Marta Jaroszewicz

Specjalizacja

Prowadzi psychoterapię indywidualną nastolatków oraz dorosłych w nurcie poznawczo – behawioralnym. Prowadzi konsultacje wychowawcze dla rodziców/opiekunów doświadczających trudności wychowawczych, które mogą pojawić się na każdym etapie rozwoju dziecka. Wspiera rodziców w sytuacjach zmiany związanej z: pojawieniem się nowego dziecka w rodzinie, rozstania/rozwodu, okresem dorastania – pomaga im oraz ich dzieciom lepiej siebie rozumieć i bezpiecznie przejść przez ten proces.

Pomaga nastolatkom i dorosłym cierpiącym z powodu:

  • zaburzeń nastroju (w tym depresji),
  • zaburzeń lękowych (w tym ataków paniki, fobii społecznej),
  • zaburzeń odżywiania (w tym praca z nastolatkami zmagającymi się z anoreksją, bulimią czy otyłością),
  • zaburzeń osobowości,
  • problemów w relacjach osobistych i zawodowych (rozwód/rozstanie, śmierć, strata pracy, mobbing).

Wspiera swoich klientów w procesie dążenia do równowagi psychofizycznej (wewnętrznej wolności), polegającej na rozumieniu swoich emocji i potrzeb, dostrzeganiu swoich zasobów oraz uczy dbania o siebie (zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej).

Marta Jaroszewicz pracuje online i w poradni przy ul. Grochowskiej w Warszawie.

Marta Jaroszewicz- psychoterapeuta
4.7/5

Opinie pacjentów

Najważniejsza i najbardziej opłacalna inwestycja mojego życia :)

Na początku chciałabym podziękować p. Marcie Jaroszewicz za wspólne wspaniałe, momentami trudne, ale zawsze do przodu ostatnie 1,5 roku. Pełna wielu obaw i leków pamiętam pierwsze spotkanie online. Ciepłe i bardzo indywidualne podejście p. Marty sprawiło jednak, że zdecydowałam się kontynuować terapię, aby ostatecznie stać się bardziej szczęśliwą i wolną osobą.

Terapia schematów pomogła mi odkryć ciążące na mnie "prezenty" z dzieciństwa. Dzisiaj z całą pewnością mogę powiedzieć, że stałam się bardziej sobą, niż byłam przed terapią. To była najważniejsza i najbardziej opłacalna (przynosząca najszybsze zwroty również) inwestycja mojego życia. Terapię polecam każdemu! Wiem jednak, że takiej decyzji za nikogo nie podejmiemy bo każdy musi ją podjąć sam, gwarantuję, że warto! P.S. Pani Marto, dostałam wspaniałą ofertę pracy! Zaczynam od stycznia! ;-) Jestem przekonana, że to w dużej mierze zasługa terapii! To był pięknie, szalony rok! DZIĘKUJĘ, że była Pani jego częścią!

p. Julita
o Marcie Jaroszewicz

Dała mi narzędzia do pewniejszego kroczenia przez życie

Współpracę oceniam bardzo dobrze. Pani Marta jest osobą bardzo ciepłą i łatwo zdobywającą zaufanie. Całą pracę prowadziła w klarowny, ustrukturyzowany sposób, gdzie cele i poszczególne etapy były jasno określone. Jest bardzo otwarta na informację zwrotną i potrafi elastycznie modyfikować plan sesji, by spełnić oczekiwania klienta. Kiedy trzeba jest stanowcza. Pani Marta świetnie pomogła mi poznać się lepiej, zaakceptować różne swoje części i dała mi narzędzia do znacznie bardziej świadomego i pewniejszego kroczenia przez życie. Bardzo dużo zawdzięczam Pani Marcie.


p. Konrad
o Marcie Jaroszewicz

Zmieniłem swoje podejście do trudnych sytuacji

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panią Martą. Moje podejście do pewnych spraw zmieniło się. Dzięki poradom Pani psycholog udało mi się zrozumieć mechanizmy oraz co najważniejsze zmienić swoje podejście do trudnych sytuacji. Gorąco polecam Panią psycholog.


Pacjent
o Marcie Jaroszewicz

Bardzo miła, ciepła i życzliwa osoba

Bardzo miła, ciepła i życzliwa osoba. Bardzo dobrze mi się z Panią Martą pracowało. Zna się na rzeczy. Polecam wszystkim szczerze :)

p. Ewelina
o Marcie Jaroszewicz

Udzieliła mi wielu przydatnych rad i bardzo mi pomogła

Pani Marta jest wspaniałą terapeutką, ciepłą, empatyczną, ale też bardzo konkretną. Udzieliła mi wielu przydatnych rad i bardzo mi pomogła.

p. Joanna
o Marcie Jaroszewicz

Po okresie wspólnych spotkań i rozmów czuję się dużo silniejszy

Współpracę z Panią Marta oceniam bardzo dobrze. W trakcie terapii zawsze czułem się wysłuchany a zadawane pytania mobilizowały do poszukiwania rozwiązań. Po okresie wspólnych spotkań i rozmów czuję się dużo silniejszy za co jestem bardzo wdzięczny. Możliwe, że moja "skrzynka z narzędziami" nie jest kompletna ale została wyposażona w taki zestaw narzędzi, które wystarczą na długo i zapewnią pomoc w wielu, wielu sytuacjach.

p. Krzysztof
o Marcie Jaroszewicz

Jestem ogromnie wdzięczna i zdecydowanie polecam

Jestem ogromnie wdzięczna Pani Marcie Jaroszewicz za proces, w którym mi towarzyszyła. Dziękuje i zdecydowanie polecam!

p. Ewelina
o Marcie Jaroszewicz

To czego oczekiwałem od terapii udało się osiągnąć

Współpracę z Panią Martą oceniam bardzo dobrze. Problem, z którym przyszedłem udało się przepracować oraz dzięki technikom prowadzenia terapii przez Panią Martę pozwoliło zidentyfikować dodatkowe problemy, które utrudniały mi życie również przepracowaliśmy. To czego oczekiwałem od terapii udało się osiągnąć i w 100% mogę polecić Panią Martę jako świetną terapeutkę.

p. Maciej
o Marcie Jaroszewicz

Doświadczenie

Ukończyła psychologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (specjalizacja z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży).

Ukończyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie poznawczo – behawioralnym rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Zdobywała wiedzę i doświadczenie m. in. w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Poradni dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT oraz Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Klinice Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Zaburzeń Osobowości.

Po pracy

Mama dwóch synów i córki. Namiętnie czyta książki przy filiżance czarnej mocnej kawy, gra w gry planszowe z dziećmi i przyjaciółmi, ćwiczy jogę i tańczy.

Call Now Button