Sensity.pl - Firma rodzinna

Sensity.pl w gronie Firm Rodzinnych

Co prawda drzewkiem Fundacji Firma Rodzinna posługujemy się już od wiosny 2014 r., ale dopiero teraz oficjalnie o tym mówimy. Winę pozwolę sobie zrzucić na brak czasu. To łatwe i wiarygodne… ;)

Zdecydowaliśmy się wejść do grona Firm Rodzinnych, gdyż uważamy się za firmę rodzinną co najmniej po trzykroć:

  1. Założycielami poradni jesteśmy wraz z żoną, Martą Mauer-Włodarczak. Można więc z powodzeniem uznać Sensity.pl za biznes rodzinny. Jesteśmy przekonani, że tacy przedsiębiorcy jak my są istotnym elementem polskiej gospodarki. Jak podaje Ministerstwo Gospodarki, ponad 1/3 wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw funkcjonujących w naszym kraju to właśnie firmy rodzinne. Wspólnie wytwarzamy ponad 10% PKB. Jeśli więc pojawia się fundacja, mająca na celu wsparcie i promowanie firm rodzinnych, to my jesteśmy zdecydowanie za!
  2. Jednak w naszym przypadku bycie firmą rodzinną ma jeszcze jedno, niezwykle istotnie, znaczenie. Pomoc i wsparcie rodzin jest naszym podstawowym celem i misją. Ten cel jest dla nas zawsze nadrzędny. Dlatego dużo wymagamy od naszych Klientów, choć od siebie samych znacznie więcej. Jeśli czasem wydajemy się surowi lub nawet szorstcy, to wyłącznie dlatego, aby szybciej stawiać rodziny na nogi. Wszytko, co robimy, robimy w perspektywie rodziny.
  3. Ostatni, choć nie najmniej ważny aspekt rodzinności Senisty.pl to atmosfera. Staramy się, aby nasze relacje były oparte o wzajemne zaufanie, szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Dbamy także, aby wnętrza, w których pracujemy były przytulne i komfortowe. Chcemy, aby panowała u nas prawdziwie domowa, rodzinna atmosfera.

Bycie rodzinnym leżało u zarania Sensity.pl, a dziś z radością i dumą dołączamy do szacownego grona Firm Rodzinnych, posługujących się poniższym znakiem.

Sensity.pl - Firma Rodzinna

Krzysztof Włodarczak psychoterapeuta-par-coach

Krzysztof Włodarczak jest psychologiem i coachem. Prowadzi coaching dla rodziców, w szczególności dla ojców. Współpracuje też coachingowo z parami i małżeństwami. Od lat związany jest z tematyką parentingową. Prowadzi warsztaty parentingowe, oraz aktywności outdoorowe dla ojców i dzieci. Czytaj więcej…

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *