czekać Cię dużo intensywnej nauki, ale chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą. Zapewnimy grupowe oraz indywidualne wsparcie merytoryczne.

Zespół psychoterapeutów

Nasz zespół

Podstawą naszej działalności jest współpraca całego Zespołu.  Zespół funkcjonuje dobrze, gdy wszyscy czują się w nim komfortowo. Nie ma rywalizacji i stroszenia piórek. Każdy problem jest problemem Zespołu i wszystkim zależy na jego rozwiązaniu. Dlatego zawsze możesz liczyć na serdeczną, pomocną dłoń.

Doceniamy doświadczenie w prowadzeniu terapii par, ale jeśli lepiej czujesz się w pracy indywidualnej, również jesteś nam bardzo potrzebny! Ważne jest, abyś rozumiał/a mechanizmy rządzące ludzkimi relacjami lub miał w sobie ciekawość tego tematu (reszty Cię nauczymy). Jeśli lubisz się uczyć i nie zrażasz się potknięciami, właśnie Ciebie szukamy!

Czego oczekujemy od idealnego terapeuty?

Profesjonalizm

 • 4-letni kurs psychoterapii

  Ukończył/a lub jest w trakcie 4-letniego całościowego kursu psychoterapii Poznawczo Behawioralnej CBT, Systemowej lub Psychodynamicznej (choć rozważymy też inne szkoły).

 • Doświadczenie terapeutyczne

  Min. 2 – letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu pacjentów.

 • Doświadczenie w pracy z parami

  …jest dużym atutem, ale chęć rozwoju tym kierunku także.

 • Skuteczność

  Stara się monitorować efektywność swojej pracy i skuteczność osiągania celów terapeutycznych.

 • Dyspozycyjność

  Współpraca w Zespole wymaga zaangażowania. Nie da się osiągnąć wiele pracując kilka godzin w tygodniu.

Osobowość i doświadczenie

 • Radosny, odważny i odpowiedzialny

  Posiada silną osobowość – stawia czoła problemom, a nie szuka dróg na skróty. Jest świadomy swoich silnych stron, ale także ograniczeń. Jest odpowiedzialny i słowny.

 • Pracuje zespołowo

  Jest elastyczny i otwarty na współpracę z innymi członkami Zespołu. Nie boi się przyznawać do błędów, lubi się uczyć i bierze odpowiedzialność za wpływ własnej pracy na pracę reszty Zespołu.

 • Dyrektywność

  Kiedy jest taka potrzeba – potrafi poprowadzić sesje w sposób dyrektywny i konfrontujący.

Wartości

Nie jesteś idealnym kandydatem? To nic! Przekonaj nas, że pasujesz do naszego Zespołu. Lubimy ludzi upartych :-)

Co oferujemy?

 • Godne wynagrodzenie

  kwoty 5-cyfrowe nie są problemem

 • komplet pacjentów i listę rezerwową,
 • profesjonalne i skuteczne wsparcie marketingowe,
 • wsparcie merytoryczne i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
 • możliwość zaistnienia w mediach,
 • możliwość dzielenia się doświadczeniem i wsparcie całego zespołu,
 • profesjonalne zaplecze administracyjne:
  • naprawdę skuteczna i profesjonalna obsługa recepcyjna,
  • wysoka frekwencja pacjentów,
  • bezpieczne procedury wsparcia,
 • przytulne i komfortowe miejsce pracy,
 • świetne narzędzia do pracy online,
 • możliwość udziału w nietuzinkowych projektach…

Wszystko jasne? Aplikuj teraz!

Już nie możemy się doczekać, kiedy Cię poznamy!

Upewnij się, że uważnie przeczytałaś/eś powyższe ogłoszenie oraz stronę o naszych wartościach.
Koniecznie napisz nam też dlaczego chcesz u nas pracować.

Aplikacja o pracę - psychoterapeuta
Maksymalny rozmiar pliku: 10MB

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Psycholog Marta Mauer-Włodarczak z siedzibą w Warszawie (01-625), Mickiewicza 37/58. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, ograniczenia lub usuwania poprzez wysłanie wiadomości email na następujący adres: rodo@sensity.pl. Więcej informacji: Polityka prywatności

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Call Now Button