Marta Jaroszewicz

Specjalizacja

Marta Jaroszewicz prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną dorosłych oraz nastolatków w nurcie poznawczo – behawioralnym. W swojej pracy dużo uwagi poświęca na postawienie diagnozy, co daje możliwość adekwatnego doboru technik radzenia sobie z trudnościami, z którymi zgłasza się Pacjent.

Pomaga osobom cierpiącym z powodu:

  • zaburzeń nastroju (w tym depresji),
  • zaburzeń lękowych (w tym ataków paniki, fobii społecznej),
  • zaburzeń odżywiania,
  • zaburzeń osobowości;
  • problemów w relacjach osobistych i zawodowych (rozwód / rozstanie, śmierć, strata pracy,
    mobbing).

Wspiera klientów w procesie dążenia do równowagi psychofizycznej (aby być w zgodzie ze sobą, z innymi ludźmi i z otaczającym światem), polegającej na rozumieniu swoich emocji i potrzeb, dostrzegania swoich zasobów oraz uczy dbania o siebie (zarówno w sferze psychicznej, jak i fizycznej).

Prowadzi również poradnictwo wychowawcze dla rodziców doświadczających trudności
wychowawczych. Podpowiada rodzicom, jak zadbać o potrzeby dzieci, również w trudnej sytuacji rozstania/ rozwodu.

Marta Jaroszewicz aktualnie pracuje online.

Marta Jaroszewicz- psychoterapeuta
4.7/5

Opinie pacjentów

Dała mi narzędzia do pewniejszego kroczenia przez życie

Współpracę oceniam bardzo dobrze. Pani Marta jest osobą bardzo ciepłą i łatwo zdobywającą zaufanie. Całą pracę prowadziła w klarowny, ustrukturyzowany sposób, gdzie cele i poszczególne etapy były jasno określone. Jest bardzo otwarta na informację zwrotną i potrafi elastycznie modyfikować plan sesji, by spełnić oczekiwania klienta. Kiedy trzeba jest stanowcza. Pani Marta świetnie pomogła mi poznać się lepiej, zaakceptować różne swoje części i dała mi narzędzia do znacznie bardziej świadomego i pewniejszego kroczenia przez życie. Bardzo dużo zawdzięczam Pani Marcie.


p. Konrad
o Marcie Jaroszewicz

Zmieniłem swoje podejście do trudnych sytuacji

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panią Martą. Moje podejście do pewnych spraw zmieniło się. Dzięki poradom Pani psycholog udało mi się zrozumieć mechanizmy oraz co najważniejsze zmienić swoje podejście do trudnych sytuacji. Gorąco polecam Panią psycholog.


Pacjent
o Marcie Jaroszewicz

Bardzo miła, ciepła i życzliwa osoba

Bardzo miła, ciepła i życzliwa osoba. Bardzo dobrze mi się z Panią Martą pracowało. Zna się na rzeczy. Polecam wszystkim szczerze :)

p. Ewelina
o Marcie Jaroszewicz

Doświadczenie

Ukończyła psychologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (specjalizacja z zakresu psychologii klinicznej dzieci i młodzieży).

Jest w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).

Zdobywała wiedzę i doświadczenie m. in. w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, Poradni dla Dzieci i Młodzieży Centrum CBT oraz Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w Klinice Nerwic, Zaburzeń Odżywiania i Zaburzeń Osobowości.

Po pracy

Żona oraz mama dwóch synów i córki. Namiętnie czyta książki przy filiżance czarnej mocnej kawy, gra w gry planszowe z dziećmi i przyjaciółmi, ćwiczy jogę i tańczy.

Call Now Button