Marta Jaroszewicz

Specjalizacja

Marta Jaroszewicz prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną dorosłych oraz nastolatków w nurcie poznawczo – behawioralnym. W swojej pracy dużo uwagi poświęca na postawienie diagnozy, co daje możliwość adekwatnego doboru technik radzenia sobie z trudnościami, z którymi zgłasza się Pacjent.

Pomaga osobom cierpiącym z powodu:

  • zaburzeń nastroju (w tym depresji),
  • zaburzeń lękowych (w tym ataków paniki, fobii społecznej),
  • zaburzeń odżywiania,
  • zaburzeń osobowości;
  • problemów w relacjach osobistych i zawodowych.

Wspiera klientów w procesie dążenia do równowagi psychofizycznej (aby być w zgodzie ze sobą, z innymi ludźmi i z otaczającym światem), polegającej na rozumieniu swoich emocji i potrzeb, dostrzegania swoich zasobów oraz uczy dbania o siebie (zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej).

Prowadzi również poradnictwo wychowawcze dla rodziców doświadczających trudności
wychowawczych.

Aktualnie wszyscy psychoterapeuci w Sensity pracują online.

Marta Jaroszewicz- psychoterapeuta

Doświadczenie

Ukończyła psychologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (specjalizacja z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży).

Jest w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Zdobywała wiedzę i doświadczenie m. in. w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Poradni dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT oraz Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Klinice Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Zaburzeń Osobowości.

Po pracy

Żona oraz mama dwóch synów i córki. Namiętnie czyta książki przy filiżance czarnej mocnej kawy, gra w gry planszowe z dziećmi i przyjaciółmi, ćwiczy jogę i tańczy.

Call Now Button