Umów spotkanie online

Czasem wszyscy musimy chwilę odpocząć. Dlatego w dniu 5 marca nasza recepcja będzie do Państwa dyspozycji w godz. 8:00-11:00 oraz 18:00-20:30. Jeśli aktualnie nas nie ma, zostaw wiadomość, napisz, maila, sms – jak Ci wygodnie. ;) Na pewno odezwiemy się jak tylko znów będziemy dostępni. Dziękujemy za wyrozumiałość.

Część terapeutów prowadzi sesje w trybie stacjonarnym przy ul Grochowskiej w Warszawie. Natomiast cały Zespół jest do Państwa dyspozycji online.

Terminy spotkań z naszymi terapeutami bywają odległe, a niektóre sprawy nie mogą długo czekać. Dlatego uruchomiliśmy dodatkowe godziny spotkań dla osób, które potrzebują pilnego kontaktu z psychoterapeutą. Są droższe, ale osiągalne przeważnie w ciągu kilku dni.
W poniższym grafiku oznaczone są kolorem niebieskim.

Nasze kochane Agatki z recepcji potrafią robić cuda w grafikach i bywa, że znajdują termin spotkania, którego nie widać w kalendarzu, nawet tego samego dnia. Chcesz termin “spod lady”? Napisz na LiveChat lub zadzwoń: 608 360 204

Loading...

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Rzeczywista troska o instytucję małżeństwa

Trafiłem z problemami "małżeńsko-rodzinnymi" oprócz zaangażowania, co ważniejsze przebija rzeczywista troska o instytucję małżeństwa. Ze spotkań wychodziłem z przeświadczeniem że prowadząca nie wykonuje "roboty" tylko "misje".

Konkretnie i do celu w fajnej atmosferze

Konkretnie i do celu w fajnej atmosferze, bez zbędnego komplikowania. 100% uwagi na zagadnieniu, plus własne przykłady i szeroka wiedza robią swoje. Z pomocą niepostrzeżenie dojdziemy do punktu, w którym będziemy wiedzieć, co jest naszą bazą i jak z niej korzystać. To robi różnice! Polecam.

Czułam pełną akceptację i wsparcie

W obecności terapeuty czułam się przede wszystkim bezpiecznie, bardzo dbał o to poczucie. Ono zaowocowało zaufaniem i otwartością. Mogłam swobodnie podzielić się swoimi myślami czy obawami, którymi nie dzieliłam się do tej pory praktycznie z nikim. To co dla mnie osobiście jeszcze było ważne czułam pełną akceptację (z moimi przywarami i wadami) i wsparcie.

Pełen szacunek. Porady bezcenne

Byłem u 5 specjalistów. Nikt tak jak Pani Marta trafniej nie sprecyzował moich małżeńskich problemów. Trafione w 10. Pełen szacunek. Porady bezcenne.

Jakość mojego życia znacznie się poprawiła

Rzeczowo, konkretnie, dogłębnie, precyzyjnie i bardzo na temat. W skrócie - jestem bardzo zadowolona z efektu pracy - jakość mojego życia znacznie się poprawiła. Świetnie łączy różne elementy terapii i dobiera takie, które były dla mnie najbardziej efektywne oraz pomocne długofalowo. Jestem jej bardzo wdzięczna za ten cenny czas! :)

Trafna analiza problemów i rzeczowe podejście do zagadnień

Praca z panią Marta to sama przyjemność choć tematy poruszane na spotkaniach nie należą do najłatwiejszych. Wysoka kultura osobista, trafna analiza problemów i rzeczowe podejście do zagadnień to największe atuty pani Marty. Jako terapeutę z czystym sumieniem polecam panią Martę każdemu, kto chce sięgnąć po pomoc specjalisty.

Zostaliśmy wysłuchani, otrzymaliśmy wskazówki

To była pierwsza wizyta w poradni psychologicznej, nie mam porównania, ale oceniam rozmowę z Panią Martą jako ciekawą i nasuwającą wiele przemyśleń. Generalnie wizyta spełniała oczekiwania moje oraz żony, można powiedzieć, że nawet je przewyższała. Zostaliśmy wysłuchani, otrzymaliśmy wskazówki, co robić dalej, daje to poczucie, że będziemy fachowo i ciepło "kierowani" w dalszej pracy. Polecam.

SENSiTY to fantastyczne miejsce

Niezwykle profesjonalny przewodnik o otwartym umyśle. Z łatwością stworzył relację obopólnego zrozumienia i zaufania i towarzyszył mi w bardzo trudnym i przełomowym momencie. Z ogromnym wyczuciem wskazał właściwe narzędzia do samodzielnego (!) zarządzania nieuświadomionymi, wewnętrznymi mechanizmami. Ze wsparciem osiągnęłam założony cel. SENSiTY to fantastyczne miejsce.

Profesjonalna i skuteczna terapia!

Bardzo profesjonalna i skuteczna terapia! Jestem niesamowicie zadowolony.

Znowu możemy być z żoną razem i rozumiemy się nawzajem

Od kompletnego zagubienia do normalności - to nie tylko obraz mojego odmienionego życia - to przede wszystkim efekt wspaniałej pracy terapeutycznej. Znowu możemy być z żoną razem i rozumiemy się nawzajem. Świetna robota! Wielkie DZIĘKUJĘ od szczęśliwego małżeństwa.

Lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby

Terapia bardzo dużo mi dała. Lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby. Jedyna rzecz której żałuję, to ta że nie trafiłem do Sensity wcześniej.

Po terapii jestem szczęśliwszym człowiekiem

Zdecydowanie pozytywnie oceniam współpracę z Panem Krzysztofem. Bardzo trafnie rozpoznał przyczynę moich problemów oraz nauczył mnie jak ją okiełznać. Po terapii jestem szczęśliwszym człowiekiem.

Napiszę krótko: DZIĘKUJĘ!!!

O zaletach współpracy z Panią Martą można się rozpisywać. Ja napiszę krótko: PANI MARTO, DZIĘKUJĘ!!!

Dziękuje za ten czas. Uratowała mnie Pani

Dziękuje za ten czas spędzony razem. Czasem online, czasem twarzą w twarz. Nasza spotkania były dla mnie niesamowitą podróżą i odkrywaniem siebie samej na nowo. Uratowała mnie Pani. Dziękuje

Pokonałam zaburzenia choć wydawało się to niemożliwe

Świetny psychoterapeuta! Świetna współpraca, zaangażowanie i prawdziwa chęć pomocy. Dzięki naszym spotkaniom pokonałam swoje zaburzenia choć wcześniej wydawało się to niemożliwe. Korzystając z okazji raz jeszcze chciałabym serdecznie za wszystko podziękować.

Jestem szczęśliwszy, bardziej wierzę w siebie

Jestem bardzo zadowolony z efektów terapii. Spotkałem się z prawdziwym zainteresowaniem i realnym wsparciem. Dostałem do ręki efektywne narzędzia i wgląd w siebie, które działają i dzięki którym pozbyłem się męczących i ograniczających zachowań. Jestem szczęśliwszy, bardziej wierzę w siebie i mam więcej luzu wobec siebie i świata.

Nazwałbym to bardziej magią niż współpracą:)

Nazwałbym to bardziej magią niż współpracą. W pewnej, nieokreślonej chwili moja głowa zaczęła działać a ja sam rozumieć:)

Ważne informacje

Rezerwacja spotkania jest bardzo prosta:

  1. Przejdź do zakładki Umów wizytę
  2. Wybierz terapeutę oraz typ spotkania
  3. Wybierz datę i godzinę spotkania
  4. Podaj swoje dane osobowe
  5. Opłać spotkanie

Twoją rezerwację potwierdzimy emailem. 2 dni przed terminem spotkania otrzymasz SMS oraz email z przypomnieniem o wizycie.

Możesz odwołać zarezerwowane spotkanie, a my niezwłocznie zwrócimy Ci środki. Pamiętaj jednak:

Odwoływanie lub zmiana terminu spotkania jest możliwe najpóźniej na 24 godziny przed umówionym terminem spotkania.  Spotkania przypadające po dniu wolnym od pracy (np. soboty, niedziele, święta) należy odwołać poprzedniego dnia pracującego. Przykładowo: poniedziałkową sesję zaplanowaną na g. 13:00 należy odwołać w piątek do g. 13:00.

Nie zwracamy opłaty za spotkania nie odwołane lub odwołane zbyt późno.

Sprawdź też koniecznie: Szczegółowe warunki współpracy. Ich akceptacja jest konieczna przed rezerwacją spotkania.

Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość w kontekście zasad panujących w Sensity.pl. Dzięki nim jesteśmy w stanie proponować Państwu dogodne terminy spotkań, na które nie trzeba długo czekać.

Po wyborze terminu spotkania, opłacisz je szybkim przelewem (tpay lub paypal).

Wszystkie transakcje są szyfrowane.

płatności tpay

Płatności z PayPal

Bezpieczne, szyfrowane połączenie SSL

Call Now Button