Małgorzata Czyżewska-Kleczkowska

Specjalizacja

Prowadzi terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Specjalizuje się w pomocy pacjentom zmagającym się z zaburzeniami nastroju, problemami lękowymi, poczuciem wypalenia, zagubienia i pustki.

Pomaga osobom, które doświadczają problemów zawodowych, mają trudności w osiąganiu ważnych osobistych celów życiowych, czują się samotne, zagubione, wątpią we własne siły, nie radzą sobie z emocjami, borykają się z lękiem, niepokojem, złością, poczuciem braku sensu oraz trudnościami w relacjach z innymi.

Małgorzata Czyżewska - psycholog, psychoterapeuta

Doświadczenie

Jest absolwentką psychologii Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku (specjalność: psychologia kliniczna) oraz Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego (geriatria i opieka długoterminowa). Obecnie w trakcie kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Psychoterapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje pod stałą superwizją.
Doświadczenie praktyczne zdobywała min. w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy, Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie oraz innych placówkach stacjonarnych, jak również ambulatoryjnych dla osób z zaburzeniami osobowości, uzależnieniami od alkoholu oraz od substancji psychoaktywnych.
Poza pracą psychoterapeutyczną, zajmuje się doradztwem zawodowym oraz edukacją opiekunów osób starszych.

Po pracy

Radosna żona i szczęśliwa mama trójki dzieci. Fanka prozy i poezji rosyjskiej. Miłośniczka czytania i niestrudzona podróżniczka.