Marta Jaroszewicz

Specjalizacja

Prowadzi psychoterapię indywidualną. Specjalizuje się w terapii zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych i zaburzeń osobowości. Wspiera klientów w procesie dążenia do równowagi psychofizycznej, polegającym na rozumieniu swoich emocji i potrzeb, umiejętności dbania o siebie oraz godzenia życia prywatnego z rozwojem zawodowym.

Prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną dorosłych w nurcie poznawczo – behawioralnym.

Pomaga osobom cierpiącym z powodu:

  • zaburzeń nastroju (w tym depresji),
  • zaburzeń lękowych,
  • zaburzeń osobowości,
  • problemów w relacjach.

Prowadzi także poradnictwo wychowawcze dla rodziców doświadczających trudności z dzieckiem.

Aktualnie wszyscy psychoterapeuci w Sensity pracują online.

Marta Jaroszewicz- psychoterapeuta

Doświadczenie

Ukończyła psychologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (specjalizacja z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży).

Jest w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Zdobywała wiedzę i doświadczenie m. in. w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Poradni dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT oraz Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Klinice Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Zaburzeń Osobowości.

Po pracy

Żona i mama trójki dzieci. W nielicznych wolnych chwilach ćwiczy jogę, czyta książki przy filiżance czarnej mocnej kawy, gra w gry planszowe z dziećmi i przyjaciółmi oraz tańczy.

Call Now Button