Joanna Kempińska – psycholog, psychoterapeuta, coach

Joanna Kempińska

Specjalizacja

Joanna Kempińska pomaga w radzeniu sobie silnymi, niechcianymi lub przytłaczającymi emocjami (np. złością, drażliwością, lękiem, smutkiem, wstydem, poczuciem winy). Wspiera pacjentów w poznaniu, zrozumieniu i nauczeniu się reagowania na nie w bardziej adekwatny i użyteczny sposób. Pracuje również z osobami zmagającymi się z nadmiernym krytycyzmem wobec siebie lub biorącymi na siebie za dużo. Pomaga dostrzec to, co działa i na czym można budować zmianę, wspierając jednocześnie w wypracowaniu umiejętności potrzebnych do lepszego radzenia sobie z doświadczanymi trudnościami, pozwalającymi reagować tak, jak chcemy i osiągać dzięki temu to, co dla nas ważne.

Pracuje w zakresie:

  • drażliwości, łatwości popadania w złość i braku umiejętności radzenia sobie z nią,
  • nadmiernego krytycyzmu wobec samego siebie,
  • przeżywanego lęku lub stanu ciągłego napięcia,
  • komunikacji, problemów w relacjach osobistych i zawodowych,
  • radzenia sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi,
  • rozwoju osobistego i wyzwań zawodowych,
  • przeprowadzenia trwałej zmiany w ważnym obszarze życia.

Ma wieloletnie doświadczenie w przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Na rodzinę patrzy jak na system, w którym każdy jest równie ważny. Pomaga na nowo zbudować fundamenty trwałej, zdrowej relacji, odszukać wspólne wartości i wypracować granice oparte na wzajemnym szacunku.

Joanna Kempinska - psychoterapeuta
4.3/5

Joanna Kempińska aktualnie pracuje online.

Doświadczenie

Ukończyła Psychologię Stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie zrealizowała ścieżkę specjalizacyjną z zakresu psychoterapii poznawczej i strategii rozwoju osobowości;

Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach oraz Racjonalną Terapię Zachowania (Polskie Towarzystwo Psychologii Behawioralnej).

Jest również certyfikowanym coachem (Szkoła Coachów Meritum; Szkoła Profesjonalnego Coachingu Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego), trenerką (Szkoła Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego) i facylitatorką (Szkoła facylitacji – Pathways Polska).

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Leczenia Depresji i Zaburzeń Afektywnych w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie, na Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego im. dr J. Babińskiego oraz w Gabinetach Gestaltowskich.

Od wielu lat, w roli psychologa, trenera i coacha wspiera klientów indywidualnych i pracujące razem zespoły w radzeniu sobie z doświadczanymi trudnościami i rozwijaniu potrzebnych kompetencji. Zrealizowała szereg autorskich szkoleń rozwijających umiejętności radzenia sobie z trudnościami życia prywatnego i zawodowego.

Po pracy

Współtworzy stały, szczęśliwy związek. Jest z mamą syna i córki. Lubi wędrówki po znanym i nieznanym, rolki, narty i yin jogę, czytać owinięta kocem i obserwować jak rosną rośliny.

Call Now Button