Małgorzata Czyżewska-Kleczkowska – psycholog, psychoterapeuta par i małżeństw

Małgorzata Czyżewska-Kleczkowska

Specjalizacja

Prowadzi psychoterapię par jak również indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Specjalizuje się w pomocy pacjentom zmagającym się z zaburzeniami nastroju, problemami lękowymi, poczuciem wypalenia, zagubienia i pustki.

Pomaga osobom, które doświadczają problemów zawodowych, mają trudności w osiąganiu ważnych osobistych celów życiowych, czują się samotne, zagubione, wątpią we własne siły, nie radzą sobie z emocjami, borykają się z lękiem, niepokojem, złością, poczuciem braku sensu oraz trudnościami w relacjach z innymi.

Aktualnie wszyscy psychoterapeuci w Sensity pracują online.

Małgorzata Czyżewska - psycholog, psychoterapeuta

Opinie pacjentów

Sensity to zespół profesjonalistów

Żałuję, że z powodów finansowych musiałem przerwać terapię. Sensity to zespół profesjonalistów, a Pani Małgosia zna się na swojej "robocie" jak mało kto. Kiedy tylko będę mógł - wrócę!

p. Dominik
o Małgorzacie Czyżewskiej-Kleczkowskiej

Świetny psycholog, spełniła moje oczekiwania

Pani Małgorzata Czyżewska w pełni spełniła moje oczekiwania, świetny psycholog i terapeuta.

Pacjent
o Małgorzacie Czyżewskiej-Kleczkowskiej

Profesjonalna, a przy tym ciepła, empatyczna

Super! Bardzo profesjonalna i kompetentna, a przy tym ciepła, empatyczna. Dobra komunikacja, świetny feedback.
W nawale nagłych problemów zarówno w obszarze zawodowym, osobistym i rodzinnym była świetnym wsparciem. Uprzedzała mnie o wielu sytuacjach, które jak wynikało z jej doświadczenia prawdopodobnie się wydarzą i.... faktycznie się wydarzyły. Dzięki temu stawałem wobec tych problemów i zdarzeń przygotowany i silniejszy.


p. Łukasz
o Małgorzacie Czyżewskiej-Kleczkowskiej

Doświadczenie

Jest absolwentką psychologii Niepaństwowej Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Białymstoku (specjalność: psychologia kliniczna) oraz Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego (geriatria i opieka długoterminowa). Obecnie w trakcie kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Psychoterapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje pod stałą superwizją.
Doświadczenie praktyczne zdobywała min. w Samodzielnym Publicznym Psychiatrycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej im. dr. Stanisława Deresza w Choroszczy, Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie oraz innych placówkach stacjonarnych, jak również ambulatoryjnych dla osób z zaburzeniami osobowości, uzależnieniami od alkoholu oraz od substancji psychoaktywnych.
Poza pracą psychoterapeutyczną, zajmuje się doradztwem zawodowym oraz edukacją opiekunów osób starszych.

Po pracy

Radosna żona i szczęśliwa mama trójki dzieci. Fanka prozy i poezji rosyjskiej. Miłośniczka czytania i niestrudzona podróżniczka.
Call Now Button