fbpx

Zuzanna Jędrzejczyk – psycholog, psychoterapeuta

Zuzanna Jędrzejczyk

Specjalizacja

Zuzanna Jędrzejczyk pracuje głównie w nurcie poznawczo-behawioralnym – w pracy najbardziej ceni praktyczność i skuteczność.

Prowadzi konsultacje i psychoterapie indywidualne dorosłych w zakresie:

  • zaburzeń osobowości (w szczególności osobowości narcystycznej, antyspołecznej)
  • zaburzeń psychosomatycznych
  • zaburzeń lękowych
  • depresji
  • niekontrolowanych wybuchów emocji
  • problemów w relacjach
  • trudności wychowawczych
  • wypalenia zawodowego

Pomaga także osobom doświadczającym silnego stresu (ciężka choroba somatyczna, strata bliskiej osoby, kryzysy).

Główne zainteresowania zawodowe: efektywne radzenie sobie ze stresem, budowanie odporności psychicznej oraz uważnośćmindfulness.

Aktualnie wszyscy psychoterapeuci w Sensity pracują online.

Zuzanna Jędrzejczyk - psychoterapeuta
4.7/5 - (57 votes)

Opinie pacjentów

Bardzo mi pomogła

Z Panią Zuzanną współpracowało mi się bardzo dobrze. Miałem wrażenie, że jestem jej jedynym klientem, co świadczy o jej wyjątkowym podejściu. Bardzo mi pomogła i z chęcią polecę ją moim znajomym.

p. Sylwester
o Zuzannie Jędrzejczyk

Wysoki profesjonalizm i empatia

Współpracę oceniam bardzo dobrze, a wiem co mówię, bo pracowałem już z wieloma psychologami i terapeutami. Wysoki profesjonalizm i empatia. Polecam.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Wspaniały proces w moim życiu

Spotkania z Panią Zuzą były wspaniałym procesem w moim życiu. Potrafiła wytłumaczyć mi trudne rzeczy w obrazowy sposób. Nigdy nie traciła cierpliwości i pomimo mojej upartości i dużych wymagań zawsze umiała użyć takich argumentów, które do mnie trafiały. Bardzo cenię wszystkie wskazówki i drogowskazy pokazane często w sposób humorystyczny a zarazem obrazowy co pozwala mi korzystać z nich cały czas - nie da się zapomnieć. Wspaniała ciepła i konkretna osoba:) mega konkretna! Z pozdrwoieniami.

p. Olga
o Zuzannie Jędrzejczyk

Dużo zadowolenia z osiągniętych rezultatów

Pani Zuzanna jest osobą konkretną i zorientowaną na cel. Praca z nią daje świetne wyniki i dużo zadowolenia z osiągniętych rezultatów. Dodatkowo ma szeroką wiedzę, którą chętnie się dzieli.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Terapeuta jest niezwykle rzetelny, profesjonalny

Współpraca przebiega bardzo dobrze. Bardzo miła, niestresująca atmosfera spotkań. Terapeuta jest niezwykle rzetelny, profesjonalny i doskonale pomaga zrozumieć pewne problemy czy kwestie.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Konkretnie i do celu w fajnej atmosferze

Konkretnie i do celu w fajnej atmosferze, bez zbędnego komplikowania. 100% uwagi na zagadnieniu, plus własne przykłady i szeroka wiedza robią swoje. Z pomocą Pani Zuzanny niepostrzeżenie dojdziemy do punktu, w którym bedziemy wiedzieć, co jest naszą bazą i jak z niej korzystać. To robi różnice! Polecam.

p. Grzegorz
o Zuzannie Jędrzejczyk

Zaraża pozytywnym sposobem patrzenia na świat

Pani Zuzanna jest profesjonalistą o wyjątkowo przyjaznym usposobieniu. Tryska humorem, energią i radością życia. Zaraża pozytywnym sposobem patrzenia na świat. Spotkania z nią były bardzo inspirujące i motywujące do pracy nad sobą, a jednocześnie pomocne w zrozumieniu siebie i dotarciu do przyczyn problemów. Serdecznie dziękuję Pani Zuzannie i gorąco polecam ją jako terapeutę.

p. Agnieszka
o Zuzannie Jędrzejczyk

Wiem, że warto zawalczyć o siebie

Właściwie, to nigdy nie lubiłam i odnosiłam się z dużym dystansem do psychologów czy terapeutów, ale zdarzyło się i musiałam poprosić o pomoc, choć i z tym miałam duży problem.
Pani Zuzanna była tą osobą, która pomogła mi przejść ten fragment mojego życia. W czasie naszych spotkań miałam poczucie, że jest osobą, która rozumie, wie, tłumaczy, "zmusza' do przemyśleń, analizy, po każdym spotkaniu czułam się, bardzo wzmocniona i z poczuciem, że wiem co mam robić.
Dzisiaj jestem inna, małymi "kroczkami" zmieniam siebie, nie jest łatwo, to proces..., ale wiem, że warto zawalczyć o siebie.
Dziękuję Pani Zuzanno.

p. Katarzyna
o Zuzannie Jędrzejczyk

Lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby

Terapia u Pani Zuzanny Jędrzejczyk bardzo dużo mi dała. Lepiej rozumiem siebie i swoje potrzeby. Jedyna rzecz której żałuję, to ta że nie trafiłem do Sensity wcześniej.

p. Kamil
o Zuzannie Jędrzejczyk

Pomogła w sprawie, z którą przyszedłem

Spotkania z p. Zuzanną były bardzo owocne, dzięki jej obszernej wiedzy i zaangażowaniu. Bardzo konkretnie i z nastawieniem na cel. A najważniejsze, że pomogła w sprawie, z którą przyszedłem. Zdecydowanie polecam.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Profesjonalna i skuteczna terapia!

Bardzo profesjonalna i skuteczna terapia! Jestem niesamowicie zadowolony.

p. Maciej
o Zuzannie Jędrzejczyk

Jasno nakreśla etapy rozwiązywania problemu

Pani Zuzanna wzbudza zaufanie i sympatię od pierwszej wizyty, jest rzeczowa, jasno nakreśla program spotkań i etapy rozwiązywania problemu. Jej pogodne usposobienie, spokój i optymizm udzielają się, ułatwiają rozmowę i zmniejszają lęk. Polecam.

p. Ania
o Zuzannie Jędrzejczyk

Teraz czuję się naprawdę sobą

Serdecznie polecam współpracę z Panią Zuzanną. Pomogła mi wiele zrozumieć, zmienić i poprawić. Teraz czuję się naprawdę sobą, bez ciągłych wyrzutów sumienia, strachu i niepewności. Terapia przebiegała w miłej atmosferze, plan pracy bardzo dobrze dobrany do moich możliwości i predyspozycji.

p. Ola
o Zuzannie Jędrzejczyk

Trafiłem na najlepiej dopasowanego do mnie terapeutę na świecie

Pani Zuzanna pokazała mi, jak mało wiem o funkcjonowaniu siebie i świata dookoła, ukazując tym samym kompletnie nowe spektrum potencjalnych rozwiązań dla moich problemow. Czuje się, jakbym dotychczas patrzył na życie tylko jednym okiem, a spotkania z Panią Zuzanną nauczyły mnie używać obu. Dodatkowo niesamowite zorientowanie na cel - identyfikacja problemu, analiza, wytyczenie ścieżki naprawy i realizacja. Nie wiem, czy to kwestia zgrania osobowości, czy umiejętności adaptacyjnych Pani Zuzanny, ale uważam że trafiłem na najlepiej dopasowanego do mnie terapeutę na świecie. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny;)

p. Przemek
o Zuzannie Jędrzejczyk

Bardzo jestem wdzięczna za ten czas

Pani Zuzanna jest osobą, która sprawia, że własne życie widzi się w inny sposób, tak jakby stojąc obok siebie. Wymagająca, ale też bardzo konsekwentna. Zmierzająca do celu. Spotkania z Panią Zuzanną pomogły mi przejść przez trudny okres w życiu, ale pozwoliły również spojrzeń na moje życie z innej perspektywy. Nie zawsze było "różowo", bo potrafi postawić do pionu, zmusić do myślenia o trudnych sprawach, nie uciekać od nich. Bardzo jestem wdzięczna za ten czas. Teraz, niezależnie od problemów, widzę wiele rzeczy inaczej i chyba bardziej wiem co mam robić, jak żyć w zgodzie ze sobą i czego chcieć dla siebie, a nie dla innych.

p. Monika
o Zuzannie Jędrzejczyk

Bardzo konkretna, systematyczna osoba

Bardzo konkretna, systematyczna osoba. Pani Zuza z uśmiechem i życzliwością "bezwzględnie" egzekwowała moje "prace domowe" i zadania. :)

p. Michał
o Zuzannie Jędrzejczyk

Pomogła mi przejść przez najtrudniejszy etap mojego życia

Pani Zuzanna pomogła mi przejść przez najtrudniejszy etap mojego życia. Bardzo cierpliwie tłumaczyła, dawała rady. Kiedy padałam z sił, potrafiła bez problemu postawić mnie do pionu. Wszystko czego nauczyłam się podczas naszych spotkań, sprawdza się nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że p. Zuzanna jest jedną z najbardziej wartościowych i mądrych osób jakie w życiu spotkałam. Jest świetnym fachowcem, wymagającym od pacjenta współpracy. Nawet nie marzyłam, że uda mi się dojść do tego miejsca w moim życiu, w którym obecnie jestem. Dziękuję Pani jeszcze raz!

p. Justyna
o Zuzannie Jędrzejczyk

Zawodowiec :-) słucha i stara się zrozumieć

Zawodowiec :-) Po pierwszym spotkaniu wiedziałem, że mnie słucha i stara się zrozumieć. Nie oceniała mojego postępowania ani nie zajmowała stanowiska. Proces terapeutyczny odbywał się w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Pani Zuzanna jest zaangażowana i widać, że zależy jej na pacjencie i jego samopoczuciu.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Profesjonalna

Profesjonalna, otwarta na osobę, z która współpracuje.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Osoba z fajnym podejściem do pacjentów i życia

Współpracę z Panią Zuzanną oceniam bardzo dobrze. Pani Zuzanna jest osobą z fajnym podejściem nie tylko do pacjentów, ale też do życia. Mimo, że terapia nie wszystkim kojarzy się pozytywnie, ja wspominam Nasze spotkania bardzo dobrze i chętnie bym do nich wróciła, gdyby zaszła taka konieczność.

Pacjentka
o Zuzannie Jędrzejczyk

Zacząłem zmieniać spojrzenie na świat i małżeństwo

Trafiłem do SENSiTY z powodu kryzysu małżeńskiego. Dowiedziałem się, że w celu jego rozwiązania powinienem popracować nad sobą. Tak trafiłem do pani Zuzanny Jędrzejczyk. Pod jej okiem zacząłem zmieniać swoje zachowania i spojrzenie na świat i małżeństwo. Choć nie jest łatwo efekty mam coraz lepsze. Nie osiągnąłem co prawda założonego na początku celu, ale jak to mówią "Do tanga trzeba dwojga". Pani Zuzanna jest ciepłą, konkretną osobą w pełni oddaną swojej pracy. Wspiera pacjenta w trudnych chwilach jakimi jest kryzys w związku małżeńskim. Dzięki pracy z Nią zdecydowanej poprawie uległy stosunki z moimi nastoletnimi dziećmi na których mi bardzo zależy.
W 100% polecam p.Zuzannę jako psychoterapeutkę. Mój kontakt z SENSiTy na pewno się na tej współpracy nie zakończy.

p. Michał
o Zuzannie Jędrzejczyk

Pokonałam swoje problemy

Świetna współpraca, zaangażowanie i prawdziwa chęć pomocy ze strony pani Zuzanny sprawiły, że pokonałam swoje problemy. Uważam, że dzięki spotkaniom zrobiłam duże postępy w pracy nad sobą.

p. Agnieszka
o Zuzannie Jędrzejczyk

Sposób pracy prawidłowo dobrany do potrzeb pacjenta

Sposób komunikacji, sposób pracy oceniam na skuteczny i prawidłowo dobrany do potrzeb pacjenta.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Niezwykle profesjonalna i kompetentna specjalistka

Niezwykle profesjonalna i kompetentna specjalistka, skupiona na osobie, z którą współpracuje i potrafiąca bardzo szybko oraz skutecznie przejść do sedna sprawy.

p. Radomir
o Zuzannie Jędrzejczyk

Praktyczne podejście do pacjenta

Pani Zuzanna ma bardzo praktyczne podejście, tłumaczy mechanizmy zachowań, nie wskazuje rozwiązań, ale pokazuje ścieżki, którymi można do tych rozwiązań dojść i jak spojrzeć na problemy z innej strony, jak inaczej zareagować, żeby zmienić stare nieefektywne schematy myślenia i zachowań. Spotkania z nią dużo mi dały, otworzyło mi się w głowie ileś nowych obszarów.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Dobry plan pracy z nastawieniem na rezultaty

Świetny kontakt, dobry plan pracy z nastawieniem na rezultaty. Gorąco polecam!

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Bardzo pomaga

Naprawdę bardzo pomaga.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Jasne i konkretne efekty

Współpraca z Panią Zuzanną jest bardzo efektywna. Pani Zuzanna nie uzależnia i nie ma efektu niekończącej się terapii. Są jasne i konkretne efekty.
Naprawdę polecam.

p. Oleg
o Zuzannie Jędrzejczyk

Miło wiedzieć, że można komuś powierzyć swoje sprawy

Współpraca bardzo dobra. Pani Zuzanna dostosowała tempo terapii do moich potrzeb. Nie naciskała, ale skutecznie trafiała do (czasami bolesnych) punktów stanowiących istotę problemu, z którym się zgłosiłam. Spodobała mi się przede wszystkim interakcja i fakt, że sama mam duży wpływ na przebieg i jakość terapii. Wystarczy tylko rzeczywiście chcieć zrozumieć istotę problemu i go naprawić. Przy pomocy takiego terapeuty dość szybko stanęłam na nogi i odmieniłam rzeczy, na których najbardziej mi zależało. Miło wiedzieć, że można komuś powierzyć swoje sprawy, nawet te najgłębiej skrywane i zostać odpowiednio poprowadzonym ku lepszemu samopoczuciu i zdrowiu.

p. Agata
o Zuzannie Jędrzejczyk

Polecam z całego serca

Bardzo ciepła, otwarta, przemiła osoba! Polecam z całego serca, wdzięczna za pomoc w odzyskaniu siebie :)

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Pomogła mi wyjść z “cienia”

Ciepła, serdeczna, z dużą dawką dobrej energii. Pomogła mi popatrzeć na wiele spraw z innej perspektywy i wyjść z "cienia".

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, która opierała się na zrozumieniu, słuchaniu i wnikliwej analizie. Byłam zdziwiona, jak wiele "niezwiązanych" ze sobą kwestii okazało się znaczących, za których wskazanie jestem bardzo wdzięczna.

p. Ola
o Zuzannie Jędrzejczyk

Jakość mojego życia znacznie się poprawiła

Praca z Panią Zuzanną to prawdziwa przyjemność. Rzeczowo, konkretnie, dogłębnie, precyzyjnie i bardzo na temat. W skrócie - jestem bardzo zadowolona z efektu pracy - jakość mojego życia znacznie się poprawiła. Pani Zuzanna świetnie łączy różne elementy terapii i dobiera takie, które były dla mnie najbardziej efektywne oraz pomocne długofalowo. Jestem jej bardzo wdzięczna za ten cenny czas! :)

p. Kasia
o Zuzannie Jędrzejczyk

Inaczej patrzę dziś na siebie i na ludzi

Trafiłam do pani Zuzanny w stanie całkowitego zagubienia; miałam wrażenie, że nie mam kontroli nad swoim życiem, nieustannie się obwiniałam i nie miałam celów, do których chciałabym dążyć. Dzięki kilkunastomiesięcznej pracy zaczęłam dostrzegać moje potrzeby, marzenia, nauczyłam się też radzić sobie z pojawiającymi się problemami. Inaczej patrzę dziś na siebie i na ludzi, którzy mnie otaczają. Więcej mam zrozumienia dla siebie i nie obawiam się już tak bardzo oceny innych.

Terapeuta jest przewodnikiem, natomiast to od pacjenta zależy jak wykorzysta otrzymane wskazówki. Osiągnięcie zadowalającego efektu wymaga pracy nad sobą - nikt nie zrobi tego poza samym pacjentem. Niemniej inwestycja w siebie jest niezwykle wartościowa, bardzo się cieszę, że skorzystałam z pomocy pani Zuzanny.

Pacjent
o Zuzannie Jędrzejczyk

Czasami warto komuś zaufać żeby nadal móc ufać sobie

Umiejętności Pani Zuzanny pomogły mnie osobiście oraz uratowały nasze małżeństwo.
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Zuzanną osobom takim jak ja, którzy twierdzą że sami sobie poradzą i że generalnie trzymanie "byka za rogi" to ich domena.
Pani Zuzanna nie uzależnia, czyli nie wpadasz w ciągłe wizytowanie bo " tam jest dobrze".
Czasami warto komuś zaufać żeby nadal móc ufać sobie i przybywać w tym świecie świadomie:)

p. Oleg
o Zuzannie Jędrzejczyk

Nauczyłam się czerpać przyjemność z bycia z samą sobą

Z Panią Zuzanną współpracowało mi się bardzo dobrze. Jest osobą ciepłą i serdeczną, a jednocześnie bardzo konkretną. Ma niezwykłą umiejętność wyłapywania sedna sprawy. Dała mi konkretne narzędzia, które pozwoliły mi wrócić do normalnego funkcjonowania i dzięki którym nauczyłam się czerpać przyjemność z bycia z samą sobą. Serdecznie dziękuję :)

p. Ola
o Zuzannie Jędrzejczyk

Pomogła mi spojrzeć na siebie z dystansu

Pozytywnie. Pani Zuzanna pomogła mi spojrzeć na siebie z dystansu i poznać (zrozumieć) mechanizmy, które stanowiły integralną część mojego funkcjonowania w życiu.

p. Grzegorz
o Zuzannie Jędrzejczyk

Szybkie i dokładne zrozumienie problemu

Współpraca z Panią Zuzanną przebiegała w bardzo miłej atmosferze, zarówno podczas spotkań w gabinecie, jak i online. Szybkie i dokładne zrozumienie problemu było dla mnie szczególnie istotne. Pozwoliło to bowiem nie tylko na znalezienie rozwiązania dla nurtującego mnie problemu, ale przede wszystkim pozwoliło na zrozumienie siebie. Każdy etap terapii był dokładnie omawiany. Pani Zuzanna jest świetnym słuchaczem. Szczególnie serdecznie polecam współpracę z Panią Jędrzejczyk.

p. Łukasz
o Zuzannie Jędrzejczyk

Zrozumiałam, że ograniczenia buduję sobie sama

Współpraca z Panią Zuzanną była dla mnie bardzo ciekawym przeżyciem! To jest po prostu mądry, kuty na cztery nogi człowiek, który "oprowadził" mnie po moim własnym świecie. Dzięki jej obecności spojrzałam na wszystko z dystansu, zrozumiałam, że ograniczenia buduję sobie sama w mojej głowie i że dokładnie w taki sam sposób mogę je obalać. Żadnej kozetki, żadnego smęcenia, za to pokłady cierpliwości, dużo przykładów z życia i do tego humor, który ułatwia spojrzenie na ten swój cyrk i swoje małpy z dystansem.

p. Patrycja
o Zuzannie Jędrzejczyk

Spotkania dały materiał do przemyślenia

Na spotkania chodziłem z przyjemnością, bo wiedziałem już po pierwszej rozmowie, że będę mógł bez skrępowania opowiedzieć o swoich problemach. Dobrze się czułem podczas spotkań i to o czym mówiliśmy miało sens i pokazało mi moje życie z innej perspektywy. Spotkania dały materiał do przemyślenia i pracy nad sobą aby poprawić komfort życia.

p. Michał
o Zuzannie Jędrzejczyk

Uważam sesje za twórcze i pomocne

Spotkania bardzo dobrze przygotowane - Pani Zuzanna posiada bardzo wysokie kompetencje związane z prowadzoną praktyką. Uważam sesje za twórcze i pomocne, dziękuje.

p. Norbert
o Zuzannie Jędrzejczyk

Doświadczenie

Przeprowadziła ponad 5500 sesji terapeutycznych, przede wszystkim z pacjentami indywidualnymi.

Ukończyła czteroletnie szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego, rekomendowane przez PTP, szkolenie z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej.

Praktykowała i szkoliła się między innymi w Centrum Psychoterapii Szpitala Nowowiejskiego, Centrum Zdrowia Dziecka i Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie oraz w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

5500

sesji terapeutycznych

Po pracy

Prywatnie żona i mama ceniąca poczucie humoru i pogodę ducha. Kocha tworzyć perfumy i nieustannie się czegoś uczyć.

Call Now Button