Magdalena Hawrot-Krauze

Specjalizacja

Prowadzi terapię indywidualną. Specjalizuje się w leczeniu osób uzależnionych od substancji psychoaktywnych, również osób pochodzących z rodzin dysfunkcyjnych (współuzależnienie , syndorm DDA).  Pomaga osobom, które zmagają się z wypaleniem zawodowym, problemami  w relacjach.  Wspiera pacjentów zmagającymi się z zaburzeniami nastroju, lękiem, poczuciem własnej wartości. W pracy codziennej w gabinecie zwraca uwagę na aspekt relacji  pomiędzy pacjentem, a terapeutą.

Prowadzi konsultacje i psychoterapie indywidualne dorosłych w zakresie:

  • uzależnienia od substancji psychoaktywnych (również uzależnienia behawioralne jak pracoholizm, zakupoholizm, etc)
  • współuzależnienia,
  • syndromu DDA,
  • problemów zawodowych ( w tym wypalenia zawodowego),
  • problemów w relacjach,
  • depresji,
  • zaburzeń lękowych.

Interesuje się zastosowaniem treningu uważności – mindfulness w pracy z pacjentami oraz własnej praktyce.

Magdalena Hawrot-Krauze - psychoterapeuta, specjalista terapii uzależnień

Doświadczenie

Z wykształcenia psycholog, specjalista terapii uzależnień.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Odbyła specjalistyczne szkolenie z psychoterapii uzależnień i współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP, które jest akredytowane przez PARPA. Obecnie jest w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym w Centrum CBT-EDU w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała poprzez odbycie praktyk w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, wolontariatu i stażu w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia przy ul. Mariańskiej w Warszawie. Obecnie współpracuje z Centrum Medycznym Damiana oraz Poradnią Leczenia Uzależnień w Otwocku.

Po pracy

Jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci. W wolnym czasie lubi odwiedzać nowe miejsca na mapie kulinarnej i próbować nowych smaków. Interesuje się też modą i muzyką.

Najnowsze publikacje na naszym blogu