Oferta pracy w recepcji

Warszawa, Żoliborz / Bielany

Kim jesteśmy?

Kilka słów o poradni Sensity

Poradnia Sensity.pl powstała w 2007 roku. Od tego czasu staramy się zgodnie z naszą misją i wartościami  rozwiązywać rodzinne, małżeńskie, związkowe jak również indywidualne kryzysy.

Dzięki ścisłej współpracy w zespole terapeutów i ciągłemu doskonaleniu się, zbudowaliśmy silną i stabilną markę, ale przede wszystkim, zgromadziliśmy unikalne kompetencje w obszarze terapii par i małżeństw. Dlatego wielu pacjentów przyjeżdża do nas osobiście nawet z odległych zakątków Polski, a za pomocą komunikatorów internetowych obsługujemy klientów z całego świata.

Zespół Sensity

W ciągu 12 lat udało nam się w zgromadzić Zespole Sensity fantastycznych ludzi. Ze względu na bardzo intensywną współpracę, narodziły się pośród nas prawdziwie koleżeńskie, a czasem wręcz przyjacielskie, relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i życzliwości. Z naszej malutkiej kuchni, oprócz zapachu kawy, najczęściej dobiegają odgłosy radosnych rozmów i śmiech.

Panuje u nas ciepła, serdeczna i prawdziwie rodzinna atmosfera. Bardzo dbamy o to, aby nasz Zespół tworzyli ludzie, którzy dobrze się ze sobą czują. Dlatego zależy nam na długoterminowej współpracy. U nas możesz zawsze liczyć na wsparcie współpracowników. Zapewniamy stabilne zatrudnienie, kontakt z ciekawymi ludźmi.

Poradnia zlokalizowana jest na styku warszawskiego Żoliborza i Bielan, przy ul. Mickiewicza, w świetnie skomunikowanym miejscu Warszawy.